תלונה נגד עו"ד

שלום. עורך דין מסויים המייצג בנק בתביעה נגדי מסר בכתב התביעה בסדר דין מקוצר (בימ"ש שלום) כתובת לא נכונה שלי למרות שהוא יודע את הכתובת מגורים שלי. עקב כך נערך משפט בהעדרי ובכך זכה העו"ד ביתרון משפטי. אותו עו"ד ניהל כמה הליכים דומים אבל הפעם בהוצל"פ נגדי עם המצאת כתובות משונות ולא שלי בכלל כולל מסירת אישורי מסירה לכתובות שאני בכלל לא גר שם. מעבר לרצון העו"ד "לנצח" בתביעות נגדי לדעתי הוא מבייש את מקצוע עריכת הדין ואת הזכויות שלי למשפט הוגן ע"י מסירת "המצאת מסמכים והזמנות" לכתובות שאף פעם לא גרתי שם והשליחים שלו מסמנים "סירב לחתום" למרות שאף פעם לא קיבלתי זימונים לבתי משפט/הוצל"פ והכל נודע לי בדיעבד לאחר הליכי עיקולים נגדי. אני רוצה להגיש קובלנה נגד העו"ד בוועדת האתיקה של לישכת עורכי הדין על "רמייה והטעייה" מצד העו"ד. באתר של לישכת עורכי הדין לא מפורט האם עליי להגיש אסמכתות לטענותיי נגדו או איזה מסמכים נוספים עליי להגיש? איך עליי לנסח את התלונה? כמה זמן לוקח בירור תלונה כזו? תודה וחג עצמאות שמח

וואו.

קרה לי דבר דומה אלא שבסופו של דבר התביעה כן הומצאה לידי וחזרתי והתרעתי על כך בפני ביהמ"ש והעניין פשוט לא הצליח לו. מן הסתם עו"ד שטיין ייתן תשובה טובה יותר אבל חשוב (לדעתי) לבדוק איפה רשום שאתה גר במשרד הפנים וחשוב יותר שיהיו לך קבלות של מכתבים רשומים שהעברת לו את הכתובת הנכונה.

בד"כ העו"ד מסתמך על חקירות ומעקבים שמבצע ולא סתם ממציא כתובות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר