בניית טופס באתר אינטרנט

שלום. אני צריך עזרה בבניית טופס באתר אינטרנט כל האתר כרגע הוא רק עמוד אחד, ויש שם מצד ימין טופס להשארת פרטים כשאדם ממלא את הטופס הזה אני צריך שזה יגיע לי כמייל עם כותרת מסויימת. אני צריך שמישהו שיודע איך לעשות את זה מהר ידריך את המעצבת שלי שבונה את העמוד, אני מוכן לשלם סכום סמלי למי שיעזור (מדובר בשיחת טלפון של כמה דקות.) כל המעוניין יפנה אלי במייל. Miki310@gmail.com תודה!!

מידע רלוונטי

שלום וברכה, קשה לי להאמין שהמעצבת שלך תצליח לפתור את זה - אחרת אפשר לקרוא לה גם תכנתת. ישנם שני פתרונות לביצוע הטופס: 1. פתרון בצד לקוח - JAVASCRIPT - שליחת ההודעה תתבצע באמצעות תוכנת הדואר של הגולש - ברוב המקרים OUTLOOK. לאחר לחיצה על הקישור - ישנה בקשת אישור מצד הדפדפן ושוב לחיצה על SEND בתוכנת הדואר. לא יעיל במיוחד אבל אפשרי. 2. פתרון בצד שרת - השרת עצמו מקבל את הנתונים שנתקבלו בטופס ושולח דואר אלקטרוני באמצעות תיבת דואר השייכת לשרת עצמו. פתרונות בPHP, ASP, ASP.NET וכל שפת תכנות בצד שרת אחרת. אגב, אפשרות נוספת - לקבל שירות משלוח אימיילים מגורם חיצוני - יש אתרים המציעים שירות שכזה. אם המעצבת שלך בכל זאת מוכנה לצאת למלחמה - אוכל לספק דוגמאות קוד המבצעות פעולה זו - יהיה צורך להתאים לשרת. מקווה שעזרתי. שבוע מצויין. יורם ורון. 050-2131514 www.yvit.co.il yoram@yvit.co.il

בניית טופס

הייתי ממליצה עבור אותה מעצבת להשתמש בתוכנת dreamweaver שם ניתן להעלות כל אתר אפילו בשלבי בנייה מאוחרים, שם ניתן ליצור טופס די בפשטות , כמו כן לתת לו הוראה להישלח לכתובת הדואר שלך malito:aaa@walla.com ב properties ב action
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בניית וקידום אתרים
בחר
בחר