טארוט - יומן המסע שלי

שלום לכולם: מפרשים מתמחים מפרשים מוסמכים ופונים פה בפורום שמתעניינים בלימוד הקלפים. רציתי לשתף... בימים האחרונים, חלאצלי שינוי בעבודתי עם הקלפים, שינוי שרציתי לשתף אתכם בו. הקלפים, על פי ה"אני מאמין שלי" יכולים לעזור לנו בהתמודדות שלנו פה בעולם החומר (שיכול לפעמים להיות די "מבאס"). איך קלף יכול לעזור? המסר אותו הקלף נותן יכול להיות כמו פנס או מגדלאור שמאיר את דרכנו בחושך. למי מאתנו אין קשיים? אההה???? כשאני אומרת קושי, למה אני מתכוונת: קושי יכול להיות - קושי לממש, קושי בהגשמה של דברים. (למה אני לא מצליחה להגיע למטרות שאני מציבה לעצמי???). קושי יכול להיות - קושי נפשי, רגשי - מצבי רוח שמשתנים תדיר, ללא כל סיבה מוצדקת. קושי יכול להיות - דפוסי התנהגות שגורמים לנו לסבול, וכדומה. (גילוי נאות: שיתפתי אתכם בקשיים שקרובים ללבי - קשיים אתם אני מתמודדת אבל כל אחד והחבילה שלו). ה"טעות" שלי עד כה הייתה שנעזרתי בקלפים בשביל לכוון ולעזור לאחרים. אני כבר למעלה מ- 10 שנים בתחום on and off. הממה... דילגתי על שלב משמעותי בו אני נעזרת בקלפים בשביל לעזור *לעצמי*: בכל פעם שלמדתי משהו חדש - אם זה מתחום הקלפים או מכל תחום אחר (כלים רבים לעזרה עצמית שרכשתי במהלך חיי), ישר חשבתי- "איך אני מתרגמת את הידע שלי או את הכלי החדש שלמדתי כדי לעזור לאחר" - בתשלום או לא בתשלום, לא משנה. אז עכשיו, אני "הולכת צעד אחד אחורה", מפסיקה לרתום את העגלה לפני הסוסים, ומתכוונת להעזר בקלפים כדי להתמודד עם הנושאים שמעסיקים אותי בחיי, אם הקשיים שיש לי. אני משנה את התשומת לב מ"איך לעזור לאחר" ל"איך לעזור לעצמי": איך אני מיישמת את החוכמה הגדולה שמביאים אתם הקלפים ליישום בחיים שלי. תאמינו לי, אני כזאת חכמה בתיאוריה, ברמת הידע (אפילו שאני לא חוששת להציג את עצמי פה כטירונית בתחום. זה פשוט משרת את תהליך הלימוד שלי). אני עמוסה כרימון בשל - אבל הלכה למעשה, רוב הזמן לא מיישמת את החוכמה הרבה בחיים שלי. הסנדלר הולך יחף??? כן! אם כן, לא עוד. מעכשיו - אני במרכז ואני הולכת לרתום את הקלפים להדריך אותי. אני מזל גדי וכנהוג למזל זה, אני מאוד מעשית. לא מתחברת לרעיונות רוחניים. מחפשת תכלס. לכן אני אקפיד לבקש מההדרכה שלי גם את הפאן המעשי של הקלף - איך לעזעזל, אני "מורידה לקרקע" - את הנאמר??? התחלתי לנהל "יומן מסע" - בו אני מתעדת את הדרך שלי. בכוונתי להוציא לעצמי מדי שבוע מספר קלפים (לא החלטתי כמה ובאיזו פריסה) - ובמקום ללמוד אותם - כדי להיות פותחת בקלפים לאחרים, להתמקד במה לקלף יש לו מר לי. לתת לקלפים לדבר אלי, להדריך אותי במסע שלי, לא ברמת הידע - אלא ברמת החוויה. אני כאן כדי לשתף אתכם במסע שלי עם הקלפים כי אני חושבת שיש לזה ערך לימודי. מי שחש קריאה פנימית לעשות עבודה דומה עם עצמו וירצה לשתף בחוויה שלו - מוזמן. לא צריך להיות קורא בקלפים מוסמך בשביל להתחבר לקלף ולהרגיש מה יש לו לומר, גם אם לא למדת באופן מסודר. לכן, לדעתי גם שואלים בפורום, שמעניין אותם התחום יכולים להצטרף. אני מצרפת קישור בו הסבר שלי לאיך אני מתחברת לקלפים באופן אינטואיטיבי, מי שרוצה מוזמן לנסות.

יופי של עבודה תמי

זה נקרא לקחת אחריות על החיים ולהתחבר למהות האמיתית של הקלפים הדרכה והכוונה..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט - לוח הודעות
בחר
בחר