קידום אתרים באופן פרטי

האם יש דרך לקדם אתר לראשות הרישמה בחיפוש בגוגל ? לאדם לא מקצועי

בעקרון לא

זה כמו לשאול האם אדם רגיל יכול לעשות לעצמו דלת לבית. כמו שנגר זה מקצוע גם קידום אתרים זה מקצוע. בכל מקרה אם המילה שאתה רוצה להתקדם בה היא נדירה ולא תחרותית יש לך סיכוי טוב. אם המילה קצת תחרותי ומעלה סיכוייך נמוכים מאד להצליח

בניית אתר וקידומו

קודם כל, לא אומרים לא או באנגלית: never say never ברור שאת צריכה להבין משהו בתחום, ומי אני שאדע עד כמה את מסוגלת ללימוד עצמי או לא, כמה מהר את תופסת וכמה רקע יש לך בתחום. אבל באופן כללי אם בנית אתר את יכולה גם לקדם אותו. יש הרבה חומר ברשת על קידום אתרים - החל מאופן בניית האתר ועד SEO. תקראי קצת, תלמדי ותנסי. בהצלחה! ואם לא תצליחי - תמיד תוכלי לשכור שירות של מקצוענים או של חברה שמתמחה בתחום הקמת אתרים - פיתוח, בניה והקמה של אתרים עיצוב אתרים - החל משלב התוכנה ועד אחרון הצבעים.

קידום עצמאי חופשי

תמיד אפשר לעשות קידום אתרים באמצעות מערכת מידע. אבל גם אם אתה רוצה לחסוך את ההוצאות, תמיד אפשר לעשות זאת באופן עצמאי. שרותי מחשוב מקצועניים אני מכיר חבר'ה ממש מקצוענים שיכולים לעזור לך ובכיף - http://www.afek.co.il/item.aspx?Id=52 כל מה שאתה צריך – ERP, SQL, DWH, data הכל! מערכת מידע, ואפילו פריוריטי - - http://www.afek.co.il/item.aspx?Id=49 אל תתבייש. קרא על הנושא ולמד אותו טוב והכי חשוב קישורים קישרוים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בניית וקידום אתרים
בחר
בחר