קלף העולם

הי חברים ... בואו נדבר קצת על קלף העולם... מעניין אותי לדעת איך אתם רואים אותו ואיך אתם מורידים אותו "לרמה המעשית "כמו שתמי קוראת לזה....

קלף העולם-קלף השלמות..

כולנו יודעים שזהו הקלף האחרון בארקנה הגדולה. ומייצג את השלמות לאחר "מסע השוטה"-בוא נפלנו, תהינו, התבססנו, האמנו, חשדנו ולבסוף החכמנו ואנחנו יודעים את הדברים מכמה זווית. הקלף מייצג מבחינתי את סגירת המעגל, את חיבור החלקים של הפזאל לתמונה אחת גדולה, ליצור סינתזה בין הקיים ולבין הרצון, לאזן דברים ולהגיע לשלווה. מייצג את התגשמות הישגים והחלומות, למצוא פתרון נהדר לבעיה. וכמובן את הפירוש החביב על כולם-חו"ל, נסיעה מחוץ לגבולות, פריצת דרך חדשה. להבין סוף סוף את המטרות שלנו ולפסוע לעברן. עם נחבר את ספרות הקלף 2+1 נקבל את הספרה שלוש, את הפרי שעליו עבדנו קשה, את הילד עליו עמלנו, את התוצר בין הסינתזה של ספרת הגבר (1) לבין ספרת הנקבה (2). שלוש מייצג את האושר וההנאה, את המזל ואת המשפחה. הוא מייצג את המימד של המופנמות עם המוחצנות. 3 היא ספרה אופטמית וצעירה לנצח וכך גם קלף העולם הנשמר ע"י 4 המזלות הקבועים (דלי, עקרב, שור ואריה) המבטיחים את קיום 4 היסודות וקיום השלווה לאחר המעשים.

על רגל אחת

אחת המשמעויות של הקלף - השלמת שלב וההדרכה עכשיו היא לפתוח מעגל חדש (לקפוץ מהצוק כמו קלף השוטה). יש משהו מאוד סגור ומוגן בקלף אדם שהשלים שלב, סיים מעגל, זה לא הזמן לעצור את ההתפתחות ולקפוא על השמרים: כלומר, לא להשאר ב"אזור הנוחות" אלא להיות אמיץ להתחיל משהו חדש. אם בא אלי אדם ומופיע קלף העולם ביחד נואמר עם 4 מטבעות וזה מרגיש כמו הפירוש הזה של הקלף, הדרכה מעשית יכולה לעשות לקפוץ באנג'י כדי לעורר את איכות האומץ (בצחוק), או לעשות כל יום משהו שהוא חורג מההרגל הישן שלנו. יש משהו מאוד מגונן בהרגלים, ה"אוטומט" נותן ביטחון. כדי לצאת מהאוטומט יש להתאמן על יציאה מאיזור הנוחות: למשל אם אנחנו רגילים לבוא הביתה ולשים באופן קבוע את התיק על הכורסה, תרגיל נחמד לשינוי הרגלים ויציאה מאיזור הנוחות יכולה להיות לנסות לשים את התיק במקום אחר. זה נשמע מטומטם ומה הקשר לקלף? הקשר הוא ההדרכה בקלף היא יציאה מאיזור הנוחות והרגל זה סוג של נוחות. אל תשכחו שהקלף הבא הוא השוטה שנטול הרגלים בכלל ולכן חופשי לצאת לדרך חדשה עייפתי

קלף העולם

הי חברים ... בואו נדבר קצת על קלף העולם... מעניין אותי לדעת איך אתם רואים אותו ואיך אתם מורידים אותו "לרמה המעשית "כמו שתמי קוראת לזה....

העולם הוא עגול ככה זה מרגיש לי אין מילוט צריך לסגור מעגל ואז להתקדם.

מבחינת כל התחומים, אם נביט בציור נראה עלי זית - מבשר חופש, העלם שהוא נסתר וגלוי בלבוש שלו, את התנועה של הריקוד, שיכולה לסמל את הסבל מול האושר, הציור משרה במבט אוירה של רוגע שלווה, יש חיבור לאהבה. שהיא מחזירה אותנו לקלף 3 הקיסרית שממנה מקבלים את הכח להתחבר לשפע לחום לאהבה וליציבות, כדי לסגור מעגל אנו זקוקים לכח רצון חזק. ואני מסכימה עם הגישה של אופיר ותמי - הייתי מחזקת את דעתה של תמי בכך, שכח הרצון צריך לפעול על מנת לשנות הרגלים. וזה מה שמסמל בעצם את השלמות בעשיה - בחומר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט - לוח הודעות
בחר
בחר