קידום אתרים לא כמו מזכירה?!

התחלתי בתור מזכירה ואיכשהו הגעתי לקידום אתרי אינטרנט היום אני מקדמת שני אתרים וזה נראה ממש טוב, יש תומצאות מעולות. אז רציתי לדעת אם למישהו יש מושג כמה מקבל היום מקדם אתרים? כי אני לא חושבת שזו אותה המשכורת של מזכירה, או שאני טועה?

קידום

נשמע שכל מה שאתה צריך זה עזרה בשרותי מחשוב. אני מכיר חבר'ה ממש מקצוענים שיכולים לעזור לך ובכיף - http://www.afek.co.il/item.aspx?Id=52 כל מה שאתה צריך – ERP, SQL, DWH, data הכל! מערכת מידע, ואפילו פריוריטי - - http://www.afek.co.il/item.aspx?Id=49 אל תתבייש.

בניית אתרים לא כמו מזינת תוכן?

או יותר נכון - כמו טכנאית ציפורניים. לא ממש נכונה התגובה הקודמת. נסי לקדם את המילה: מחצלות קש, ותראי שתוך שבוע את משיגה מקום ראשון. למה? לא קשור רק למספר כניסות לאתר, אלא גם לתחרות על המילה. נסי לעומת זאת לקדם את המילה 'קידום אתר', 'פיתוח אתר' או כל דבר שקשור באתרים באינטרנט - ותראי שלוקח הרבה יותר זמן. יש הרבה יותר אנשים שעובדים על קידום של אתרים שנוגעים לפרנסות שונות שמקורן באינטרנט מאשר אנשים שעובדים על קידום אתרים שנוגעים למחצלות קש. זה פרמטר אחד של תמחור. פרמטרים נוספים הם: ותק האתר, האופן בו הוא בנוי, המיקום הנוכחי שלו במנועי החיפוש (למשל להגיע מדף 45 לדף 6 הרבה יותר קל מלהגיע מדף 4 לדף 2, ולהגיע ממקום 4 למקום 1 הרבה יותר קשה - כשמדובר על מילים תחרותיות). להזכירך שהיום כל ילד ששורץ ברשת יכול לקדם מילות חיפוש - פשוט כי יש לו את הרקע המתאים (הוא מכיר בלוגים, רשתות חברתיות ופורומים, מתמצא בהרבה תחומים שקשורים ברשת וכו') - ואם תתחילי לנסות להשוות את הידע וההבנה שלך לאלו של חובב אינטרנט ממוצע בן 14, את עלולה לגלות שידו על העליונה. לא באה לרפות את ידייך כמובן... אם תתמידי בתחום, תקראי ותצברי נסיון והצלחות - את עשויה להרוויח משכורת יפה. בניית אתרים
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בניית וקידום אתרים
בחר
בחר