הוצאה לפועל

ברצוני לשאול , האם חל התיישנות על תיק הנמצא בהוצאה לפועל? הנני הזוכה בתיק התביעה , התיק עבר להוצאה לפועל והחייבת שילמה לי במשך שנה ולאחר שנה היא הפסיקה להעביר אילי את התשלומים, היום עברו 3 שנים מבלי שקיבלתי תשלומים נוספים, האם חל התיישנות כלשהיא או מבחינת החוב בתיק הוא תופח??? אני יודעת שהחייבת עובדת האם אני צריכה לעכל לה את החשבון? מהו ההליך שהנני אמורה לעשות ע"מ לקבל את יתרת כספי? אודה על תשובתכם.

תשובה

בתקופה זו בת שלוש השנים, לא רק שלא חלה כל התשיינות, אלא ההיפך הוא הנכון- החוב ממשיך לצבור ריבית והצמדה. עם זאת, מאחר ואינך פועל בתיק, הרי שאין לחייבת מוטיבציה לשלם לך, ומומלץ לך להתחיל לפעול בתיק על מנך שכספך יושב לך. באם אין לך ידע בהליכים אלו, מומלץ לפנות לעו"ד באופן פרטני על מנת שיהפוך את הטיפול בתיק ליעיל. הערה: אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, כמו כן, האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי ועל מנת לקבל עזרה מקצועית מלאה יש לפנות לטיפול פרטני, בשל העובדה כי בעת מתן התשובות אין בפני את מכלול הנתונים של המקרה הספציפי. חן שטיין, עו''ד chenshteinlaw@walla.co.il

בברכה,
חן שטיין, עו''ד

www.hamishpat.co.il

אין האמור בפורום חף מטעויות קולמוס או טעויות אחרות, וכן האמור בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי. לקבלת סיוע מקצועי מלא יש לפנות לטיפול פרטני, בפריסת מכלול הנתונים של המקרה הספציפי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תביעות כספיות והוצאה לפועל
בחר
בחר