קלף המיזוג

תחילת המסע התחילה עם קלף המיזוג (כמה מפתיע). ברצוני לשתף אתכם מה עלה לי ברמה האינטואיטיבית על הקלף - כמסר אלי (בנקודת זמן מסויימת). קלף המיזוג מזמין אותך למצוא את האמצע (להגיע לאיזון פנימי) לשים לב בחיים שלך מתי את מאבדת את האיזון. רק ב"מרכז" תוכלי לחוות שלום. הדרכה מעשית: שימי לב מתי את מגיבה מהמקום הקיצוני בחיים שלך וזכרי שקיים צד שני למטבע והאמת היא איפושהו באמצע. זה היה קצר. מה עולה לכם כשאתם מסתכלים על הקלף???
basic_temperance.jpg

אני חייבת להגיד תמי שאת ממש נפלאה

ויש בך כל כך הרבה מקום להכיל וללמוד שזה נפלא אני כשאני במבט ראשון מסתכל על הקלף האנרגיה הראשונה שאני מקבלת זה אמונה, השגחה עליונה, שמירה מלמעלה, איזון בין הרוח לחומר, זה קלף שמעביר בי אינטואיציה חזקה על הרוח על השמירה מלמעלה, על המתינות, לי הוא משדר הרבה אופטימיות ולו רק אם נאמין. יש עוד דברים מסויימים, כמו פשרה, ויתור, היכולת ליצור הרמוניה מן הדברים,בזוגיות זה מרגיש לי כמו סיר ומכסה, ושוב הרבה תלוי במיקום ובקלפים הסמוכים. זה נכון שלעיתים זה מרגיש כאילו לתפוס את החבל משני הכיוונים, משני הקצוות. אבל בגדול המיזוג לי מדבר כאמונה, כשלוות נפש, משהו פנימי ביותר, האדם עם עצמו,עם השקט והאיזום הפנימי.

אני "גדיה" ולכן אוהבת "תכלס"

אמרת שבקלף משקף עבורך בעיקר: "אמונה, כשלוות נפש, משהו פנימי ביותר, האדם עם עצמו,עם השקט והאיזום הפנימי". כשאת פותחת בקלפים למישהו הקלף הזה כהדרכה מה את אומרת לו? תאמין? כי את יודעת להגיד תאמין או לדבר על שלוות נפש לאנשים כמוני, זה לא תמיד "עוזר", אני צריכה הדרכה יותר מעשית, טיפ. יש לך טיפ מעשי, או כל טיפ שהוא כהדרכה מעשית לגבי הקלף?

שבוע טוב תמי, את לרגע שוכחת שאת שואלת על קלף מייג'ור

על קלף מתוך הארקנה הגדולה שמדבר על תהליך רוחני ולא על תכלס כמו שאת קוראת לזה. הרי קלף שכזה אינו נותן תשובה אלא מדבר על תהליך ברמה הרוחנית, לשם התכלס יש את המיינורים הקלפים הארציים. מתוקף השפ מיזוג כבר נגזרת לנו ראייה אופטימית, כמו ששגיא כותב אני גם חושבת שזה קלף נפלא, ראשית מהו מיקומו, ובאיזה הקשר או תחום בחיים זה חשוב להכוונה. לא תמיד אנו יכולים לעשות או לעבור שלבים למימוש ברמה הארצית ללא השלב או התהליך הרוחני שנמצא שם בצל, מאחורי הקלעים. כיצד ניתן להדריך אדם שאבדה לו האמונה? האמונה בכלל, והאמונה בעצמו? ביכולות שלו שקיימים בו ונדרשת השלמת התהליך הרוחני. כיצד את יכולה לצפות מאדם לעבור לתכלס ולממש את עצמו מבלי השלב של האמונה? זה קלף שמעיד שהיכולות קיימות, שניתן לשלב ולמזג בין הדברים, שאמונה ואיזון פנימי נכון יוביל את השואל למקום מואר וטוב יותר עבורו. מה "בתכלס" היית מייעצת לאדם בקלף הכוהן? חוץ מלתאר לו בעקר את התהליך וללמד אותו להכיל אותו? ברור שמקלף אחד לא ניתן להסיק הרבה, ומקלף כזה בעקר מסר ולכן יש כובד לפריסה שלמה.

