בוקר טוב שאלה כללית למבינים

שאלתי בפריסת שאלה, שאלה בקשר לאקס שלי והקלף שייצג אותו היה המיזוג. המפרשת הסיקה מזה שהוא נמצא בזוגיות אחרת, ולי לא התאים הפירוש מכיוון שאני ראיתי בפרידה שלנו שבאה מצידו שלב קשה בשבילו והקלף סימן לי שאולי הוא מתחיל להירגע להתאזן מחדש, לראות דברים בצורה צלולה יותר. מה דעתכם?

אי אפשר לדעת למה המפרשת הסיקה זאת

זה צריך להיות מכלול של כל הקלפים בפריסה. תעלי את הפריסה ונראה

שאלתי הייתה

בתחילת החודש האם כדאי לי לחזור ל-X? מיקום 1 - מלך הגביעים מיקום 2 - ארבע הגביעים מיקום 3 - מיזוג ומיתון מיקום 4 - שמונה המטות סיכום - אביר הגביעים היא הסיקה מהקלף במיקום 3 שאני מיזגתי מישהו חדש לחיים שלי ובכך בעצם בגדתי בו. לי אין מה להסתיר במיוחד שאף אחד לא יודע מי אני. ככה שהיה מוזר לי הפירוש שלה והעקשנות על זה שאני כן. איך את רואה את הדברים. תודה

אני לא יודעת מי אותה קוראת בקלפים...

אבל יש אנשים כמו גידי גלבוע שרואים את הקלף הזה כמו להחזיק את החבל משתי קצוותיו ולכן מדברים על ניהול שתי מערכות יחסים במקביל. לדעתי קיבלת פרוש לא מקצועי במיוחד.... ואני בכלל חושבת שהפריסה לא מתאימה לשאלה. בכל אופן הפריסה מדברת על החששות שלך והספקות שלך ,מול הרגש שיש לך, והיא גם מדברת על הזדמנות שיש לנצל .. אבל אני צריכה יותר רקע בשביל לרדת ממש לעומק. בכל מקרה לדעתי הפירוש שלה מוטעה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט - לוח הודעות
בחר
בחר