לא מבינה משהו בקשר של קלף 10 מטבעות וזוגיות

שלום לכולכם כשמסתכלים בפירוש של הקלף כאן באתר של שגיא ובעוד מקומות אז תמיד כתוב שזה קלף של אושר ועושר, שרואים 3 דורות, יענו חיי משפחה מאושרים וכל זה. סבבה אבל הרבה פעמים כשאני קוראת שאלות שנשאלות בפורום ואחר כך מסתכלת בתשובה של המפרשים, אז שמתי לב שבלא מעט מהפריסות בהן השאלה היתה בנושאי זוגיות (האם מתגעגע, האם רוצה לחזור, מה הפוטנציאל וכו') - אם הופיע קלף 10 מטבעות (בניגוד ל10 גביעים) - התשובה בכלל לא היתה מתלהבת מהקשר. כלומר - תשובות בסגנון, לא רואים רגשות אבל את יכולה לנסות, וזה עוד במקרה הטוב. טוב ברור שיש עוד קלפים מסביב אבל עדין זה קצת מטריד אותי אז אני שואלת.

כשיוצא לי קלף עשרה מטבעות על שאלת זוגיות

אני תמיד שואלת את עצמי למה לא קיבלתי עשרה גביעים. יש משהו קר במטבעות, פרקטי ,תכלסי ולווא דווקא רגשי, בשילוב עם קלפים מסוימים בפריסות התחושה היא של חוסר רגש בשילובים אחרים זה יכול להיות דווקא קלף מצויין.

גם אני שואלת את עצמי אותה שאלה

ומה שחשבתי עליו (עם הידע האינטואיטיבי שלי) היה שאם ב10 גביעים מדובר על אהבה ללא תנאי - פשוט אוהבים את האדם כמות שהוא, קלף 10 מטבעות גם מדבר על אהבה אבל מסוג אחר, עם תנאי - אוהבים ומעוניינים בבן הזוג בגלל - המעמד שלו היחוס המשפחתי שלו (ציור של 3 דורות) המצב הכספי שלו וכאלה בקיצור סגנון אהבה של מזל גדי (לא רוצה להכליל חלילה פשוט יצא לי כבר להכיר פעם בחור כזה במזל גדי שלא שם עלי עד שלמדתי באוניברסיטה ופתאום רצה להתחתן איתי..) אז זה לא אומר חוסר ענין אבל ענין מסיבות אחרות מאשר 10 גביעים שהוא כמו אהבה טהורה. אני בכיוון? אה ותודה על התשובה הקודמת.

לפרשנותי, עשרה מטבעות אינו קלף של אהבה פר-סה.

הפרשנות של Waite לקלף מאוד פשוטה - הקלף מתמקד בצד החומרי של מערכת היחסים, לדוגמא הבית המשפחתי כרכוש שיש לה, נדוניה, פנסיה. סביר להניח שבמקום בו יש משפחה יש כנראה גם אהבה, אבל זה לא הכרח, וגם לא המסר של הקלף. לעומת זאת פרשנותו לעשרה גביעים היא בדיוק מה שאת מצפה, ובהתאם הציור אינו מראה את המשפחה בתוך הרכוש, אלא הרחק מהרכוש - המשפחה כמערכת היחסים בין האנשים, ובנפרד מהרכוש שלה.

אהבתי מאד את הרפשנות אוקי, כמובן שזה מסתדר עם מה שהאמנתי גם

ככה גם אני מפרשת את הקלף הזה, כמו מיכל וכמוך אהבתי את הניסוח המעניין האמת?? התגעגעתי לחוכמה ולידע שלך נעלמת לנו שמחה למצוא את האתר שלך שוב הלני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט - לוח הודעות
בחר
בחר