זקוק לעזרה דחוף

שילמתי את רוב החוב בתיק בהוצל"פ ישירות לחשבון גרושתי, אך היא לא טורחת לעדכן את החוב בהוצל"פ, כך שמבחינתם עדיין לא שילמתי כלום. פניתי להוצל"פ בבקשה לעדכן את החוב בתיק וצירפתי מסמכים המאשרים הפקדת הכספים לחשבון גרושתי, אך הם לא עשו דבר, החוב בתיק ממשיך לתפוח ולצבור ריבית. מה אני יכול לעשות?

עליך להגיש בקשה נוספת

ובה לבקש כי היות ואין תגובת הזוכה, הרי שיש לקבל את בקשתך. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

שמי משה גרוס ת"ז 65509366 אני נכה שזקוק לתרופות קבעות ניגשתי לפשיטת רגל ומאז נהרסו חיי ומצבי עם גרושתי שפינתה לי חדר בעקבות לחץ הילדים והתדרדרות לסמים כמובן שמיקצבת נכות אני לא יכול לעמוד בהתחיבותי היום הכונס עו"ד רובי שרגל הורס את חיי עד כדאי שנתבקשתי לעזוב את הבית הנה עיזרו לי אחרת לא אוכל להמשיך לחיות חוץ ממחשבות אובדניות לא עולה דבר ברושי אני זקוק לעזרה דחופה הזמן הוא האויב שלי כאת עד שסוף סוף יש לי שני נכדים בני שנה במקום לשמוח אני מרוסק ומיואש הטלפון שלי 0547838935 אבקש עזרה דחופה ליפני שהפונה מהבית כבר ההינו במצב אני וגרושתי שאולי נחזור אך מאז הפשיטת רגל הכל אבוד הנה עיזרו לי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר