הוצאה לפועל- מזנונות -עזרה-דחוף

אני גרוש ונקבע בבית המשפט תשלום מזונות על סך 1700 ₪ . התשלום נגבה ע"י ביטוח לאומי. אני מסיבות , שכמעט כולם מכירים , ביטלתי את הוראת הקבע עבור המזונות . הגיע לי מכתב מהוצאה לפועל בשם "עיקול צד ג'". מה זה ? מה אני עושה ? נ.ב. אני רוצה לשלם אבל שהילד יראה את הכסף ושלא יגיע לדברים אחרים. מבקש יעוץ בדחיפות. בתודה ולדימיר (שם בדוי).

כמה זמן אתה כבר מעלים את המזונות?

האם המזונות הם רק לבן, או שמכילים גם רכיב מדור? מה עשיתה אם אותם 1700 שקל? האם חסחתה אותם בצד בשביל הבן, או, שכמו האם, גם אתה השתמשת בכסף הזה בעצמך? לא מוצא חן בעניך איך אם הילד משתמשת בכסף שאתה מעביר עבורו, אתה יכול לפנות לרשיות המתאימות, אבל אתה לא יכול פשוט להפסיק לשלם עבורו. עכשיו לך תסדר את העינינים עם הוצא לפועל.

עיקול צד ג'

מדובר בעיקול כספים הנמצאים בידי גורם אחר, לדוגמא מקום העבודה שלך. כמו כן, אין לך שליטה על הכסף שאתה משלם. הסכום שנקבע בבית המשפט כתשלום מזונות מועבר לגרושתך שדואגת לכל צרכיו של הילד. במידה שיש לך טענות בנושא זה עליך לפנות לבית המשפט שנתן את פס"ד. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר