תשובה שקרית לשאלון.

שלחתי שאלון לצד השני וקיבלתי תשובה שקרית. בשאלון ביקשתי מהצד השני לפרט תיקים נוספים שלו בבתי משפט שונים והוא ענה שיש לן תיק אחד נוסף לשלי. אני יודע שיש לו בסביבות עשרה תיקים בבתי משפט שונים. שאלתי: האם יש דרך חוקית שבה אני יכול לברר על כל התיקים שלו ואז להפתיע אותו בבימ"ש. הערה: לי עצמי יש הוכחות מספיקות כדי להראות שבמקרה שלי אני צודק ואני מאמין שאוכל גם להראות את זה בחקירה נגדית העניין הוא שאני מאמין שזו שיטה אצלו ושצריך לדאוג שהשופט יידע על זה וחוץ מזה במשפט שלי אם אראה שהוא שיקר בתצהיר התשובות שלו זה יערער חזק את האמינות שלו (כמובן שאדבר על זה לקראת סוף החקירה הנגדית כדי שאספיק קודם לחקור על הנושאים המהותיים למשפט שלי). תודה רבה. יעקב.

הודייה

אין ספק שאם בידך ראיות על כך שהצד השני משקר, יהיה זה חכם לחשוף אותו במערומיו בחקירה. נסה לאתר את אותם הליכים להם היה צד, ובאם יש בידך מספר הליך כזה או אחר בהם אתה מאמין שיש לו חלק, תוכל לשלוח לו טופס הודייה בעובדות. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

תודה אבל...

אני יודע על התיקים שלו מכך שפקידה (ואח"כ עוד אחת כדי לוודא) במרכז המידע בירושליים בדקה עבורי בעזרת מספר הזהות שלו (עשתה לי טובה כי אסור לה). השאלה אם יש דרך חוקית (כמו למשל לבוא לבימ"ש שאני חושב שיש לו שם תיקים ולנסות לחפש לפי השם? מה זה טופס הודיה? לא עדיף פשוט בביהמ"ש להשאיר את השאלה "מה עם תיק זה וזה בניגוד לתשובותיך?" לסוף ואז להראות מה שווה האמינות שלו? או לבקש מהשופטת שתוציא צו למזכירות לסרוק במחשב (להם בטח יש permissions כמו למרכז המידע בירושליים) ולהביא תוצאות? תודה מראש. יעקב

תשובה

בהחלט, אין זה עומד בסתירה למה שכתבתי לך, אלא מתיישב עם הדברים. תוכל לעמת אותו עם המידע שיש לך, ולהוכיח כי הוא משקר. בטופס הודייה ניתן לעשות את אותו הדבר בדיוק, אף טרם המשפט. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

תודה רבה ושוב אבל...

השאלה איך מוצאים את התיקים האחרים? יש דרך חוקית? תודה רבה יעקב

תוכל דרך משרד חקירות שיבצע לך את הבדיקה הזו

תודה, חיפשתי דרך אחרת.

דרך אחרת

אין דרך קסם לקבל מידע על אדם, וודאי על הליכים משפטיים להם היה צד. יהיה עליך או להעזר בשירותי משרד חקירות, כפי שהציעו לך כאן, או לשלוח לו טופס הודייה או שאלון, כפי שהצעתי לך קודם לכן. מעבר לכך נראה כי אין דרך קסם אחרת להשיג מידע זה. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר