ספירת לחיצות על קישור

מישהו מכיר איזה סקריפט או משהו שסופר לחיצות על קישורים? לדוגמא: כשגולש לוחץ על קישור שמפנה אותו למשחק יהיה כתוב : "כניסות: 1" ואם עוד גולש ילחץ על אותו קישור יהיה כתוב: "כניסות: 2" וכן הלאה.. מי שיודע בבקשה שירשום לי פה אני מאוד אשמח. נ.ב - באתר הזה : http://www.asp.org.il/articles/ASP מופיע מדריך שלא ממש הבנתי אותו..

אלגוריתם

שלום בן אדם, ראשית - יש רבבות של אובייקטים לספירת דפים חינם ברשת. שנית - לעסק: 1. אתה צריך טבלה בבסיס נתונים שמכילה את הדפים עצמם - או טבלה ייחודית שכוללת רק שמות דפים וספרור. 2. כל הקישורים שאתה רוצה לספור - צריכים לשלוח לאותו דף שמייצר את הלינק האמיתי - למשל - redirect.asp?linkID=15 3. בדף הנ"ל - צריך לכתוב קוד שלוקח את המידע מבסיס הנתונים, מוסיף לספירה 1 - ואז שולח את הדף ללינק האמיתי. 4. בדף שמציג את הקישורים ואת כמות הלחיצות - צריך לטעון את כמות הלחיצות ולהציג לגולש את המספר. מסובך? 10 דקות זה אמור לתפקד יופי. אני חושב שלהכין את זה בעצמך יהיה יותר מהר מלקחת מוכן.. במקרה הזה לפחות.. אם אתה מסתבך עם זה קצת - שלח לי הודעה - אני יכול לשלוח לך עותק של גירסאות ASP שיש לי מימים עברו - על בסיס נתונים ACCESS. טוב. בהצלחה. יורם ורון YVIT
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בניית וקידום אתרים
בחר
בחר