היי חברי המפרשים-מלכת המטות

רציתי לדבר על קלף מלכת המטות. פרט לפירוש שלמדתם. מה הוא מעלה אצלכם אינטואיטיבית/מתוך הציור. אני נתקלתי הרבה פעמים במצבים של התלבטות כאשר ההגיון והשכל (הראש של המלכה) פונים לאפשרות שמימין לקלף.והתת מודע (מיוצג ע"י החתול) פונה לאפשרות שמשמאל לקלף.בד"כ האפשרות השמאלית יותר קשה.. גם שני האריות שמשני צידי הכסא מצביעות על ההתלבטות. שימו לב לזה זה חזק ביותר בקריאות s.o.s אשמח לשמוע עוד דיעות ופרשנויות של הקלף.

היי פז....

מלכת המטות היא הקלף המשוייך לבני מזל אריה, לכן, ההתנהלות שתהיה לקלף הזה הוא בהחלט כל המרכיבים של בני מזל אריה - השפע, הנהנתנות, הראיה בגדול, האגו, העמידה בראש, הכיף, הנאות החיים, החום והשפע שמעניק האריה ועוד ועוד... וכמו שנאמר, זהו קלף חצר שנכון להסביר אותו על פי הסממנים של השתייכותו לרוב, כהתנהלות, למזל אריה. מלכת המטות אינה אימפולסיבית כמלך המטות אבל יש בה הרבה אש, הרבה ויטאליות, הרבה יוזמה, הרבה "שואו"... בקלף הנוכחי אני לא רואה סממנים, באופן אישי, לתת מודע. אני רואה יותר התנהלות או סוג של הלך רוח או השתייכות של הקלף לאנשים בעלי סממנים למזל אריה = בוס, שליטה, עמידה בראש, כיף, הנאות, אגו, יוזמה. גם האריות שראית בקלף, גם הפרח הגדול (חמניה?!), הכסא הגדול, השליטה של המלכה בקלף, הנוכחות שלה, הפאר שהיא מציגה - כולם סממנים של מזל אריה. לא שמתי לב על החזרה של הקלף הזה בהרבה פריסות SOS... גם לא נכון לדעתי להסתכל על האופן הזה בעניין סטטיסטי, כי הרבה מהפריסות לא בדיוק 'ראשונות' ולא ידוע לנו גם מהו ההקשר המדוייק של הקלף. מה שכן, זה שכקלף חצר הוא מעיד על סוג של התנהלות שבבסיסה יותר כייפית, עם אגו...

היי קרן אור

רציתי לדעת מה עולה אצלך אינטואטיבית מתוך הקלף מלבד הפירוש הרגיל של מזל אריה וכ'ו... זו הייתה הכוונה. :-)

"אישה על הגובה"... זה מה שעולה לי אינטואיטיבית..

שפע, תחושת שובע, תחושת נוחות, שליטה בקיים. מבחינתי זהו קלף מאד עשיר, מאד שמח.

מעולה :-)))

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט - לוח הודעות
בחר
בחר