אני תעקשת על הדרכה מעשית, אני מזל גדי, אל תעשי לי את זה

וכשני מתקשרת את משמעות הקלף לגבי אני מתעקשת לבקש הדרכה מעשית - הורדה לקרקע תני לי לתת דוגמא: בשבוע שעבר כהדרכה לאותו יום יצא לי קלף הקיסרית. המסר היה מורכב מ- חלקים האחד להתחבר לתודעה של שפע, ואני לא רוצה להתעכב על החלק הזה. החלק השני דיבר על הפאן בקלף של חיק הטבע. רקע קל עלי: אני מנהלת אורח חיים מאוד לא שיגרתי, החיים שלי לא עונים כמעט על אף "קוד חברתי מקובל", אז לפעמים בשל כך אני חושבת שמשהו לא בסדר אתי כי אני משווה עצמי למה ש"מקובל". אם כן, בואי נחזור לקלף, אחד המסרים בקלף, לגבי היו: "הכל בסדר". לא להתנפל עלי, תני לי להסביר הקלף בא להזכיר לי שבכל פעם שיש לי נטיה להכנס ל"בלאגנים" מנטלים עם עצמי, ולהרגשה שמשהו לא בסדר אתי, עלי להזכר בטבע. אם בחיים שלי, יש לי נטיה להשוות עצמי לאחרים ולהרגיש לפעמים שמשהו לא בסדר אתי, קלף הקיסרית בא להזכיר לי שאני חלק מהטבע ובטבע זה מגוחח להשוות. האם ראית אי פעם - כלנית מבואסת כי השושנה שצומחת לידה - צומחת גבוה יותר ממנה? תודרכתי לצאת לחיק הטבע. באותו יום הייתי מאוד עסוקה וזה לא התאפשר לי, אז רק דמיינתי עצמי יושבת בטבע במקום פסטורלי, וזה הרגיע אותי. זו ממש צידה מעשית לדרך, בכל פעם שאני חושבת שמשהו לא בסדר אתי (למשל כי אני בחרתי לא להביא ילדים לעולם, דוגמא קטנה) ההזכרות בכלנית לצד הרקפת מאירה באור מגוחך את ההשוואה לאחר "הנולמלי" כי בטבע אין נורמלי, הדברים הם כמו שהם. "It is what it is until it is not" (ביירון קייטי) אם כך, לדעתי, יש ערך להכוונה מעשית, הגם שמדובר בקלף מההרקנה הגבוה שמדבר באמת על תהליכים רוחניים. דוגמא נוספת, מאתמול. ניפגשתי עם חברה ששאלה אותי האם יש פוטנציאל לקשר שלה עם x. רקע: מישהו שהיא הכירה ברחוב ברמת הפלירטוט, לא מעבר. יש לה דרך להשיג את הטלפון שלו ולהתחיל אתו. יצא: קלף העולם. המסר מבחינתי היה: עד שלא תגיעי לשלם בתוכך - שום דבר לא יתפוס. נשמע גבוה מדי? לא ברור? חכם אך לא ניתן ליישום? בשביל זה ביקשתי הדרכה מעשית. ההדרכה שקיבלתי עבורה הייתה: תנשמי פנימה את הפגמים שלך (מוכנה להרחיב למה הכוונה, היא הבינה והודתה לי). לפני שנה הייתי בפגישת ייעוץ אצל פותחת בקלפים שמוכרת לכל כאן בפורום. היא עשתה לי פריסת יומולדת לשנה הקרובה. הוציאה קלף על כל חודש. אני לא זוכרת אם היא השתמשה רק בקלפי הארקנה הגבוה או בכל החפיסה, אני כן זוכרת שיצאו לי בעיקר קלפים מההרקנה הגבוה, וקלפים "חיוביים". אני זוכרת שהיא בעיקר תיארה מצב - בחודש הזה... בחודש הזה... הדברים נעמו לאוזני, מי לא אוהב לשמוע תחזית חיובית. לא קיבלתי שום הדרכה למיטב זכרוני - מה לעשות. איפה החלק שלי פה. מה, הכל מלמעלה? איך אני עוזרת לדברים להתרחש. דיברתי מספיק

יאללה - אני אתן את ההדרכה המעשית

מישהו צריך "לעשות את העבודה השחורה פה" הבהרה, זו הייתה בדיחה... הדרכה מעשית: לחייך דידק'ה, אמרת שקלף המיזוג אומר: "זה אמונה, השגחה עליונה, שמירה מלמעלה, איזון בין הרוח לחומר, זה קלף שמעביר בי אינטואיציה חזקה על הרוח על השמירה מלמעלה, על המתינות, לי הוא משדר הרבה אופטימיות ולו רק אם נאמין". קלף האמונה, תאמין! תבטח, וכדומה. נומר, אם הייתי באה אליך לקריאה, והיה יוצא הקלף הזה והיית אומרת לי, תאמיני תבטחי וכדומה הייתי מקשיבה לך, אבל ??? ואם קשה לי להאמין, לבטוח. אם תגידי לי את זה פתאום אני האמין? וכן חשוב לומר את זה כי זה מה שהקלף אומר. בשבילי החוליה של ההדרכה המעשית הארצית עוזרת לנו להצליח ליישם את המסר הרוחני מהקלף - להאמין. אז למשל, אם להיות יצירתיים, מה יכולה להיות הדרכה מעשית שתעזור לבן אדם להתחבר לאמונה שאבדה לו? למשל, להזכר בעבר שלו: להזכר בכל אותם מיקרים בעבר בהם הוא איבד את האמונה שלו וזה התבטא למשל בכך שהוא חשש מן הבאות חשב שמשהו רע עומד לקרות ובסוף המציאות הסתדרה לטובה, אפילו שהוא לא ראה את זה בעבר עבר. ההזכרות במקרים כאלה יכולה לתת עוגן מוחשי, ולעזור לו לבטוח גם בעתיד. זו דוגמא אחת להדרכה מעשית יש מקום פה ליצירתיות, הזכרות בעבר זו רק דוגמא אחת אני רוצה לשמוע מכם אם אתם בעניין של הדרכה מעשית, רעיונות להדרכות נוספות, כשיוצא קלף המיזוג

תמי לא ממש קראתי מה שכתבת כי מצאתי לך דוגמא

יש מישהי ששאלה שאלה לפני זמן מה בפורום וקרן התחילה לעבוד איתה היא שאלה האם אסגור עיסקה? הקיסר מיזוג מלך הגביעים עכשיו אני רוצה שתקראי שם, היא כתבה שהיא מתחילה להתייאש..... איך אני רואה את הפריסה??? המוביל הינו המיזוג עטוף בקיסר ובמלך הגביעים המיזוג פה בהחלט לטעמי "מעיר" את השואלת להכרה באמונה, חלילה להידבק בייאוש אלא ראשית להתחבר לאמונה ולבטחון בעצמה שיש לה הכל בכדי להצליח, היא מעולה בשליטה בעלום החומר ובניהול{הקיסר} היא יכולה להצליח ולסגור עסקאות לו רק תחזור ותתחבר לאמונה שלה בעצמה ותבטא את אותם יכולות, יש לה פאן מאוד אמוציונלי והיא מאוד רגישה{מלך הגביעים}, אל לה לפעול מתוך פחד או חשש לאבד...היציבות אמנם חשובה לה אבל זה הזמן לשלב בין הרגישות המדהימה יחד עם השליטה והניהול, והאסרטיביות הנפלאה שלה קודם כל ולפני הכל היא צריכה לנטוש את הייאוש ולהתחבר חזרה למקום מאמין שהיא יכולה... אם לא תאמין ותאבד אמונה היא לא יכולה לעשות כלום...זה ישקף את ההתנהלות היומיומית שלה ובמקרה הזה במשא ומתן מול הגורמים זה פחות או יותר על קצה המזלג המיזוג יכול לתאר כאן את השילוב בין הרגישות הנפלאה לקשיחות הנדרשת במשא ומתן גישת ה "win win" בעסקים...ובכלל...

אין לי ויכוח עם המסר של קלף המיזוג

למרות שאני נוטה לראות את קלף המיזוג אחרת, יותר הזמנה למתינות אבל בסדר, קלף האמונה, אין לי ויכוח על זה אני רק אומרת, אם היית קוראת את המייל שלי היית מבינה שללא הדרכה מעשית קשה ליישם את המסר "תאמין"

מתינות זה גם פאן של המיזוג

הפשרה...וכו...אין ספק הכל עניין של אינטואיציה וחיבור תמוש לא תמיד יש תשובה לתכלס, יש תהליך שמסייע לתכלס להגיע, תלוי איך מכילים אותו איזה מייל? אלי?

תמי לא ממש קראתי מה שכתבת כי מצאתי לך דוגמא

יש מישהי ששאלה שאלה לפני זמן מה בפורום וקרן התחילה לעבוד איתה היא שאלה האם אסגור עיסקה? הקיסר מיזוג מלך הגביעים עכשיו אני רוצה שתקראי שם, היא כתבה שהיא מתחילה להתייאש..... איך אני רואה את הפריסה??? המוביל הינו המיזוג עטוף בקיסר ובמלך הגביעים המיזוג פה בהחלט לטעמי "מעיר" את השואלת להכרה באמונה, חלילה להידבק בייאוש אלא ראשית להתחבר לאמונה ולבטחון בעצמה שיש לה הכל בכדי להצליח, היא מעולה בשליטה בעלום החומר ובניהול{הקיסר} היא יכולה להצליח ולסגור עסקאות לו רק תחזור ותתחבר לאמונה שלה בעצמה ותבטא את אותם יכולות, יש לה פאן מאוד אמוציונלי והיא מאוד רגישה{מלך הגביעים}, אל לה לפעול מתוך פחד או חשש לאבד...היציבות אמנם חשובה לה אבל זה הזמן לשלב בין הרגישות המדהימה יחד עם השליטה והניהול, והאסרטיביות הנפלאה שלה קודם כל ולפני הכל היא צריכה לנטוש את הייאוש ולהתחבר חזרה למקום מאמין שהיא יכולה... אם לא תאמין ותאבד אמונה היא לא יכולה לעשות כלום...זה ישקף את ההתנהלות היומיומית שלה ובמקרה הזה במשא ומתן מול הגורמים זה פחות או יותר על קצה המזלג המיזוג יכול לתאר כאן את השילוב בין הרגישות הנפלאה לקשיחות הנדרשת במשא ומתן גישת ה "win win" בעסקים...ובכלל...

אין לי ויכוח עם המסר של קלף המיזוג

למרות שאני נוטה לראות את קלף המיזוג אחרת, יותר הזמנה למתינות אבל בסדר, קלף האמונה, אין לי ויכוח על זה אני רק אומרת, אם היית קוראת את המייל שלי היית מבינה שללא הדרכה מעשית קשה ליישם את המסר "תאמין"

מתינות זה גם פאן של המיזוג

הפשרה...וכו...אין ספק הכל עניין של אינטואיציה וחיבור תמוש לא תמיד יש תשובה לתכלס, יש תהליך שמסייע לתכלס להגיע, תלוי איך מכילים אותו איזה מייל? אלי?

יש תכלס או אין תכלס - תלוי במפרש

בצד להיות שגריר של הקלף - ולהעביר את המסר אני כמפרשת מבקשת לתת הדרכה מעשית כן, גם לקלפי הארקנה הגבוהה אפילו שהקלף הוא קלף שמדבר על מסר רוחני. אני לא אוהבת ש"עושים עלי רוח" ולפעמים לבן אדם שאיבד את האמונה, מסר כמו "תאמין" לא מספיק. לפעמים כן מספיק. זה לא חובה לתת הדרכה מעשית זה תלוי במפרש, לא בקלף. הקלף הוא קלף - את כמפרשת יוצקת את התוכן. אני אוהבת לצקת תוכן מעשי, בצד המסר הרוחני.

