יאללה - אני אתן את ההדרכה המעשית

מישהו צריך "לעשות את העבודה השחורה פה" הבהרה, זו הייתה בדיחה... הדרכה מעשית: לחייך דידק'ה, אמרת שקלף המיזוג אומר: "זה אמונה, השגחה עליונה, שמירה מלמעלה, איזון בין הרוח לחומר, זה קלף שמעביר בי אינטואיציה חזקה על הרוח על השמירה מלמעלה, על המתינות, לי הוא משדר הרבה אופטימיות ולו רק אם נאמין". קלף האמונה, תאמין! תבטח, וכדומה. נומר, אם הייתי באה אליך לקריאה, והיה יוצא הקלף הזה והיית אומרת לי, תאמיני תבטחי וכדומה הייתי מקשיבה לך, אבל ??? ואם קשה לי להאמין, לבטוח. אם תגידי לי את זה פתאום אני האמין? וכן חשוב לומר את זה כי זה מה שהקלף אומר. בשבילי החוליה של ההדרכה המעשית הארצית עוזרת לנו להצליח ליישם את המסר הרוחני מהקלף - להאמין. אז למשל, אם להיות יצירתיים, מה יכולה להיות הדרכה מעשית שתעזור לבן אדם להתחבר לאמונה שאבדה לו? למשל, להזכר בעבר שלו: להזכר בכל אותם מיקרים בעבר בהם הוא איבד את האמונה שלו וזה התבטא למשל בכך שהוא חשש מן הבאות חשב שמשהו רע עומד לקרות ובסוף המציאות הסתדרה לטובה, אפילו שהוא לא ראה את זה בעבר עבר. ההזכרות במקרים כאלה יכולה לתת עוגן מוחשי, ולעזור לו לבטוח גם בעתיד. זו דוגמא אחת להדרכה מעשית יש מקום פה ליצירתיות, הזכרות בעבר זו רק דוגמא אחת אני רוצה לשמוע מכם אם אתם בעניין של הדרכה מעשית, רעיונות להדרכות נוספות, כשיוצא קלף המיזוג

קלף המיזוג - באחד השיעורים שלמדתי אצל שחף לב הוא תאר דבר מה על עצמו

הוא סיפר שיום אחד הוא נסע ברכבת לתל אביב, וכשהוא ירד מהרכבת הוא רצה לחצות את הכביש. משהו בתוכו היה מאוד אימפלוסיבי לרוץ מהר כדי להספיק לעבור את המדרכה, לקחת מונית. ברגע שהוא פרץ לכביש יד עליונה הדפה אותו אחורנית - השומר שלו (מלאך השומר שהוא מקשר לקלף המיזוג) באותו רגע עברה מכונית במהירות אדירה שאם הוא היה עובר באותה שנייה חייו היו נלקחים - מה שמעניין בסיפור הוא טוען שיש אישיות רוחנית גבוה שמלווה אותנו בכל גלגול. ומטרתו היא לשמור עלינו - מפני צמתיים - אסונות, בעיקר נקבל סימנים בחלימה או בזמן של נפילת אסימון, זה הכוח של המלאך השומר. לכן הקלף הוא שמירה ריפוי והילינג. ברמה הרוחנית הגבוהה - למשל צ'קרת הלב - בקלף מקרינה עיניים אוהבת אהבה אוניברסלית אין לה גבולות וזה עוזר לנו לפתוח את הלב, הגביעים אחד כסף ואחד זהב - הכסף הוא כמו כספית דימני יותר הזהב הוא יותר שקט התכנסות פנימה - מדיטציה. זרימת המים סוד האיזון בין פעולה למנוחה - מתי לנוח ומתי לפעול ויש הסבר כאשר נחים מדי הופכים להיות פלגמטים וכאשר פעילים מדי אנו היפרים. לכן רצוי לעשות פעילות נינוחה. בצ'קרת הלב יש ריבוע ומשולש שזה לעשות לך בית - לפתוח את הצ'קרה של הלב, כדי להיות פתוח לזולת, ולפתוח את עצמנו למסרים גבוהים. ושוב יש איזון בין עבודה פנימית לבין החיים עצמם. הכנפיים הם בצבע אדום ולבן - האיזון בין הרוחניות לבין המעשיות. וכמו כן גם ההילה של הראש איזון בין חשיבה לרגש. לכן סוד האיזון הוא = ריפוי = הילינג = שמירה.. זו התאוריה של שחף למי שמתחבר... רציתי לשתף...:)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט - לוח הודעות
בחר
בחר