זהו אינו מידע מדוייק . זה ברור שליקום יש תוכנית על

אבל היעודים שלנו לא נבחרים ככה ברמה הגשמית . נבואה שכזו אינה מידע מדוייק בכלל . אין כאן שום מקום של אתיקה מקצועית בשאלה הזו כיוון שהשואלת לא ביקשה מידע מרצון לדעת על חייו הפרטים אלא שאלה שאלה שבהחלט רלוונטית לה ונובעת ממערכת היחסים שלה איתו. בדיוק כמו שהיא היתה שואלת האים מישהו עומד לחזור אליה, או כל שאלה נבואית דומה. הבחירה היא בהחלט חופשית ,יש לנו מספר דרכים שאנחנו יכולים לחוות את השיעורים שלנו. שם הבחירות שלנו מאוד רלוונטיות . אתה יכול לנבא מה יהיה איתו רק נכון לעכשיו, ברגע שיכנס משתנה חדש למשוואה יתכן שהבחירות שלו ישתנו לחלוטין ואת זה לא ניתן לחזות . אני אסביר מאוחר יותר על הנתיבים הרוחנים שלנו והבחירה החופשית ומדוע ניתן ללכת "נגד" היעוד והפוטנציאל , אבל כרגע יש לי פה תינוקות מצייצת אז ... נשיקות ... .

מיכל יקרה, ברור שליקום יש תוכנית על...

וזה אינו מדע מדויק זה ברור. אני לא יודע כמה מכן מכירות את "תורת האיזון" ספר נפלא וגם קלפים נהדרים. בקצרה ועל רגל אחת, התורה הזאת עוסקת בכל הקשור לנשמה שלנו. הרי העולם הזה הוא כמו בית ספר אחד גדול ואנחנו צריכים ללמוד שיעורים בו. נשמה, לפני שהיא מתגלגלת שוב היא מגיעה לברדו (המקום שאליו מגיעות כל הנשמות) שמה היא נותנת סקירה קצרה על כל החיים הקודמים שלה, מה למדה איך למדה וכו' ואז היא "רושמת" את עצמה לכמה שיעורים שהיא רוצה ללמוד בחיים בתקופת זמן. למשל היא רוצה ללמוד "נתינה" ו"אהבת הזולת" אז היא "תיכנס" למציאות (קלה או קשה) שבה היא "תלמד" את השיעורים שלה וזה החלק הראשון של "הכל צפוי", אז מס' הגורל שלה היא יהיה 2 6 או 4 (מספרים רגישים) לדוגמה או הקלף האידאני שלה יהיה דביבון וכך הגורל מתאים את עצמו למצב, לפעמים המציאות והאופי של הבנאדם הוא מנוגד לנתינה ובגלל זה יצטרך ללמוד קשה יותר את השיעור. עכשיו פה מגיע החלק השני של המשפט "והרשות נתונה", הרשות נתונה איננה אומרת שכל מה שאנחנו רוצים יתגשם אלא אנחנו בסוף נגיע לייעוד שלנו אבל השאלה היא "איך", בדרך הקלה או בדרך הקשה, הגורל זורק מסרים תמיד השאלה היא האם אנחנו תופסים אותם האם אנחנו מבינים אותו ואת משמעותו, אם נבחר דרך כלשהי ברור שנוכל לצפות את התנהלות המהלכים ע"י קלפי טארוט. הדרך הקשה זה כשאדם (לדוגמה במקרה של נתינה) הוא רכושני, קמצן ולא תורם לאף אחד וצועק כל הזמן על הסביבה, אז מחלה תבוא בדרכו, תאונה שתזעזע את נתיבו של האדם ותגיד "הלו...תסתכל על עצמך". הכל רשום בספריה הקוסמית אנחנו רק צריכים לשלוף את המידע הנכון. וטארוט עמו אנחנו מתקשרים עוזר לנו לדעת, מה קשה לנו, מה הבעיה , איפה טעינו והכי חשוב איך מתקנים ומה צפוי לנו בהמשך אם נחליט כאלו או כאלו החלטות. אנחנו ניצא מנקודת הנחה שאנחנו כרגע לא מתייחסים לשאלה הזאת מבחינה אתית. אלא שאלה שנשאלה כשהאדם עצמו שאל אותה (טוב?) הפריסה מאוד מעודדת פה אין ספק לדעתי. זה לא ניבוי לעכשיו, אין כזה דבר גורם אחר למשוואה- אם הגורל שלו כזה והנתיב שלו כזה אין שום סיבה שלא. זה לא סתם ההורים שלנו הם ההורים שלנו ולא סתם הילדים שלנו הם הילדים שלנו, זה עקרון קוסמי אחד גדול של איזון אחד אחרי השני אין מקריות ואין פתאום "עולה על הדעת" ואין החלטות שהן סתם כי מתחשק לי ללכת נגד הגורל. יש פה אי הבנה של המשפט "הכל צפוי והרשות נתונה" אנחנו נהיה מי שנהיה וזה לא קשור בכלל ואין כזאת מילה שנקראת "החלטה" פה. הרשות הנתונה זה שוב איך נגיע לזה ופה ההחלטה. החלק של הניבוי הוא לא בא להגיד "אוקי אל תעשה כלום הכל קבוע מראש" הוא בא לתת תמונה וזיקה על העתיד שצפוי לנו אם נלך בדרך הזו או האחרת. לדוגמה- אתה תהיה רופא, רשום לך בגורל אבל רצוי שתלמד בארץ ולא בחו"ל וכאן מגיעה ההחלטה,אם למד בחו"ל הוא נהיה רופא אבל סבל מויכוחים וחוסר הסתדרות עם המרצים, אם למד בארץ נהיה רופא גם אבל בדרך קלה יותר. זה כמו שהלן אמרה, זה כמו קולנוע, אנחנו יכולים לדעת איזה סרטים אנחנו צריכים לראות אבל את תוכן הסרט אנחנו נקבע איך הוא יראה ושוב אני אתן דוגמה קטנה אם בחורה צריכה ללמוד שיעור של "לוותר" והיא נדבקת לבחור שלא סובל אותה. והיא מתעקשת ומתעקשת להישאר איתו הגורל יצטרך להתערב בדרך הקשה הוא אומר לה "סורי מותק את לא מבינה שהוא לא רוצה אותך כנראה שאני צריך ללמד אותך" אז היא תעבור תאונה או מחלה קשה שהבחור בכלל לא יבקר אותה והיא תחשוב "וואלה, יצאתי דפוקה..כנראה שאצטרך לוותר עליו". ולסיכום אחרי ההרצאה ה"קצרה" הזאת יש לכולנו תוכניות ברורות בחיים ואף אחד (לא גורם משוואה אחד, ולא בנאדם ולא כלום) יכול לשבש את הייעוד שבנו להגשים בחיים. אנחנו יכולים לדעת איזו תוכנית (הכל צפוי) יש לנו לעבור אבל יש גם את הדרך הוצאתה לפועל שאנחנו בוחרים (הרשות נתונה) וגם פה אחרי הבחירה אנחנו יכולים לראות את התנהלות הדברים. שבת שלום אופיר

היי אופיר אני אגיב על קטע קצר ממה שכתבת..

כי זה בינך למיכל.. הקטע עם הבחורה והגבר שלא רוצה אותה ושכביכול היא עברה תאונה והוא לא בא לבקר ורק אז היא מתעוררת... יש כאלו שקוראים לכך נסיונות..תיקונים...וכו.. אני גם אומרת, רגע אחד כשהיא בחרה להיות איתו היא עשתה בחירה שהרי באמת צפי די ברור שלה שהוא לא יעמוד לצידה ברגע הקשה... כמו להגיד על אישה שבוחרת להתחתן עם גבר שמכה אותך כמה שנים...אז כשהיא תהיה מאושפזת רק אז היא תגיד..."וואלה יצאתי דפוקה"? הרי ידעת מלכתחילה לאיזו סוג של תבנית את נכנסת...בחרת..עשית בחירה לא? אז נכון, אני מאוד מאמינה שיש גורל, והשגחה עליונה, אבל אני מאמינה שהבחירה היא בידנו, וזה בא גם מהמקום הדתי של "שמרתכם לנפשותיכם" "ובחרתם בחיים" ו"בחרתם בטוב" ועוד ועוד.. אני חושבת כמו שטל כתבה פעם וכמו שמיכל כתבה פה שההגורם שנכנס לתמונה אחרי סיטואציה יכול לשנות הכל, שניתן כביכול לנבא עד לנתיב ומשם הדרך מסתעפת שיש איזון בין הגורל לבחירות שלנו, זה די תלוי בנו...ולא הכל צפוי מראש קראתי מה שכתבת ואני מבינה את המקום של הדברים הללו, אבל אני גם מאוד מאמינה שכמו שלכל אחד יש את בית הקולנוע שלו הרי הוא בוחר איזה סרט להקרין ומשם הכל נפתח וחוזר חלילה.. רק דעתי..סורי שנכנסתי בינכם

ועוד דבר קטן...שכחתי סורי

אני כן מאמינה שלכל נשמה יש יעוד ושיעורים רוחניים לעבור.. קראתי מה שכתבת על אותו אדם נוקשה וקמצן...להבדיל ממך אופיר ותסלח לי כי אתה נותן יותר מידי דוגמאות של אסוציאציות בריאותיות וזה מערבב לי את הבטן...אני הייתי אומרת אוקיי, יש מצב שהשיעור שלו יהיה דווקא איפה שהוא מתנהל ככה, בהיבט הכספי, באיך ל"העיר" אותו לנתינה..לא הייתי אומרת תאונה..משהו אחר דווקא זה נקרא מדגדג בשוט או מכה בו.. אבל כולנו למעשה לומדים ומתפתחים , כל נשמה עוברת תהליך ועולה שלבים בעולם הרוח אבל רק לציין שגם לנשמות יש אחריות כללית וקולקטיבית, כלמור אין זה מספיק ההתפתחות האישית של כל נשמה בנפרד כי יש אמונה שאומרת שכל אחד ואחד תפקידו לקדם ולדחוף קדימה את זה שמאחוריו ולאת ממצב הפירוד וליצור את השלם..גם לנשמות.. כשנשמה לומדת את השיעור הרי שחוויות של קושי נעלמות מדרכה באופנים שנראים לעיתים מפתיעים כמו דוגמא של מחלה שאתה נותן שנראתה עד כה חסרת סיכוי וברוך השם החולה הבריא. בכל מקרה זה יכול להיות דיון מעמיק ונפלא

מיכל יקרה, ברור שליקום יש תוכנית על...

וזה אינו מדע מדויק זה ברור. אני לא יודע כמה מכן מכירות את "תורת האיזון" ספר נפלא וגם קלפים נהדרים. בקצרה ועל רגל אחת, התורה הזאת עוסקת בכל הקשור לנשמה שלנו. הרי העולם הזה הוא כמו בית ספר אחד גדול ואנחנו צריכים ללמוד שיעורים בו. נשמה, לפני שהיא מתגלגלת שוב היא מגיעה לברדו (המקום שאליו מגיעות כל הנשמות) שמה היא נותנת סקירה קצרה על כל החיים הקודמים שלה, מה למדה איך למדה וכו' ואז היא "רושמת" את עצמה לכמה שיעורים שהיא רוצה ללמוד בחיים בתקופת זמן. למשל היא רוצה ללמוד "נתינה" ו"אהבת הזולת" אז היא "תיכנס" למציאות (קלה או קשה) שבה היא "תלמד" את השיעורים שלה וזה החלק הראשון של "הכל צפוי", אז מס' הגורל שלה היא יהיה 2 6 או 4 (מספרים רגישים) לדוגמה או הקלף האידאני שלה יהיה דביבון וכך הגורל מתאים את עצמו למצב, לפעמים המציאות והאופי של הבנאדם הוא מנוגד לנתינה ובגלל זה יצטרך ללמוד קשה יותר את השיעור. עכשיו פה מגיע החלק השני של המשפט "והרשות נתונה", הרשות נתונה איננה אומרת שכל מה שאנחנו רוצים יתגשם אלא אנחנו בסוף נגיע לייעוד שלנו אבל השאלה היא "איך", בדרך הקלה או בדרך הקשה, הגורל זורק מסרים תמיד השאלה היא האם אנחנו תופסים אותם האם אנחנו מבינים אותו ואת משמעותו, אם נבחר דרך כלשהי ברור שנוכל לצפות את התנהלות המהלכים ע"י קלפי טארוט. הדרך הקשה זה כשאדם (לדוגמה במקרה של נתינה) הוא רכושני, קמצן ולא תורם לאף אחד וצועק כל הזמן על הסביבה, אז מחלה תבוא בדרכו, תאונה שתזעזע את נתיבו של האדם ותגיד "הלו...תסתכל על עצמך". הכל רשום בספריה הקוסמית אנחנו רק צריכים לשלוף את המידע הנכון. וטארוט עמו אנחנו מתקשרים עוזר לנו לדעת, מה קשה לנו, מה הבעיה , איפה טעינו והכי חשוב איך מתקנים ומה צפוי לנו בהמשך אם נחליט כאלו או כאלו החלטות. אנחנו ניצא מנקודת הנחה שאנחנו כרגע לא מתייחסים לשאלה הזאת מבחינה אתית. אלא שאלה שנשאלה כשהאדם עצמו שאל אותה (טוב?) הפריסה מאוד מעודדת פה אין ספק לדעתי. זה לא ניבוי לעכשיו, אין כזה דבר גורם אחר למשוואה- אם הגורל שלו כזה והנתיב שלו כזה אין שום סיבה שלא. זה לא סתם ההורים שלנו הם ההורים שלנו ולא סתם הילדים שלנו הם הילדים שלנו, זה עקרון קוסמי אחד גדול של איזון אחד אחרי השני אין מקריות ואין פתאום "עולה על הדעת" ואין החלטות שהן סתם כי מתחשק לי ללכת נגד הגורל. יש פה אי הבנה של המשפט "הכל צפוי והרשות נתונה" אנחנו נהיה מי שנהיה וזה לא קשור בכלל ואין כזאת מילה שנקראת "החלטה" פה. הרשות הנתונה זה שוב איך נגיע לזה ופה ההחלטה. החלק של הניבוי הוא לא בא להגיד "אוקי אל תעשה כלום הכל קבוע מראש" הוא בא לתת תמונה וזיקה על העתיד שצפוי לנו אם נלך בדרך הזו או האחרת. לדוגמה- אתה תהיה רופא, רשום לך בגורל אבל רצוי שתלמד בארץ ולא בחו"ל וכאן מגיעה ההחלטה,אם למד בחו"ל הוא נהיה רופא אבל סבל מויכוחים וחוסר הסתדרות עם המרצים, אם למד בארץ נהיה רופא גם אבל בדרך קלה יותר. זה כמו שהלן אמרה, זה כמו קולנוע, אנחנו יכולים לדעת איזה סרטים אנחנו צריכים לראות אבל את תוכן הסרט אנחנו נקבע איך הוא יראה ושוב אני אתן דוגמה קטנה אם בחורה צריכה ללמוד שיעור של "לוותר" והיא נדבקת לבחור שלא סובל אותה. והיא מתעקשת ומתעקשת להישאר איתו הגורל יצטרך להתערב בדרך הקשה הוא אומר לה "סורי מותק את לא מבינה שהוא לא רוצה אותך כנראה שאני צריך ללמד אותך" אז היא תעבור תאונה או מחלה קשה שהבחור בכלל לא יבקר אותה והיא תחשוב "וואלה, יצאתי דפוקה..כנראה שאצטרך לוותר עליו". ולסיכום אחרי ההרצאה ה"קצרה" הזאת יש לכולנו תוכניות ברורות בחיים ואף אחד (לא גורם משוואה אחד, ולא בנאדם ולא כלום) יכול לשבש את הייעוד שבנו להגשים בחיים. אנחנו יכולים לדעת איזו תוכנית (הכל צפוי) יש לנו לעבור אבל יש גם את הדרך הוצאתה לפועל שאנחנו בוחרים (הרשות נתונה) וגם פה אחרי הבחירה אנחנו יכולים לראות את התנהלות הדברים. שבת שלום אופיר

אופיר אהוב , כל מה שאתה אומר יפה ונכון ,אבל יש בו חורים קטנים

דרך אגב ,בנוסף ל"תורת האיזון" אני ממליצה לקרוא את "שעורים ושורשים בזמן " של ד"ר וייס ואת "מסע הנשמות "ו"גורלן של נשמות" של ד"ר מייקל ניוטון , היופי בספרים אלו שהם נכתבו דווקא ע"י פסיכאטרים ספקנים שהגיעו למידע הזה "בטעות" תוך כדי טיפול היפנוזה עם מטופלים שלהם ,זה הופך את הספר לקריא יותר לאותם אנשים שלא מגיעים מעולם הרוח כמונו ונותן יופי של מידע על מה קורה שם בברדו וכיצד אנחנו מתחברים ל"קבוצות למידה" שלנו ,איך עובדים המדריכים ואיך בוחרת הנשמה את החיים הגשמיים המתאימים לה. ומי שיקרא את הטרילוגיה של "שיחות עם אלוהים " יוכל להבין יותר את מהות הבחירה החופשית אבל אני עוצרת רגע ואני רוצה להסביר כמה מילים את התהליך שאני עושה עם עצמי. אני בעסקי הרוח מלידה בערך ,סיוטים לא פתורים ,ברמה כזו שמשפיעים על התפקוד היומיומי, מידעים שאני מקבלת לפני שהם קורים ,לא בדיוק ידעתי איך להכיל אותם,אני זוכרת שהייתי "ממציאה "להורים שלי סיפורים על דברים שכאילו קרו ,והם פשוט היו קורים אחרכך ,ואני הייתי במילכוד כי לא היה לי עם מי לחלוק עם החויה ,(מה תסבירי שהשקרים שלך התגשמו?) אני באה מבית מאוד "מודרני ראליסטי" ודברים "כאלו " בזמנו לא היו מתקבלים בברכה. חקר הנפש עניין אותי תמיד ,למדתי גרפולוגיה מגיל צעיר ואחכ המשכתי במכללה למנהל, עשיתי שני תארים בפסיכולוגיה (בכדי להרגיע את החלק הראלי) אבל במגביל עסקתי ברוח ,תמיד. עם הקלפים אני מתעסקת מגיל 18 (אולי קצת קודם) ,כמובן שהגעתי לשם בגלל צורך אישי לדעת מה יהיה ... ואכן מהר מאוד למדתי (לבד) לקרוא את השפה והייתי קוראת נפלאה, אנשים היו קוראים לי מכשפה בשל היכולת דיוק שלי בחיזיון העתיד (כביכול) .במקביל להתבגרות שלי ולהתבגרות עם הקלפים נחשפתי להיבט היעוצי פסיכולוגי של הקלפים... לפתע במקום לספר לאנשים מה יהיה ,התחלתי להסביר להם מה לעשות (או לא לעשות) .במקביל חפרתי את הספרות הקיימת על תהיליכים ,גלגולים ,מחשבה בוראת מציאות וכדומה...... למדתי וחקרתי לעומק את "הכל צפוי והרשות נתונה".... כשהתחתנתי ,עבדתי בעולם השיווק עד שבעלי לחץ עלי להפסיק לעסוק ביעוץ במשרה חלקית ולהתחיל ללכת עם זה עד הסוף...הוא היה אומר שהוא התחתן עם מכשפה ולא עם אשת שיווק ..... בכדי "לסתום" לו את הפה ,ולמשוך לעצמי עוד זמן, החלטתי להרשם לקורס טארוט, אחרי 12 שנה של עיסוק בקלפים עדיין רציתי לקבל "אישור "על הידע שלי.... כך בעצם הגעתי לשגיא, לפורום....לקח לי עוד שנתיים ואז פתחתי את הקליניקה שלי בבית. קראתי לעצמי "מטפלת דרך קלפי הטארוט ". כבר אז נמנעתי מניבוי עתידות , והתעמקתי באימון החשיבה החיובית , אבל בהחלט עסקתי "בניבוי רך" ,או מה שנקרא השתמשתי בעקרון הדלתות המסתובבות בכדי לעזור לאנשים לטפל בהתנהליות שלהם ולשנות מציאות . סוג המטפלים התחדד ואכן המטופלים שהגיעו אלי , הגיעו למיני טיפול ולא לקריאה לשמה... אבל אז היקום "התחכם איתי ",אותגרתי על יכולות הטיפול שלי, התחילו להגיע אלי אנשים עם מקרים יותר עמוקים ממה שטיפלתי עד כה, זו כבר לא הבחורה עם האובססיביות לבני זוגה ,או הבחור שמפיל את עצמו בראיונות עבודה ,אלו מקרים רצינים יותר שלך אנשים שחיים עם פוביות ,טראומות וכדומה..... לפתע גיליתי שמה שאני עושה אולי לא מספיק וחיפשתי עוד כלים.... שקלתי לחזור ולרענן את לימודי הגרפולוגיה , אולי ללמוד NLP או בכלל נמורולוגיה או כל כלי אחר.בדיעבד אני מבינה שעליתי שלב נוסף וחיפשתי עוד כלי בכדי לאמת את האינפורמציה שהייתי מקבלת. יום אחד במהלך טיפול התמוטטה לי מטופלת , זכרתי כי הכירו לי פעם מטפלת אנרגיה והחלטתי לפנות אליה, השעה היתה עשר בלילה ,אך היא נענתה לבקשתי והעבירה טיפול מרחוק למטופלת שלי.... הכניסה אותה למדיטציה בהנחייה דרך הטלפון, ושלחה לה אנרגיה. זה היה בעייני הזוי ,סביר להניח שאם לא הייתי חווה את התאוששות של המטופלת שלי לא היה סיכוי שהייתי מאמינה לזה. כששיחררתי את הטופלת שלי ,שוחחתי עם מטפלת האנרגיה בטלפון ,היא סיפרה לי מה היא "ראתה" במהלך שליחת האנרגיה, זה היה אחד לאחד מה שאני יודעת על המטופלת שלי מהחצי שנה שהיא היתה אצלי בטיפול. באותה שיחה ביקשתי ממנה לקבוע לי שיעור ראשון. באותה תקופה הייתי "מפוצצת בעבודה" היומן שלי היה סגור שלושה שבועות קדימה ואנשים זרמו בקצב... הרגשתי שהכוחות שלי מתחזקים ,אבל לא הייתי בטוחה האים התדרים שלי נכונים. היום בדיעבד אני יודעת שהייתי בפרשת דרכים בין חיבור לאור וחושך. האנרגיה השלילית של היקום שאנחנו קוראים לה אנרגית החושך , לובשת צורות של כביכול נתינה ועזרה ומחזקת מאוד את היכולות של השייכים לה,מחלקים להם מתנות וכוחות . אנשי רוח הם ממש "מתנה " לעולם החושך ... הגעתי ללימודים ממקום של ידע עמוק ותובנות , וגיליתי דבר מאוד חשוב. כל עוד "הסנדלר הולך יחף" אתה לא באמת מחובר ליכולות שלך, כהכנה לתהליך הלימודי נדרשתי לעשות שינויים עמוקים מאוד בהתנהליות ובדרך החיים שלי , גם במקומות שחשבתי שאני מודעת מאוד ,גילתי שזהו רק קצה של קרחון. חוויתי ואני חווה עדין את החיבור לתדרים עמוקים הרבה יותר ממה שאנחנו משתמשים פה בשותף. כל פעם עולים כיתה , מחזקים חיבור אחר. במהלך התהליך קיבלתי המלצה להפסיק לנבא עתיד, האנרגיה לא בוחרת בשבילנו היא ממליצה ,נאמר לי שאים אני מעוניינת לחזק את יכולות הטיפול שלי ויכולות התקשור שלי ובאמת להתחבר לשביל של אור ,להתחבר לתדרים גבוהים יותר עלי להפסיק עם מתן מידע נבואי . התווכחתי קשות , נתתי את כל ההסברים היפים שאני שומעת פה בפורום..,הסברתי כיצד אני עוזרת לאנשים ע"י מתן האינפורמציה ולמה נכון להשתמש בזה, ושמה שאנחנו עושים הוא לא ממש ניבוי ועוד ... אבל נאמר לי שוב ושוב , מתן מידע נבואי הוא בגדר מתן מידע לא מדוייק, לאדם ישנה זכות בחירה חופשית בתוך התהליך היקומי. אם אני באמת רוצה להתקדם ,רוצה לעלות כיתה בעולם האור ,תנאי הכרחי לכך הוא הפסקת ניבוי הרך. ניבוי אפשרי בסיטואציות מאוד מסויימות כאשר האנרגיה מאפשרת נתינת מידע לצורך תהליך. לרוב מתן המידע נבואי אומנם עוזר ברמה הראשונית אבל מעכב את התהליך הכללי ,אקמול במקום אנטיביוטיקה... למדתי ואני עדיין לומדת מזה להיות צינור ,לאפשר ליקום להעביר את הטיפול דרכי. לנטרל אגו ,רגש ,שכלתנות ולתת לאנרגיה להנחות את הטיפול. ואני חייבת לציין שזו חוויה מדהימה. לא קלה , לא פשוטה, זה דורש ממני תהליך מאוד חופרני ומעמיק עם המון מבחני יקום ,אבל הידע והתובנות שוות את כל העשייה והתהליך. והאיכות שאני מגיעה עם המטופלים מאומנים שלי עלתה שמונים רמות.... חיבור לאנרגית האור הינו בעצם חיבור למדריכים רוחנים ,תפקידם להנחות ולהדריך ,לא לגלות לנו מה השלב הבא , אלא לעזור לנו לחוות את הלמידה שבתהליך. פעמים רבות הורדתי אינמפורמציות לפורום שקיבלתי מהתקשור... (מי שעוקב מכיר על מה אני מדברת ) מטרתם היתה לעזור למי שבוחר לעזור לעצמו. וכאן נכנסת זכות הבחירה החופשית...... המשך השורה הבאה....

המשך (למי שיש לו סבלנות....)

לפני שאנחנו נולדים אנחנו אכן "בוחרים " את המסלול חיים המאפשר לנו להתמודד עם חוויות שיעזרו לנו להתחבר לשיעורים שהנשמה שלנו צריכה בשביל להתפתח. אנחנו בוחרים את ההורים שלנו ,את החוויות הכלליות שלנו ,אפילו את המזל האסטרולוגי שאליו אנו נולדים . אך מלבד זאת לנשמה יש גם חובות קרמאטים מגלגולים אחרים וגם זאת נלקח בחשבון. ישנם נשמות אחרות שייכות לקבוצת הנשמות שלנו וגם לנו יש תפקיד בשיעורים שלהם,ולכן אנחנו מושפעים מבחירות שלהם . מה שנבחר הוא המקום בו הלמידה שצריכה להתבצע , הנשמות בוחרות את החיים האנרגטים הנכונים להם ברמה הגשמית ,אבל מכאן מתחילה תהליך הבחירה. אנחנו נולדים עם שני נתיבים רוחנים עיקרים ,"נמוך" ו"גבוה", ובכל נתיב שכזה יש מספר תתי נתיבים ,נמוכים יותר ,גבוהים יותר. כל בחירה שלנו בחיים מחברת אותנו לתת נתיב אחר. אני יכולה להתנהל בנתיב ה"נמוך " לאורך כל חיי ואני יכולה להתקדם בנתיבים ע"י למידה והתקדמות ועשייה. כל בחירה משמעותית בחיי מחברת אותי לתדר אחר ,שהוא בעצם תת נתיב אחר. לעיתים יש מצבים קיצונים שבגלל "הפרעה אנרגטית " אדם נמצא מחוץ לנתיב שלו.. (אבל זה כבר סיפור אחר...) ומהי בעצם הבחירה? הרי אמרנו שהשיעורים נקבעים מראש... הבחירה היא מהירות הפנמה והלמידה של אותו שיעור . יש נשמות שמעונינות ללמוד ולהתפתח ולכן בוחרות לעשות תהליכים עם עצמם ולכן מתקדמות מהר יותר בתובנות ומסוגלות להמשיך לשיעור הבא. ויש נשמות "עצלניות" יותר ,שבגלל מכלול של תהליכים ,בעיקר של הנפש נמנעים מלמידה ולכן חווים שוב ושוב את מכלול החוויות שיביא אותם להתמודדות עם השיעור. זו בחירה חופשית של האדם והיא נעשית מתוך העמקה ועשייה. אין נכון או לא נכון ,כל בחירה של האדם היא כביכול נכונה לאדם באותו רגע ,יש פשוט עניין של האים זה מקדם אותנו ללמידת השיעור, זאת אומרת שיש אדם שבגלל בחירותיו ילמד שיעור מסויים בשנתיים ,יש כזה שיצטרך חצי מהחיים ויש כזה שממקום של תובנה יוכל ללמוד תוך חודש. הכל עניין של חיבור למודעות ועשייה. (ומכאן בעצם התשובה לך קרן אהובה) כל דבר קורה לטובה היא קלישאה נכונה , אבל לא מדוייקת , כי במקרים שיש נכונות להכנס לעומק ,האדם יכול לקצר את משך הלמידה ולהקדים את ההגשמה העצמית. וכן ,אדם כן יכול למשוך לחיים שלו כל מה שירצה לנכון, . אבל הוא לא יקבל מה שהוא לא יכול להכיל. אם יש לי שיעור עם שפע ,ושיעור לא פטור ,לא אוכל לזכות בסכום כסף כי סביר להניח שלא אוכל להתמודד איתו וזה ישבש לי את הלמידה . אבל אים טיפלתי בשיעור ולמדתי את התובנה ,בהחלט המחסום הזה הוסר. הכל בחיים הוא תהליך של למידה . היקום לא מעניש , היקום מלמד. כאשר יש לנו שיעור פתוח מגלגולים קודמים אנחנו מזמנים לחיים שלנו חוויות דומות בכדי שנוכל לתקן את מה שלא פתור שם. אפשר לתקן מצב זה ע"י התנסות בחוויה דומה או ע"י שחזור גלגולים. הבחירה החופשית מאפשרת לנו לבחור את הצעד הבא בלמידה שלנו ואת קצב הלמידה. עם כל דלת שנתפתחת נפתחות מליון דלתות חדשות ,ז"א שכל בחירה שלנו משנה את התדר שאנחנו מחוברים אליו. למידה מתבצעת מתוך מקום של בלבול וחקירה ,נסיון וטעייה . וכן ע"י מדריכים ומטפלים המנחים אותנו. המפתח להדרכה הגבוהה ביותר נמצא אצלנו בצורת אינטואיציה , לא תמיד אנחנו בוחרים להקשיב לה, גם זה חלק מהתהליך ובחירה. בלילה בשינה ,כאשר הנשמה מתנתקת מהגוף ,היא עולה למפגש עם המדריכים שלה ו"נותנת " מעין דין וחשבון על עשיית הנפש ביום יום ,שם מוחלט כיצד היא מתקדמת ובאיזה מידה היא בוחרת ליצור תיקון ... לעיתים במקרים קיצונים של עצלנות הנפש מוחלט על הפסקת הגלגול בכדי שהנשמה תוכל לעלות ל"בית ספר של למעלה" ולהתגלגל מחדש. לא תמיד תאונת או אסון הינם התערבות היקום ללמידה , לעיתים מדובר בהפרעה של אנרגיה שלילית (אבל זה לפעם אחרת) אם אדם יהיה מנהל או לא זה לא עניין של יעוד ,זהו כלי להגשמת היעוד והיעוד הינו ברמת השיעור שיש לנשמה. אם האדם יבחר להתרחק מהנתיב יתכן והוא לא יגיע להיות מנהל ויתכן שהוא ילמד את מה שעליו ללמוד מהר ולכן כבר לא יצטרך להיות מנהל. החוויה הגשמית היא רק כלי שרת לנשמה , היא לא יעוד. (או שאולי אנחנו צריכים לדון על מהות המונח יעוד.....) אני מקבל כלים במהלך החיים שלי בכדי לעזור לי בתהליך הלמידה. לא תמיד אנחנו בוחרים להשתמש בהם. היקום באהבה גדולה ימשיך לשלוח לנו את סימני הדרך, ככפי שאמרתי , אין נכון או לא נכון.. יש רק הבדל בכמה מהר נלמד את מה שלשמו הגענו לכאן.... . ושוב אני עוצרת כי זה ארוך.... יש לי מידע שקיבלנו גם על זוגיות .. אבל נעצור לרגע...

מיכל - אהבתי את האותנטיות של המסע שלך

גם בחוויה שלי, בחיים שלי - יש המון ניסוי ותהייה. רק לפני יומיים פתאום הבנתי שה"מגבלה שיש לי" - אישיות ביופולרית, נטיה למצבי רוח משתנים תדיר היא מתנה. כי בניגוד לאנשים "נורמלים" שחיים את חייהם על מי מנוחות בלי זעזועים רבים, אני מקבלת - נורות אדומות על בסיס יומי, וכדי להמנע מסבל, הדרך היחידה היא לא לחפש קיצורי דרך אלא לעבור את המסע הרוחני שלי דרך הקלפים. בימים שאני מסתובבת עם תשומת לב של קלף היום עובר "חלק" - אני שמחה, האנרגיות שלי מרוממות. ימים בהם אין לחיי שום נגיעה לעולם הרוח אני חווה סערות נפש - אלוהים ישמור. קרובת משפחה שלי חיה חיים רגועים (תמיד קינאתי באנשים שאין להם סערות בחיים), עד שיום אחד בעלה עזב אותה. אז ורק אז היא התחילה להתעורר לעולם הרוח: ניסוי ותהייה, סדנאות שונות ומשונות עד שהיא התחברה לעצמה והיום היא שוב חווה רוגע אבל ממקום אחר לגמרי. כולנו בני אדם, וכל אחד ונקודות עלהם הוא מוזמן לעבוד אני מוצאת שהקלפים עוזרים לי כי למדתי להשתמש בהם נכון. עד לא משמן כשהייתי עונה בפורום, לפעמים תשובות מאוד חכמות תמיד חשתי ריקנות. הרגשתי שהשאלות באות ממקום לא נכון, ושזה שאני עונה אני משתפת פעולה עם אותה "שטיחות". לא יכלתי להמשיך, אז הפסקתי. יש משהו פה בפורום שהוא שטוח, פריסות חוזרות, שאלות שלא מנוסחות נכון, פונה שבה ממקום שרוצה תשובה ולא מחפש להתפתח. כמובן שאני מכלילה. כרגע זה לא מדבר אלי.

לפני שאנחנו נולדים אנחנו אכן "בוחרים " את המסלול חיים המאפשר לנו להתמודד עם חוויות שיעזרו לנו להתחבר לשיעורים שהנשמה שלנו צריכה בשביל להתפתח. אנחנו בוחרים את ההורים שלנו ,את החוויות הכלליות שלנו ,אפילו את המזל האסטרולוגי שאליו אנו נולדים . אך מלבד זאת לנשמה יש גם חובות קרמאטים מגלגולים אחרים וגם זאת נלקח בחשבון. ישנם נשמות אחרות שייכות לקבוצת הנשמות שלנו וגם לנו יש תפקיד בשיעורים שלהם,ולכן אנחנו מושפעים מבחירות שלהם . מה שנבחר הוא המקום בו הלמידה שצריכה להתבצע , הנשמות בוחרות את החיים האנרגטים הנכונים להם ברמה הגשמית ,אבל מכאן מתחילה תהליך הבחירה. אנחנו נולדים עם שני נתיבים רוחנים עיקרים ,"נמוך" ו"גבוה", ובכל נתיב שכזה יש מספר תתי נתיבים ,נמוכים יותר ,גבוהים יותר. כל בחירה שלנו בחיים מחברת אותנו לתת נתיב אחר. אני יכולה להתנהל בנתיב ה"נמוך " לאורך כל חיי ואני יכולה להתקדם בנתיבים ע"י למידה והתקדמות ועשייה. כל בחירה משמעותית בחיי מחברת אותי לתדר אחר ,שהוא בעצם תת נתיב אחר. לעיתים יש מצבים קיצונים שבגלל "הפרעה אנרגטית " אדם נמצא מחוץ לנתיב שלו.. (אבל זה כבר סיפור אחר...) ומהי בעצם הבחירה? הרי אמרנו שהשיעורים נקבעים מראש... הבחירה היא מהירות הפנמה והלמידה של אותו שיעור . יש נשמות שמעונינות ללמוד ולהתפתח ולכן בוחרות לעשות תהליכים עם עצמם ולכן מתקדמות מהר יותר בתובנות ומסוגלות להמשיך לשיעור הבא. ויש נשמות "עצלניות" יותר ,שבגלל מכלול של תהליכים ,בעיקר של הנפש נמנעים מלמידה ולכן חווים שוב ושוב את מכלול החוויות שיביא אותם להתמודדות עם השיעור. זו בחירה חופשית של האדם והיא נעשית מתוך העמקה ועשייה. אין נכון או לא נכון ,כל בחירה של האדם היא כביכול נכונה לאדם באותו רגע ,יש פשוט עניין של האים זה מקדם אותנו ללמידת השיעור, זאת אומרת שיש אדם שבגלל בחירותיו ילמד שיעור מסויים בשנתיים ,יש כזה שיצטרך חצי מהחיים ויש כזה שממקום של תובנה יוכל ללמוד תוך חודש. הכל עניין של חיבור למודעות ועשייה. (ומכאן בעצם התשובה לך קרן אהובה) כל דבר קורה לטובה היא קלישאה נכונה , אבל לא מדוייקת , כי במקרים שיש נכונות להכנס לעומק ,האדם יכול לקצר את משך הלמידה ולהקדים את ההגשמה העצמית. וכן ,אדם כן יכול למשוך לחיים שלו כל מה שירצה לנכון, . אבל הוא לא יקבל מה שהוא לא יכול להכיל. אם יש לי שיעור עם שפע ,ושיעור לא פטור ,לא אוכל לזכות בסכום כסף כי סביר להניח שלא אוכל להתמודד איתו וזה ישבש לי את הלמידה . אבל אים טיפלתי בשיעור ולמדתי את התובנה ,בהחלט המחסום הזה הוסר. הכל בחיים הוא תהליך של למידה . היקום לא מעניש , היקום מלמד. כאשר יש לנו שיעור פתוח מגלגולים קודמים אנחנו מזמנים לחיים שלנו חוויות דומות בכדי שנוכל לתקן את מה שלא פתור שם. אפשר לתקן מצב זה ע"י התנסות בחוויה דומה או ע"י שחזור גלגולים. הבחירה החופשית מאפשרת לנו לבחור את הצעד הבא בלמידה שלנו ואת קצב הלמידה. עם כל דלת שנתפתחת נפתחות מליון דלתות חדשות ,ז"א שכל בחירה שלנו משנה את התדר שאנחנו מחוברים אליו. למידה מתבצעת מתוך מקום של בלבול וחקירה ,נסיון וטעייה . וכן ע"י מדריכים ומטפלים המנחים אותנו. המפתח להדרכה הגבוהה ביותר נמצא אצלנו בצורת אינטואיציה , לא תמיד אנחנו בוחרים להקשיב לה, גם זה חלק מהתהליך ובחירה. בלילה בשינה ,כאשר הנשמה מתנתקת מהגוף ,היא עולה למפגש עם המדריכים שלה ו"נותנת " מעין דין וחשבון על עשיית הנפש ביום יום ,שם מוחלט כיצד היא מתקדמת ובאיזה מידה היא בוחרת ליצור תיקון ... לעיתים במקרים קיצונים של עצלנות הנפש מוחלט על הפסקת הגלגול בכדי שהנשמה תוכל לעלות ל"בית ספר של למעלה" ולהתגלגל מחדש. לא תמיד תאונת או אסון הינם התערבות היקום ללמידה , לעיתים מדובר בהפרעה של אנרגיה שלילית (אבל זה לפעם אחרת) אם אדם יהיה מנהל או לא זה לא עניין של יעוד ,זהו כלי להגשמת היעוד והיעוד הינו ברמת השיעור שיש לנשמה. אם האדם יבחר להתרחק מהנתיב יתכן והוא לא יגיע להיות מנהל ויתכן שהוא ילמד את מה שעליו ללמוד מהר ולכן כבר לא יצטרך להיות מנהל. החוויה הגשמית היא רק כלי שרת לנשמה , היא לא יעוד. (או שאולי אנחנו צריכים לדון על מהות המונח יעוד.....) אני מקבל כלים במהלך החיים שלי בכדי לעזור לי בתהליך הלמידה. לא תמיד אנחנו בוחרים להשתמש בהם. היקום באהבה גדולה ימשיך לשלוח לנו את סימני הדרך, ככפי שאמרתי , אין נכון או לא נכון.. יש רק הבדל בכמה מהר נלמד את מה שלשמו הגענו לכאן.... . ושוב אני עוצרת כי זה ארוך.... יש לי מידע שקיבלנו גם על זוגיות .. אבל נעצור לרגע...

מיכל

קשה לי לקרוא הרבה אינפורמציה אבל קראתי בריפרוף ואהבתי הנשמה שלי - יש לה נטייה להיות "עצלנית" ומכאן הסבל. אני ערה לשזה ובוחרת אחרת תודה

זה מרתק! בלעתי כל מילה ברעב עצום!

זה נכון. כל כך נכון! אשמח באמת אם תפרטי על הגנה מאותה אנרגיה שלילית שמפריעה לנתיב שלנו. איך לחסום אותה, איך להסיר אותה (גם עבור שואלות ששואלות בפורום עצמו) שאלה - האם בהחלטה שלנו למשוך רק אור, אנו יכולים למעשה למנוע את אותה אנרגיה שלילית על הנתיב שלנו? מחכה גם לתובנות ממך על זוגיות.

נראה לי שזה "תפילת המלאכים"

תפילת הגנה: מי שעומד מלפני מאחורי ומצדדי הוא העומד 1 2 3 מה שאני עושה- אני עוטפת את עצמי בבועה של אור.

זה נכון. כל כך נכון! אשמח באמת אם תפרטי על הגנה מאותה אנרגיה שלילית שמפריעה לנתיב שלנו. איך לחסום אותה, איך להסיר אותה (גם עבור שואלות ששואלות בפורום עצמו) שאלה - האם בהחלטה שלנו למשוך רק אור, אנו יכולים למעשה למנוע את אותה אנרגיה שלילית על הנתיב שלנו? מחכה גם לתובנות ממך על זוגיות.

אין לי מילים מיכלוש

מדהימה את שאפו

נראה לי שזה "תפילת המלאכים"

תפילת הגנה: מי שעומד מלפני מאחורי ומצדדי הוא העומד 1 2 3 מה שאני עושה- אני עוטפת את עצמי בבועה של אור.

נכון מאוד !!!

הנה הקישור לבקשת מלאכים כפי שפורסמה כאן במיני פורום

די תמי את הורסת אותי חחחחחחחחחחחחחחח

יש לך הומור מדהים יכולתי להיות חברה קרובה לאללה שלך, אני די כזו לעיתים חחחח הרסת אותי

ורק עניין סמנטי קטן ....

אנחנו לא מושכים אור , אנחנו יכולים להתנהל בדרך של אור , הדרך כבר קיימת בנתיבים שלה ,לפעמים אנחנו בוחרים לא להתחבר אליה. הליכה בדרך של אור הנה לא פשוטה בכלל, היא דורשת לטפל בהרבה מהיצרים הטבעים שלנו כאדם ולהתנהל ממקום מאוד נקי... אבל היא בהחלט שווה את העבודה הקשה. אני יכולה להגיד לך שאני רק בקצהו של קרחון עם הצעידה בדרך של אור ...וזה מרתק!!! אנחנו יכולים להיות ישיות של אור ועדיין להתנהל בחושך. זה דורש עשייה בכדי להתחבר לשם.... ממקום של עבודה עם העצמי ....על עצמי... המטרה בעצם להתחבר לנתיב הרוחני הגבוה ביותר שלי.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט - לוח הודעות
בחר
בחר