שאלות לגבי משפט אזרחי.

שלום. 1. אני מנסח עכשיו תצהיר עדות ראשי וקצת מתלבט באיזה משפטים לסיימו. שני המשפטים האחרונים של הצד השני (שהוא התובע הראשון ואני תובע אותו בתביעה נגדית) סיים את תצהירו במשפטים. X אני מאמין כי יש לקבל את תביעתי על מלוא סכום התביעה ולדחות את התביעה שכנגד תוך חיוב הנתבעים בהוצאות ..... Y. זה שמי להלן חתימתי ותוכן תצהירי זה אמת ונכון. אני מתלבט יותר בקשר לסעיף X והשאלה היא אם בכלל צריך לציין את האמונה שלי מה צריך לעשות (אחרי שבתביעה כבר ביקשתי בתביעה לדחות את התביעה המקורית ולקבל את תביעתי הנגדית במלואה)? 2. אשתי ואני נתבעים ותובעים ביחד ועל כן נראה לנו נכון להגיש תצהיר במשותף, האם חובה לפצל לשני תצהירים? תודה מראש. יעקב

עוד שאלה ברשותך.

התובע היגיש תצהירי עדות ראשית באיחור של חודשיים מהתאריך שנקבע לו להגשת התצהירים. בבקשותיו לדחייה ציין שהוא צריך למצוא מהנדס שיגיש חוו"ד לביהמ"ש ובסוף הגיש את התצהירים ללא חוו"ד. עכשיו הוא מציין בתצהיר שלו שבחוות דעת מהנדס שיגיש לתיק ביהמ"ש מופיעים כל המחירים של עבודות נוספות שעשה אצלי. האם נכון לכתוב שאני מתנגד להגשת חוו"ד זו לאחר ניצול של גמישות ביהמ"ש ולאחר שכבר לא יכולתי להתייחס אליה בתצהיר שלי? או שאולי יש דרך אחרת להבטיח שתהיה לי הזדמנות להגיב עליה? אציין עוד שטרחתי הרבה על תצהיר המהנדס שלי וכעת עלולה להידרש התייחסות נוספת. תודה רבה מראש. יעקב.

תצהירי עדות ראשית

ראשית- על כל אדם להגיש תצהיר עדות נפרד מטעמו, ולחתום עליו בפני עו"ד. שנית, את המשפט המצויין ב Y חובה עליך לציין, ואת המשפט המצויין ב X הינך רשאי, אם כי אין לכך משמעות מיוחדת. זאת ועוד, לאחר הגשת תצהירי עדות ראשית אין עוד אפשרות להגיש לביהמ"ש ראיות נוספות, אלא באישורו. במעמד זה יהיה עליך להתנגד, ולציין את אשר ציינת כאן. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

תודה רבה, יעקב.

שאלות לגבי משפט אזרחי.

שלום. 1. אני מנסח עכשיו תצהיר עדות ראשי וקצת מתלבט באיזה משפטים לסיימו. שני המשפטים האחרונים של הצד השני (שהוא התובע הראשון ואני תובע אותו בתביעה נגדית) סיים את תצהירו במשפטים. X אני מאמין כי יש לקבל את תביעתי על מלוא סכום התביעה ולדחות את התביעה שכנגד תוך חיוב הנתבעים בהוצאות ..... Y. זה שמי להלן חתימתי ותוכן תצהירי זה אמת ונכון. אני מתלבט יותר בקשר לסעיף X והשאלה היא אם בכלל צריך לציין את האמונה שלי מה צריך לעשות (אחרי שבתביעה כבר ביקשתי בתביעה לדחות את התביעה המקורית ולקבל את תביעתי הנגדית במלואה)? 2. אשתי ואני נתבעים ותובעים ביחד ועל כן נראה לנו נכון להגיש תצהיר במשותף, האם חובה לפצל לשני תצהירים? תודה מראש. יעקב

תצהיר

אענה לך קודם על השאלה השנייה: אתה יכול לענות בשם אשתך ובדיעה אחת שניכם ואופציה, כך שגם אתה וגם אשתך תחתמו באותו התצהיר בשורה שנקראת: חתימת המצהיר, יהיה כתוב: חתימת המצהירים. אפשרות נוספת, היא שכל אחד יגיש תצהיר משלו. זה לא משנה כל כך באם הפרטים בתצהיר זהים - עדיף את האפשרות הראשונה. לגבי סיום תצהיר: בד"כ נהוג לרשום: זה שמי, זו חתימתי ותוכן תצהירי אמת ונכון (בסעיף האחרון לתצהיר) ואת הסיומת: אני מאמין שיש לקבל את תביעתי, ניתן לרשום אבל זה לא נהוג אלא בגוף הבקשה או התגובה בלבד. בהצלחה.

השופט מיכאל תמיר בית משפט השלום !

פסק  פסק דין אומלל - 50000 שח + 10000 הוצאות .

לקוח פנה לעו'ד לשם ביצוע קניית דירה עם חוזה מהצד המוכר 

התצאה עו'ד של הלקוח ביקש מלקוחו שהמוכרת תוותר על ייצוג  מהמוכרת וביקש שגם היא תיוצג יחד ! וכך היה 

התוצאה תוך שבועיים עו'ד רכש לעצמו במקום הלקוח את הדירה בתוספת של 3000 שח + פטור משכ''ט והשיב בתום שבועיים

ללקוח הקונה שהיא חזרה בה לא מוכרת מתחרטת אין עסקה ! 

עברה שנה ובהבל פיו של עו'ד שהתרברב סיפר לחברו הטוב ביותר של הלקוח כי עשה עיסקה בת .... וזה מיד הבין שמדובר באותה עסקה . של חברו הטוב ואכן כך היה . 

הלקוח פנה לעו'ד מאותה העיר לתבוע את עו'ד בוצע תמליל הלקוח הקונה מול המוכרת שהתחרטה מלמכור ונשאלה האם מכרת לעו'ד שלי את הדירה התשובה מה פתאום ממש לא ! שיקרה 

עו'ד מאותה העיר הגיעה עם עו'ד שרכש את הדירה לפשרה בה הסכים לשפות ב כמה עשרות אלפי שקלים בודדים את הלקוח ולסגור את הפרשה , התובע סירב ועו'ד מטעמו תפסה רגליים קרות אנחנו עובדים באותה עיר אני פוסלת את עצמי מלייצג !

עו'ד היה בלחץ שכר משרד חקירות בכדי לקעקע את עדותו של התובע טלפונים מביטוח לאומי שאלו את אמו החולה מידע על בנה שהנו התובע השכנים ומי לא  מאוחר יותר הציגו זאת בבית המשפט שאין רלוונטיות את התובע חולה יש לו נטיות ומה לא ? 

פנה הלקוח לעו'ד ניטראלי מאיזור תל אביב וזה הסכים !

פסק הדין המגוחך והמעליב  בסה''כ של 50000 שח רק על עוגמת נפש והוצ משפט  כ 

מה הרוויח הנתבע - כ 400000 שח בתקופה זו 10000 שח.

מחיר ראשוני לתובע הלקוח הראשון היה 220000 שח 

הנתבע  שילם   223000 שח על דירה בת 4 חדרים 

השכיר בממוצע במשך התקופה את הדירה כ 40 חודש לפי 2000 שח = 80000 שח 

מחיר הדירה האמיר ל 550000 שח כיום למעלה מ 300000 שח רווח יחד כ 400000 שח 

השופט מיכאל תמיר השית על הנתבע  סה''כ 50000 שח + 10000 שכ''ט וקרא לזה עוגמת נפש ! ממש מרשים ?

הנתבע שילם עד כה אגרות - הערכת שמאי , תשלום לעדים כ 21000 שח  מלבד הנסיעות לתל אביב כסף שאין לו 

עד היום ממשיך התובע לשלם שכ''ד כ 1900 שח לחודש כפול 40 חודש  (אחלה שיעור במנהל עסקים לעשיית עושר )

עורכי דין נכבדים  החוק  לא מרתיע כדאי לכם לעשות עסקאות אפלות במדינת ישראל קחו ללקוחות שלכם עיסקאות תצאו בזול ואפילו לא יתלוננו עליכם בלשכת עורכי הדין  האמת שזה משתלם .

( ברור שאני כותב זאת במרירות רבה בציניות ואכזבה ולא מתכוון אך בתכלס זה הנתון זאת התמונה העגומה כמה ניתן לרמוס את החלש ולחזק את החזק עתיר הנכסים לטעמו של בית המשפט השלום שבתל אביב )

השופט מיכאל תמיר !

התובע אינו שלוחו של הנתבע כך שאינו יכול להלין על הנתבע בלשכת עורכי הדין  ?

אחלה הגנה לתאבי הבצע והחזירות !

והכי עצוב פסק דין של 14 עמודים מייסר מייגע עם מסקנות ותוצאה כל כך עצובה !

המעציב הוא שמדובר באדם שחי על קצבה חודשית  מהביטוח הלאומי נכה 4 ילדים כיום 6 נפשות .

מעולם מעולם לא יהיה לו סיכוי להגיע לדירה משלו ימשיך לקבל סעד מהמדינה ועל חשבון המדינה ועזרה בשכ''ד חלקי

ולנתבע יש לא מעט נכסים וזה ימשיך לחייך כל הדרך אל הבנק יקבל עידוד מבית הדין הנמוך לצדק אז למה לא בעצם ?

והתובע הרש שכבשה כבר לא תהיה לו  ! 

בממוצע כל שנתיים עובר דירה בשכירות על מטלטליו עם ילדיו . 

טיעון השופט שהוא התרשם שהמוכרת לא רצתה למכור לתובע - !  שוחדה בעוד 3000 שח וקיבלה פטור של שכ'ט 

וביצעה את העסקה תוך שבועיים ! בוודאי שלא תרצה למכור כבוד השופט התמים שיושב במרומי הדוכן ורחוק מהעם .

עורכי הדין המלומדים והמנוסים שבינכם - תשאלו את המרצים  אם זה לא המקרה הקלאסי -  של עוולת גזל

מה שנותר לגייס כסף להגשת ערעור במחוזי !

אני במקום המדינה שלה יש אינטרס גמור לגמול אותו מהסעד החלקי בשכ''ד הייתי מייצג אותו .

מחזיר את הגלגל לאחור ומבקש כעת  מהנתבע שיחזיר את הדירה במחיר הראשוני של התובע !

למרות שעשה עושר בשכירות בכל התקופה הזאת כ 40 חודש 

אולי מישהו בפורום המכובד הזה יעשה מעשה ויגיב כי נותרו רק 38 יום לערעור 

למרות חוסר הרצון ואולי הפחד להתעסק עם הקולגות שלכם מלהגיש תביעה נגדם ? ואני רוצה להאמין שיש  עוד בישראל 

למקצוענים בתחום ערכים מוסר וטוהר מידות ולא ייראו  ויתנו תוקף למשפט עם ישראל ערבים זה לזה ?

משהו קרה עו'ד מתל אביב לא הציג את התמליל בבית המשפט ? וכעת שאנחנו מבקשים להגיש ערעור נאמר לנו מאוחר אם לא הגשתם גם במחוזי לא יאפשרו להציג את התמליל בו המוכרת משקרת ! 

יוסי אביטל 

0505199999

השופט מיכאל תמיר בית משפט השלום !

פסק  פסק דין אומלל - 50000 שח + 10000 הוצאות .

לקוח פנה לעו'ד לשם ביצוע קניית דירה עם חוזה מהצד המוכר 

עו'ד של הלקוח ביקש מלקוחו שהמוכרת תוותר על ייצוג  מהמוכרת וביקש שגם היא תיוצג יחד ! וכך היה 

התוצאה תוך שבועיים עו'ד רכש לעצמו במקום הלקוח את הדירה בתוספת של 3000 שח + פטור משכ''ט והשיב בתום שבועיים

ללקוח הקונה שהיא חזרה בה לא מוכרת מתחרטת אין עסקה ! 

עברה שנה ובהבל פיו של עו'ד שהתרברב סיפר לחברו הטוב ביותר של הלקוח כי עשה עיסקה בת .... וזה מיד הבין שמדובר באותה עסקה . של חברו הטוב ואכן כך היה . 

הלקוח פנה לעו'ד מאותה העיר לתבוע את עו'ד בוצע תמליל הלקוח הקונה מול המוכרת שהתחרטה מלמכור ונשאלה האם מכרת לעו'ד שלי את הדירה התשובה מה פתאום ממש לא ! שיקרה 

עו'ד מאותה העיר הגיעה עם עו'ד שרכש את הדירה לפשרה בה הסכים לשפות ב כמה עשרות אלפי שקלים בודדים את הלקוח ולסגור את הפרשה , התובע סירב ועו'ד מטעמו תפסה רגליים קרות אנחנו עובדים באותה עיר אני פוסלת את עצמי מלייצג !

עו'ד היה בלחץ שכר משרד חקירות בכדי לקעקע את עדותו של התובע טלפונים מביטוח לאומי שאלו את אמו החולה מידע על בנה שהנו התובע השכנים ומי לא  מאוחר יותר הציגו זאת בבית המשפט שאין רלוונטיות את התובע חולה יש לו נטיות ומה לא ? 

פנה הלקוח לעו'ד ניטראלי מאיזור תל אביב וזה הסכים !

פסק הדין המגוחך והמעליב  בסה''כ של 50000 שח רק על עוגמת נפש והוצ משפט  כ 

מה הרוויח הנתבע - כ 400000 שח בתקופה זו .

מחיר ראשוני לתובע הלקוח הראשון היה 220000 שח 

הנתבע  שילם   223000 שח על דירה בת 4 חדרים 

השכיר בממוצע במשך התקופה את הדירה כ 40 חודש לפי 2000 שח = 80000 שח 

מחיר הדירה האמיר ל 550000 שח כיום למעלה מ 300000 שח רווח יחד כ 400000 שח 

השופט מיכאל תמיר השית על הנתבע  סה''כ 50000 שח + 10000 שכ''ט וקרא לזה עוגמת נפש ! ממש מרשים ?

הנתבע שילם עד כה אגרות - הערכת שמאי , תשלום לעדים כ 21000 שח  מלבד הנסיעות לתל אביב כסף שאין לו 

עד היום ממשיך התובע לשלם שכ''ד כ 1900 שח לחודש כפול 40 חודש  (אחלה שיעור במנהל עסקים לעשיית עושר )

עורכי דין נכבדים  החוק  לא מרתיע כדאי לכם לעשות עסקאות אפלות במדינת ישראל קחו ללקוחות שלכם עיסקאות תצאו בזול ואפילו לא יתלוננו עליכם בלשכת עורכי הדין  האמת שזה משתלם .

( ברור שאני כותב זאת במרירות רבה בציניות ואכזבה ולא מתכוון אך בתכלס זה הנתון זאת התמונה העגומה כמה ניתן לרמוס את החלש ולחזק את החזק עתיר הנכסים לטעמו של בית המשפט השלום שבתל אביב )

השופט מיכאל תמיר !

התובע אינו שלוחו של הנתבע כך שאינו יכול להלין על הנתבע בלשכת עורכי הדין  ?

אחלה הגנה לתאבי הבצע והחזירות !

והכי עצוב פסק דין של 14 עמודים מייסר מייגע עם מסקנות ותוצאה כל כך עצובה !

המעציב הוא שמדובר באדם שחי על קצבה חודשית  מהביטוח הלאומי נכה 4 ילדים כיום 6 נפשות .

מעולם מעולם לא יהיה לו סיכוי להגיע לדירה משלו ימשיך לקבל סעד מהמדינה ועל חשבון המדינה ועזרה בשכ''ד חלקי

ולנתבע יש לא מעט נכסים וזה ימשיך לחייך כל הדרך אל הבנק יקבל עידוד מבית הדין הנמוך לצדק אז למה לא בעצם ?

והתובע הרש שכבשה כבר לא תהיה לו  ! 

בממוצע כל שנתיים עובר דירה בשכירות על מטלטליו עם ילדיו . 

טיעון השופט שהוא התרשם שהמוכרת לא רצתה למכור לתובע - !  שוחדה בעוד 3000 שח וקיבלה פטור של שכ'ט 

וביצעה את העסקה תוך שבועיים ! בוודאי שלא תרצה למכור כבוד השופט התמים שיושב במרומי הדוכן ורחוק מהעם .

עורכי הדין המלומדים והמנוסים שבינכם - תשאלו את המרצים  אם זה לא המקרה הקלאסי -  של עוולת גזל

מה שנותר לגייס כסף להגשת ערעור במחוזי !

אני במקום המדינה שלה יש אינטרס גמור לגמול אותו מהסעד החלקי בשכ''ד הייתי מייצג אותו .

מחזיר את הגלגל לאחור ומבקש כעת  מהנתבע שיחזיר את הדירה במחיר הראשוני של התובע !

למרות שעשה עושר בשכירות בכל התקופה הזאת כ 40 חודש 

אולי מישהו בפורום המכובד הזה יעשה מעשה ויגיב כי נותרו רק 38 יום לערעור 

למרות חוסר הרצון ואולי הפחד להתעסק עם הקולגות שלכם מלהגיש תביעה נגדם ? ואני רוצה להאמין שיש  עוד בישראל 

למקצוענים בתחום ערכים מוסר וטוהר מידות ולא ייראו  ויתנו תוקף למשפט עם ישראל ערבים זה לזה ?

משהו קרה עו'ד מתל אביב לא הציג את התמליל בבית המשפט ? וכעת שאנחנו מבקשים להגיש ערעור נאמר לנו מאוחר אם לא הגשתם גם במחוזי לא יאפשרו להציג את התמליל בו המוכרת משקרת ! 

יוסי אביטל 

0505199999

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר