איך בונים אתר?

שלום! ברצוני לבנות אתר(אולי כמה[סוגים])וקצת ידע יש לי אך אשמח לקבל פירוט מלא מאלף עד תיו ממש את כל הפרטים זה נורה חשוב ודחוף . אפשר גם בEמייל שלי Ey770@walla.coM רק צינו נושא בניית אתר תודה מראש

פטיש מסמר תיקח מהר

וואלה

אז אם ככה אני צריך להביא כמה ערבים מהר . איך לא חשבתי על זה גאוני יאלאלאהה@#@!!@#@#@@

איך זה שבפורום בניה וקידום אתרים אף אחד לא יודע איך בונים אתר

איך זה שבפורום בניה וקידום אתרים אף אחד לא עוזר לי איך בונים אתר מה עושים. אני מבים במחשבים אבל בענין בנית אתרים אין לי מושג חוץ מזה שיש חברות שיוצרות בשבילך אתר אבל ברצוני לבנות לבד

אני מציע שתלך לפורום רפואה ותשאל איך נהיים רופאים

מ-א' ועד ת'... זו שאלה של אלפי עמודים תשובה :-)

תגיד שאתה לא יודע

או שתשתוק עדיף סיג לחכמה שתיקה או במילים אחרות אם היית שותק הינו חושבים שאתה חכם כי לא הילת מגלה את טפשותך. שלב שלב בכללות ואחר כך להכנס לפרטים רחבים יותר אם יש חוברת PDF וכדו' אפשר לשלוח לי לאיMAIL שלי EY770@WALLA.COM תודה מראש

קודם כל...

אתה קצת חצוף אתה יודע? דבר שני... אם יש לך קצת ידע במחשבים... אתה אמור לדעת שיש דבר כזה שנקרא גוגל ואפשר למצוא בו כמעט הכל ודיי בקלות. מספיק שתרשום "לימוד בניית אתרים" או "לימוד HTML" ויהיו לך מספיק תוצאות... ואפשר גם באנגלית (אם אתה יודע אנגלית מספיק טוב). פעם הבאה תבין שאף אחד לא חייב לך שום דבר פה ואנשים עוזרים מרצונם החופשי

תודה רבה

תשובה קצרה ומתומצתת 1000 תודות .. אתה רואה קצת חוצפה וקיבלתי תשובה ובאמת אף אחד לא חייב, זו זכות לעזור וכל שכן ליהודי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בניית וקידום אתרים
בחר
בחר