שלום רב - עסקת מכר מרחוק

איני יודעת אם זה המקום לפנות. לפני כשעתייפ עשיתי רכישה דרך האתר AMAZON.COM רק לאחר הרכישה התברר לי כי קישור הפנה אותי למוצר אחר ממה שרציתי לרכוש וכרגע אני תקועה עם הזמנה שהאתר לא נותן לי אופציה לביטול אך איני מעוניינת בו. המשלוח מחו"ל אמור להגיע רק בעוד חודש. האם אוכל לדרוש מחברת האשראי לבטל את הרכישה בשל הטעיה? ראיתי שאפשר לבטל עסקת מכר מרחוק. ראיתי שאחד מהתנאים הוא לשלוח מכתב לאותה החברה אולם באתר אין שום דרך לפנות או להודיע. מה עליי לעשות? תודה

עוד דבר...

אני רק רוצה להדגיש שהאתר לא מייצג עסק מהארץ. שוב, תודה.

ביטול עיסקה אינטרנטית

השאלה הבעייתית היא היכן נחתם ההסכם ביניכם, היות ואין מדובר באתר ישראלי, ומשכך ייתכן ולא חל הדין הישראלי. בכל מקרה, עליך לשלוח מכתב בעניין ביטול העיסקה לחברה שדדרכה ביצעת את ההזמנה (AMAZON), וכן לנסות ולאתר את כתובת החברה ממנה רכשת ישירות. בנוסף, עליך לשלוח בפקס לחברת האשראי בקשה לביטול עיסקה על מנת שלא תחייב את כרטיס האשראי שלך. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, הן בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר