קלף השוטה - הדרכה מעשית

התחלתי לנהל דיון עם דידי בהקשר לקלף המיזוג לגבי הדרכה מעשית לקלפי ההרקנה הגבוהה שמייצגים כידוע לכם שעורים רוחניים. אני כמובן לא חולקת על כך שהם מייצגים שעורים רוחניים ברמת הרוחב, אבל אני כבת מזל גדי, שאוהב תכלס משבקשת תמיד לאגוד את המסר הרוחני בהדרכה מעשית. גם כי אני מאמינה שעשייה מעשית יכולה לעזור בהפנת השיעור הרוחני וגם בגלל שמנסיוני, בביקור אצל מספר קוראות בקלפים, בקפה ובמאוורר, לא התחבר לי כשדיברו אתי רק ברמת הרוח. אני רוצה לשתף בפתיחה בקלפים שהייתה לי היום, במקרה יצא קלף השוטה, שאף הוא שייך להרקנה הגבוהה. הרקע: מישהי שנדלקה על מישהו, הם בקשר זמן מה היא התחילה אתו, סיפרה לו מה היא מרגישה והוא אמר לה שלא נראה לו שזה זה. ביקשתי ממנה להוציא קלף אחד, הדרכה לתחום הרומנטי. יצא קלף השוטה. הסתכלתי על הקלף, נשמתי אותו פנימה והמסר שעלה לי ב-2 מילים "להשאר פתוח" בהמשך חלבתי את ההדרכה שלי והמשכתי לפרט ברמת המסר- אמרתי לה שקלף השוטה מגיע ממקום נקי, לא חושש ללכת עם ידיים פתוחות, אין לו פחד להפגע הגם שהוא עומד על צוק ועלול ליפול. הוא ניגש לחיים ממקום פתוח. המסר שלי אליה היה - להשאר פתוחה, להשאר עם לב פתוח לא לתת לחווית הדחיה לסגור אותה. להמשיך לבוא ממקום נקי ותמים. היא הקשיבה לדברי, זה נשמע לה מאוד חכם ונכון אבל איך לעזעזעל להשאר פתוח כשעברת חוויה של דחייה??? פה נכנסת ההדרכה המעשית, ההדרכה לא כתובה בספרים תחת הכותרת קלף השוטה. ההדרכה היא המקום בו אני יוצקת תוכן מעשי לקלף. כי אני מאמינה בהדרכה מעשית. ההדרכה שנתתי לה היא- כל לילה לפני השינה לומר תודה על 10 דברים טובים שקראו לה באותו היום. מה הקשר בין המסר בקלף להדרכה, אתם שואלים? הקשר הוא כזה- השוטה מגיע פתוח לעולם ובוטח, לא בגלל ש"הולך לו קלף" והכל מסתדר לו. גם אם הוא יפול מהצוק, הוא עדין יבטח שהכל לטובה. אני מאמינה שתרגול מעשי של אמירת תודה על בסיס קבוע על כל הדברים הטובים שקראו לי באותו יום, תאמן את החשיבה שלי להתמקד בחיובי ואז גם כשאנחנו "נופלים מצוק" או כשדוחים אותנו, אוטומטית אנחנו חווים את המציאות הזאת לא כמשהו רע אלא כמשהו טוב. תנסו בבית - זה עובד תרגול יומיומי של הדרכה מעשית זאת תהפוך אתכם לאופטימים ללא תקנה. האם יש לכם הדרכה מעשית אחרת לקלף השוטה?
basic_fool.jpg

אני חושבת שההדרכה שלך נפלאה ומעניינת

ואני חייבת להגיד לך שאני מאוד אוהבת את מה שאת עושה עם עצמך כרגע. ממש ברגע האחרון לקחת את עצמך והחלטת לא להכנע לדפוסים של חושך. הפרעה בי פולרית היא בחירה של הנשמה לצורך שיעור מסויים והיא מכשול מאוד רציני בשמירה על חיבור לאנרגיה נכונה. אני חושבת שאת מוצאת סוף סוף את הדרך הנכונה לך ואת לאט לאט עולה על הסוס , כל הכבוד לך , תמשיכי ככה... היקום יזמן לך מבחנים בכדי לבדוק האים את מחוייבת לדרך, אבל אם תעמדי בהם יפתח בשבילך עולם חדש ואחר. כל הכבוד!

וואוו. אהבתי את זה מאד.תמי-הגעת לפרקך....

ולמה זה יפה? כי יש כאן עניין של להיות "מעל" לדברים. כשאין הצמדות, אין דחייה. על הקרקע יש רווח והפסד, אבל במובן הרוחני המונחים מיטשטשים,היחסיות משתנה. ו"אין דרמות". הכול חלק מהתהליך האישי. והתהליך האישי הוא משהו שאינו גשמי ולא ניתן" לאבד",ולכן אין צורך להצמד. העיצה שלי בהקשר הזה: לדמיין סיפור של- מה קורה אח"כ... כדי לא להצמד לכאב של עכשיו לראות את זה כעוד צעד בסיפור ארוך יותר...

מיצית - לא הבנתי את ההדרכה

תסבירי שוב בצורה יותר ברורה ותכלסית דוגמא יכולה לעזור

או קי.

נכון כשהיינו קטנים היה משחק שכול אחד כותב משפט ובסוף יש סיפור?? הצעה דומה-לכתוב את השלב הבא בסיפור עם אותו בחור, השלב יכול להיות- פוגשת בחור חדש, מגיעה ממקום מודע יותר למערכת יחסים הבאה.גם הולכת לקנות קוטג' בסופר נשמע לי לגיטימי כי כשאננו תקועים על שלב הכאב נדמה שאין שלב הבא....

שלב הבא בסיפור - לעשות בנג'י

או ליפול מצוק גבוה ליאתי, כמה אהבה יש לי אליך???????? מהממת שכמותך

קלף השוטה - הדרכה מעשית

התחלתי לנהל דיון עם דידי בהקשר לקלף המיזוג לגבי הדרכה מעשית לקלפי ההרקנה הגבוהה שמייצגים כידוע לכם שעורים רוחניים. אני כמובן לא חולקת על כך שהם מייצגים שעורים רוחניים ברמת הרוחב, אבל אני כבת מזל גדי, שאוהב תכלס משבקשת תמיד לאגוד את המסר הרוחני בהדרכה מעשית. גם כי אני מאמינה שעשייה מעשית יכולה לעזור בהפנת השיעור הרוחני וגם בגלל שמנסיוני, בביקור אצל מספר קוראות בקלפים, בקפה ובמאוורר, לא התחבר לי כשדיברו אתי רק ברמת הרוח. אני רוצה לשתף בפתיחה בקלפים שהייתה לי היום, במקרה יצא קלף השוטה, שאף הוא שייך להרקנה הגבוהה. הרקע: מישהי שנדלקה על מישהו, הם בקשר זמן מה היא התחילה אתו, סיפרה לו מה היא מרגישה והוא אמר לה שלא נראה לו שזה זה. ביקשתי ממנה להוציא קלף אחד, הדרכה לתחום הרומנטי. יצא קלף השוטה. הסתכלתי על הקלף, נשמתי אותו פנימה והמסר שעלה לי ב-2 מילים "להשאר פתוח" בהמשך חלבתי את ההדרכה שלי והמשכתי לפרט ברמת המסר- אמרתי לה שקלף השוטה מגיע ממקום נקי, לא חושש ללכת עם ידיים פתוחות, אין לו פחד להפגע הגם שהוא עומד על צוק ועלול ליפול. הוא ניגש לחיים ממקום פתוח. המסר שלי אליה היה - להשאר פתוחה, להשאר עם לב פתוח לא לתת לחווית הדחיה לסגור אותה. להמשיך לבוא ממקום נקי ותמים. היא הקשיבה לדברי, זה נשמע לה מאוד חכם ונכון אבל איך לעזעזעל להשאר פתוח כשעברת חוויה של דחייה??? פה נכנסת ההדרכה המעשית, ההדרכה לא כתובה בספרים תחת הכותרת קלף השוטה. ההדרכה היא המקום בו אני יוצקת תוכן מעשי לקלף. כי אני מאמינה בהדרכה מעשית. ההדרכה שנתתי לה היא- כל לילה לפני השינה לומר תודה על 10 דברים טובים שקראו לה באותו היום. מה הקשר בין המסר בקלף להדרכה, אתם שואלים? הקשר הוא כזה- השוטה מגיע פתוח לעולם ובוטח, לא בגלל ש"הולך לו קלף" והכל מסתדר לו. גם אם הוא יפול מהצוק, הוא עדין יבטח שהכל לטובה. אני מאמינה שתרגול מעשי של אמירת תודה על בסיס קבוע על כל הדברים הטובים שקראו לי באותו יום, תאמן את החשיבה שלי להתמקד בחיובי ואז גם כשאנחנו "נופלים מצוק" או כשדוחים אותנו, אוטומטית אנחנו חווים את המציאות הזאת לא כמשהו רע אלא כמשהו טוב. תנסו בבית - זה עובד תרגול יומיומי של הדרכה מעשית זאת תהפוך אתכם לאופטימים ללא תקנה. האם יש לכם הדרכה מעשית אחרת לקלף השוטה?

וואלה תמי עכשיו נפל לי האסימון איתך חחח

את התכוונת למשהו מעשי שאני אתרום ואדריך את השואלת כיצד להכיל את התהליך הרוחני שבקלף נכון?? הבנתי חומד, אם כך זה ממש אינדיוידואלי למדריך הרוחני ולאני המאמין שלו, אני באה ממקום קרוב לדת כפי שכולם יודעים אז אני אתן המלצות מעולם שאני מתחברת אליו יותר דיברנו על אמונה ואיזון פנימי...מממ אני מאוד אוהבת את ספר תהילים ואת הספרים של ר' נחמן מברסלב, יש לו ספר שנקרא "הכיסא הריק" , מלא ציטוטים על חשיבה חיובית ואמונה פנימית, ואיך בעצם להילחם בייאוש ואיך להגיע לשלמות רוחנית בכל מקרה, תלוי מאוד מי השואלת, ומה מתחבר לי לאיטואיציה באותו רגע שנראה לי מתאים לה יותר לעבור באופן מעשי בכדי להשלים את השיעור הרוחני נשיקות מותק

מזל טוב דידק'ה - ענית לי

רק תורידי את המילה "תלוי" לזה התכוונתי הדרכה מעשית קלף המיזוג - להאמין. ומי שיש לו משבר אמונה, נח נח נחמן מאומן זה כלי מצויין להפנמה של המסר הרוחני תודה לך

כן אפשר להגיד שאני מתחברת יותר לזרם הזה

לברסלבים...אין על השמחה שלהם ועל האופטימיות הנפלאה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט - לוח הודעות
בחר
בחר