זה בסדר גמור לתת הדרכה מעשית להכיל את התהליך הרוחני

את שוכחת שגם להדריך אדם איך להתפשר, איך למזג ולשב דברים, איך למצוא את האיזון, איך להתחבר לאמונה זו הדרכה!! ברור שהיא מגיעה ממקום מעשי, ברור שנדרשות פעולות מעשיות לכך, אבל המהות כתהליך זאת מהות רוחנית ולא ארצית את גם שוכחת שקשה לצקת תוכן כשמדובר בקלף בודד אחד?? ללא קלפים נוספים, ללא תיחום הנושא, ללא אנרגיות מהשואל וללא המיקום והקלפים כסיפור שלם אני מבינה את מה שאת אומרת אבל זה לא חלב או בשר, זה תהליך וזה מורכב יותר ותמיד תמיד צריך את החיבור למי בעצם האדם שעומד מולי ואיך אני מסייעת לו להכיל ולעבור את התהליך מקווה שאיכשהו הסברתי את עצמי על רגל אחת ליל מנוחה

אני גם רואה את הקלף כקלף נפלא ביותר לאהבה

מעין אהבה קרמאתית בין בני זוג הזיווג "המושלם" - אהבה קארמתית מיזוג בין שני בני אדם בדומה ל'לף שני גביעים רק במישור הרוחני יותר ...

הכל תלוי

אבל בואי נעקוף את התלוי ונדבר על הקלף כאילו עשינו פריסה של קלף בודד. השיעור להאמין הוא שיעור רוחני ואת כמפרשת יכולה להסתפק בזה אני מבקשת לתת לכל השיעורים הרוחניים הדרכה מעשית. או שלא הבנת את השאלה שלי, כי את כל הזמן חוזרת על דברים שאני לא חולקת עליך, או שאת לא בעניין של הדרכה מעשית להרקנה הגבוה - וזה בסדר גמור. אני סקרנית דדוקא לפתוח פה דיון בהדרכות מעשיות להרקנה הגבוה, במידה והוצאנו קלף בודד.

תמי, הנה סיפור יפה שאני מכירה...

על אמונה....אבל שלא תמיד מספיקה רק אמונה ונדרשת עשייה כפי שאמרת...וראייה נכונה לאיתותים מן הייקום והבחירה הנבונה... רבי גדול היה לומד תורה מהרגע בו למד קרוא וכתוב, האמין אמונה שלמה בבורא עולם והיה עובד אותו כל חייו הרבי היה מרצה בארצו ואף מפליג לארצות אחרות לתת בהם דברי תורה בהפלגה אחת שהיה למדינה אחרת, בדרכו חזרה נקלע לסערה בים, כל הנוסעים בספינה נפלו לים הסוער והבהלה היתה מרובה.. כל אחד ניסה לתפוס בקצה של חלק מן הספינה שהחלה להתפרק לגורמים תפס הרבי בחלק זעיר והתפלל לבורא עולם לאחר דקות ספורות הגיע מסוק להציל את האנשים, הרוב עלו והחלו לקרוא לרבי לטפס על חבל ההצלה למסוק והרבי ענה להם "אני לא עולה, אותי בורא עולם יציל" חלפו עוד דקות ספורות הגיעה נאמר סירת הצלה והחלה לאסוף את שאר הנוסעים, צעקו לרבי בוא תעלה מהר ותינצל, ענה הרבי, " אני לא עולה, אותי בורא עולם יציל" לאחר מספר דקות הגיעה יחידת הצלה אחרונה ומשתה את הנותרים האחרונים והרבי? הרבי בשלו. טבע הרב והגיע השמיימה פנה הרב לבורא עולם ואמר לו" בורא עולם, אני שכל חיי עבדתי אותך ואהבתי תורתך, דווקא אותי לא הצלת?" ענה לו בורא עולם.." אני לא הצלתי??, שלחתי מסוק ולא עלית, שלחתי סירת הצלה ואתה התעקשת, שלחתי כוח נוסף ואתה בשלך...מה רצית? שארד בעצמי למשות אותך" וכל מילה נוספת מיותרת...

יאללה - אני אתן את ההדרכה המעשית

מישהו צריך "לעשות את העבודה השחורה פה" הבהרה, זו הייתה בדיחה... הדרכה מעשית: לחייך דידק'ה, אמרת שקלף המיזוג אומר: "זה אמונה, השגחה עליונה, שמירה מלמעלה, איזון בין הרוח לחומר, זה קלף שמעביר בי אינטואיציה חזקה על הרוח על השמירה מלמעלה, על המתינות, לי הוא משדר הרבה אופטימיות ולו רק אם נאמין". קלף האמונה, תאמין! תבטח, וכדומה. נומר, אם הייתי באה אליך לקריאה, והיה יוצא הקלף הזה והיית אומרת לי, תאמיני תבטחי וכדומה הייתי מקשיבה לך, אבל ??? ואם קשה לי להאמין, לבטוח. אם תגידי לי את זה פתאום אני האמין? וכן חשוב לומר את זה כי זה מה שהקלף אומר. בשבילי החוליה של ההדרכה המעשית הארצית עוזרת לנו להצליח ליישם את המסר הרוחני מהקלף - להאמין. אז למשל, אם להיות יצירתיים, מה יכולה להיות הדרכה מעשית שתעזור לבן אדם להתחבר לאמונה שאבדה לו? למשל, להזכר בעבר שלו: להזכר בכל אותם מיקרים בעבר בהם הוא איבד את האמונה שלו וזה התבטא למשל בכך שהוא חשש מן הבאות חשב שמשהו רע עומד לקרות ובסוף המציאות הסתדרה לטובה, אפילו שהוא לא ראה את זה בעבר עבר. ההזכרות במקרים כאלה יכולה לתת עוגן מוחשי, ולעזור לו לבטוח גם בעתיד. זו דוגמא אחת להדרכה מעשית יש מקום פה ליצירתיות, הזכרות בעבר זו רק דוגמא אחת אני רוצה לשמוע מכם אם אתם בעניין של הדרכה מעשית, רעיונות להדרכות נוספות, כשיוצא קלף המיזוג

קלף המיזוג - באחד השיעורים שלמדתי אצל שחף לב הוא תאר דבר מה על עצמו

הוא סיפר שיום אחד הוא נסע ברכבת לתל אביב, וכשהוא ירד מהרכבת הוא רצה לחצות את הכביש. משהו בתוכו היה מאוד אימפלוסיבי לרוץ מהר כדי להספיק לעבור את המדרכה, לקחת מונית. ברגע שהוא פרץ לכביש יד עליונה הדפה אותו אחורנית - השומר שלו (מלאך השומר שהוא מקשר לקלף המיזוג) באותו רגע עברה מכונית במהירות אדירה שאם הוא היה עובר באותה שנייה חייו היו נלקחים - מה שמעניין בסיפור הוא טוען שיש אישיות רוחנית גבוה שמלווה אותנו בכל גלגול. ומטרתו היא לשמור עלינו - מפני צמתיים - אסונות, בעיקר נקבל סימנים בחלימה או בזמן של נפילת אסימון, זה הכוח של המלאך השומר. לכן הקלף הוא שמירה ריפוי והילינג. ברמה הרוחנית הגבוהה - למשל צ'קרת הלב - בקלף מקרינה עיניים אוהבת אהבה אוניברסלית אין לה גבולות וזה עוזר לנו לפתוח את הלב, הגביעים אחד כסף ואחד זהב - הכסף הוא כמו כספית דימני יותר הזהב הוא יותר שקט התכנסות פנימה - מדיטציה. זרימת המים סוד האיזון בין פעולה למנוחה - מתי לנוח ומתי לפעול ויש הסבר כאשר נחים מדי הופכים להיות פלגמטים וכאשר פעילים מדי אנו היפרים. לכן רצוי לעשות פעילות נינוחה. בצ'קרת הלב יש ריבוע ומשולש שזה לעשות לך בית - לפתוח את הצ'קרה של הלב, כדי להיות פתוח לזולת, ולפתוח את עצמנו למסרים גבוהים. ושוב יש איזון בין עבודה פנימית לבין החיים עצמם. הכנפיים הם בצבע אדום ולבן - האיזון בין הרוחניות לבין המעשיות. וכמו כן גם ההילה של הראש איזון בין חשיבה לרגש. לכן סוד האיזון הוא = ריפוי = הילינג = שמירה.. זו התאוריה של שחף למי שמתחבר... רציתי לשתף...:)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט - לוח הודעות
בחר
בחר