בקשת ערעור ברשות למחוזי

יועץ מס תבע אותי בבמ"ש לתביעות קטנות. הוא זכה במחצית הסכום שתבע. הוא הגיש בקשת ערעור ברשות למחוזי. מה הסיכויים שהמחוזי ייענה לבקשתו? כיצד עליי להערך. מדובר בסכום לא גבוה, 10.000שח, האם על לשכור שרותי עו"ד?

ערעור על פסק דינו של בית המשפט לתביעות קטנות

על פסק דינו של בית המשפט לתביעות קטנות ניתן להגיש ערעור רק ברשות בית המשפט. כלומר- מדובר בשלב מקדמי המהווה תנאי להתבררות הערעור. בחלק גדול מהמקרים בקשת רשות הערעור נדחית על הסף מבלי לקבל את עמדתך בעניין ומבלי לשמוע כלל את הצדדים. לכן, עליך להמתין ולראות כיצד התיק מתפתח - באם תידרש להגיש תגובה מטעמך, או באם תזומן דיון, הרי שמומלץ לשכור את שירותיו של עו"ד, היות ומדובר בבית המשפט המחוזי. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.ilאין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר