מה הסיכוי - תביעה נגד חברת פלאפון

בוקר טוב אמש הגשתי תביעה נגד חברת פלאפון רכשתי מכשיר מסוג סמסונג 740 מכשיר שהוצע לי במעמד ביקור בעמדת פלאפון, המכשיר עם אופציית דור שלוש במעמד המכירה נציג פלאפון לא ציין שהמכשיר אינו רלוונטי לאזורים מסויימים כאשר הגעתי לעיר מגורי מתברר שהמקום ללא כיסוי לדור 3 בבדיקה טלפונית עם שירות לקוחות ציינו שהנושא ידוע וזה יטופל תוך זמן קצר הנה חלפה שנה ועדיין אין כיסוי טענתי שמכרו לי מוצר שאינו רלוונטי למקום מגורי מבלי לידע אותי (כמו שרכשתי מטוס שבמקום מסויים לא יכול לטוס) עם כל הניסיונות שהחברה תקבל חזרה את המכשיר הם מסרבים אני משלם כ-80 ש"ח בחודש למשך 36 חודשים מהו לדעתכם הסיכוי שבית משפט יחייב אותם והאם מכירים פס"ד תקדימי בנושא? תודה

ביטול עיסקה

הצעתי היא כי תכתוב לחברה מכתב התראה בעצמך או באמצעות עו"ד בו תתאר את השתלשלות העניינים כמפורט, ותדרוש את ביטול העיסקה ואת השבת כספך (או לפחות חלק ניכר ממנו). במידה ולא תענה, או תענה לא לשביעות רצונך, תעמוד לך האפשרות להגיש תביעה מתאימה בבית המשפט לתביעות קטנות בגין כך. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

או קי שחכתי לציין ששלחתי מכתב כזה

שלחתי התראה בעקבותיו פנו אלי והציעו לי הפחתה של 4 תשלומים בשידרוג למכשיר אחר תודה על תשובתך

תיקון צ"ל שכחתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר