עוגמת נפש

שלום הייתי רוצה לשאול האם יש עילה לתביעה במקרה הנ"ל והאם כדאי ללכת עם זה לתביעות קטנות יצאנו אני ובן זוגי לסופ"ש בבית מלון נירוונה ים המלח החופשה כללה שישי שבת הכול כלול את החדר הודענו בקבלה שאנחנו מפנים במוצ"ש היות ואנחנו לא נוסעים בשבת בשבת בשעות הצהריים המוקדמות נשמע רעש של קידוחים מהחדר ממול מסתבר שהתבצע שם שיפוץ ע"י צוות המלון ובנוסף ריח חזק טרי של צבע קיר הקבלה אמרה שיצרו איתנו קשר מקשרי לקוחות ביום למחרת ובאמת כך היה יצרה איתנו קשר בחורה שרק הבהירה שאת ההחדר היינו אמורים לפנות ב8 בבוקר ולא רצתה להקשיב למה שישי לי לומר וניתקנה את השיחה ברשותי תמונות של החדר שבו עגלת החומרים שהכילה מקדחה צבע ועוד כלי שיפוץ אחרים אני לא מרגישה שקיבלתי תמורה לכספי הרי באתי לנוח ועוד שאנחנו אנשים מסורתים צריכים לראות שמשפצים בשבת מה הסיכויים בתביעה קטנה ??? תודה אושרית

חופשה

הסיכויים הם שווים לזכייה ולהפסד- הכל תלוי איך יראה את המקרה השופט שישב בדין. על פניו נראית עילת תביעה זו דחוקה, ואינני משוכנע כי ההליך יניב את הפירות להם אתם מצפים. עצתי אליכם היא כי תנסו לפנות לגורם בכיר יותר במלון, בכתב, טרם הגשת תביעה. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

מתי אמרתם, וכמה שילמתם

מתי אמרתם להם שאתם רוצים להישאר בחדר עד מוצאי השבת, האם מראש, או רק ביום של קבלת החדר? להאם שילמתם על תוספת הזמן הזאת? או ששילמתם כמו אחרים שיצאו בבוקר? אם הודעתם רק ביום קבלת החדר, אז סביר שלא יכול לשבץ אתכם בחדר אחר (רחוק מהשיפוץ המתוכנן), ואם שילמתם כאילו יצאתם בבוקר, אז מבחינת המלון הייתם יכולים ללכת למקום אחר (ברגל) שהוא לא רועש. נכון, יש כאן פשלה של המלון שלא אמר לכם מראש את אשר הם מתכננים לשבת בצוהוריים ליד החדר שלכם; אבל כן קיבלתם את מה ששילמתם עבורו (שישי-שבת בבוקר). לי אישית, לא ניראה שתצליחו במשפט. ביחוד מכיוון שלא נגרם לכם נזק, ולא חויבתם על דבר שלא קיבלתם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר