6 גביעים - תרגול המשך

הרגע נשאלה שאלה בפורום, כשהקלף המוביל בה הוא 6 גביעים. חשבתי שזו הזדמנות טובה לתרגל את משמעות הקלף בתרגול - בפירוש פריסה: מה הפוטנציאל שמ ימשיך להיות מנהל שלי בחצי שנה הקרובה? הכהן הגדול ששה גביעים שלוש מטות ביקשתי רקע, חווה דיעה

תמי , זו שאלה כלכך בעייתית לפרוש

כי היא תלויה בבחירות של אדם אחר ......והיא לא נתנת לחיזוי . אולי תבחרי שאלות עם פחות אופי נבואי וככה נוכל יותר בקלות להתחבר כולנו?

תסבירי

למרות שנדמה לי שהבנתי למה את מתכוונת. השואלת שאלה על בחירה פוטנציאלית של הבוס שלה - גורם שלישי. אם היא הייתה שואלת על בחירות שלה זה משהו אחר. ??? אז למה אפשר לשאול שאלות כמו - האם x אוהב אותי? גם פה נשאלת שאלה על גורם שלישי??? כי זו לא בחירה? זה מצב נתון? ובכל זאת, נשאלה השאלה. מבלי לפרוס מחדש, האם אני יכולה להתייחס לשאלה כאילו היא נשאלה אחרת ולענות בכל זאת? כלומר לדמות את השאלה ל- האם המצב שלי אם הבוס ימשיך להיות כמו שהוא? ???

6 גביעים - תרגול המשך

הרגע נשאלה שאלה בפורום, כשהקלף המוביל בה הוא 6 גביעים. חשבתי שזו הזדמנות טובה לתרגל את משמעות הקלף בתרגול - בפירוש פריסה: מה הפוטנציאל שמ ימשיך להיות מנהל שלי בחצי שנה הקרובה? הכהן הגדול ששה גביעים שלוש מטות ביקשתי רקע, חווה דיעה

בפורום הזה, אנחנו לא עונים על שאלות על אחרים...

למרות שאפשר לעשות זאת, זה נקרא "שאלות פתוחות". בכללי אני חושב שהוא ממשיך לנהל את העסק הזה, ולא בגלל 6 גביעים אלא מהקלפים הסמוכים שלידו קלף הממסד נמצא ליד 6 גביעים ואני מתייחס לזה את ההגשמה של היקום כבר מן העבר להציב אותו בראש ממסד, עסק, ניהול מסוים. יש לו יכולת לחלוק את הדעות שלו עם אחרים, להתייעץ, זה מן מתנה שהוא מקבל בתמורה למעשים שלו והוא מביע רצון טוב להמשיך בעסק 3 מטות שכבר ניתחנו פה, מסמל לדעתי פה את השפע שהוא מספק לאותו עסק, את התוצאות שהוא מביא לעסק, וגם פה לדעתי יש תשובה חיובית.

תסבירי

למרות שנדמה לי שהבנתי למה את מתכוונת. השואלת שאלה על בחירה פוטנציאלית של הבוס שלה - גורם שלישי. אם היא הייתה שואלת על בחירות שלה זה משהו אחר. ??? אז למה אפשר לשאול שאלות כמו - האם x אוהב אותי? גם פה נשאלת שאלה על גורם שלישי??? כי זו לא בחירה? זה מצב נתון? ובכל זאת, נשאלה השאלה. מבלי לפרוס מחדש, האם אני יכולה להתייחס לשאלה כאילו היא נשאלה אחרת ולענות בכל זאת? כלומר לדמות את השאלה ל- האם המצב שלי אם הבוס ימשיך להיות כמו שהוא? ???

בכדי לענות במקצועיות כאן ,יש להבין

את שורש השאלה . למה היא שואלת מה שהיא שואלת. וכשנבין את המהות נוכל להתיחס למסר שבפריסה.

בפורום הזה, אנחנו לא עונים על שאלות על אחרים...

למרות שאפשר לעשות זאת, זה נקרא "שאלות פתוחות". בכללי אני חושב שהוא ממשיך לנהל את העסק הזה, ולא בגלל 6 גביעים אלא מהקלפים הסמוכים שלידו קלף הממסד נמצא ליד 6 גביעים ואני מתייחס לזה את ההגשמה של היקום כבר מן העבר להציב אותו בראש ממסד, עסק, ניהול מסוים. יש לו יכולת לחלוק את הדעות שלו עם אחרים, להתייעץ, זה מן מתנה שהוא מקבל בתמורה למעשים שלו והוא מביע רצון טוב להמשיך בעסק 3 מטות שכבר ניתחנו פה, מסמל לדעתי פה את השפע שהוא מספק לאותו עסק, את התוצאות שהוא מביא לעסק, וגם פה לדעתי יש תשובה חיובית.

אפשר לעשות כל דבר אופיר. אך השאלה היא האים זה נכון לעשות ?

לא סתם לא עונים בפורום הזה על שאלות על אחרים . קודם כל ממקום של אתיקה מקצועית . אבל במקרה הזה ניבוי הוא בחזקת תעתוע , השארותו של הבוס תלויה בהחלטות השונות שלו והבחירה החופשית שלו. לא באמת ניתן לדעת מה מתכננן לו היקום ומה יהיו בחירותיו בהתאם לכך. בטח שלא בפריסה של שלושה קלפים....

השאלה היא לא אם נכון, האם אנחנו יכולים...

ובמקרה הזה אנחנו יכולים. תקופת המסר נקבעה לחצי שנה, ובראש הפריסה מופיע 6 גביעים (6 חודשים) ובמקרה זה מסמל חצי שנה. ואני רשמתי באחד השרשורים שאני מתייחס ל6 גביעים גם כאל מתנה, יחס טוב ושיתוף ופעולה וזה מה שהמנהל צפוי לקבל. אני מתייחס מאוד לעניין של גורל. אם הוא קבע שבמקום זה בזמן כזה את תהיה, אז על אפו וחמתו את תהיה שם. הגורל מכוון את המציאות בדרך "שכאלו" יש לך בחירות בחיים. אבל אם יש שיעור שאתה צריך ללמוד, ברור שהגורל יכוון זאת שאתה תבצע טעות ותלמד סבל. אני לא יודע מה דעתך על עניין של זוגיות (אני אישית מאמין שזה נקרא זיווג משמים) ואם (ואפשר לבדוק זאת מבחינה נומרולגית-אסטרולגית) הזוג אינו מתאים, הגורל יעשה הכל בשביל להפריד בין הזוג (גם אם מוות זאת אופציה). זה לא עניין פטליסטי פה, זה עניין של עקרונות היקום. יש חוקים ליקום זה לא דבר חופשי שאפשר להתעסק איתו, אדם לא יכול לקום בבוקר ולהחליט החלטות שנוגדות את "אינטרס" היקום בו. לכל אחד יש "תפקיד" שלשמו הוא נוצר (ובכך תומכת הנומרולוגיה), לא כולם נועדו להיות מנהלים (מספרי 1) גם אם הם רוצים וגם אם הם מחלטים החלטות, ולא כולם יכולים להיות טבחים, ספרים ועוד כל מיני מקצועות נשיים (מספרי 2) ולכך נחזור למר מנהל. אם רשום לו בגורל להיות מנהל הוא יהיה בכל הקשור לניהול עסק.

אני בהחלט חושבת כמוך אופיר - לא הייתי עונה על השאלה

כי יש לי אתיקה מקצועית מסויימת שאני מעדיפה, לרוב לא לענות על שאלות כאלה... אני חורגת פה ושם על פי הסיפור והעניין - אבל לא אכנס לשאלות כאלה ממקום של בילוש וחיטוט או ניסיון לקבל מידע שיגרום לשואל לחוזק ולעמדה גבוהה יותר בזכותי.. על מישהו תמים שלא ידע ששאלו עליו..- לא אתקשר על אדם שלא ביקש את רשותי ולא אקרא על מישהו כזה בקלפים.. ולכן בהחלט לא הייתי ניגשת לשאלה הזו - אבל אם כבר נכנסים, אני חושבת כמוך, והתשובה שלך מעמיקה, רלוונטית, נכונה ותשובה נאותה ומרשימה.. ובהחלט ניתן לחזות ולראות פוטנציאל ניהולי למישהו ואם הוא בריא בנפשו והכול בסדר בסביבה שלו בגדול.. ללא משברים מיוחדים אז הוא ינהל - כי זה הייעוד שלו כי זה מה שמסתובב לו בדם בחוזקה.. וזו הסיבה שאנחנו עוסקים בטארוט לא כדי לומר שאי אפשר לענות לשאלות בהחלט אפשר.. כדי לחזק אותו.. כיוון שהוא לא שאל.. אז לי יש בעייה לענות לבחורה הזו בכלל.. היא לא אמורה לדעת את זה או כל דבר אחר על האיש הזה..ללא רשותו. אבל אם כבר עניתם, שיגעון.. 6 הגביעים מקבל משמעות מאד מעניינת לפי הדרך שלך אופיר.. אהבתי. אני אוהבת את הפירוש הפשוט של: עבר, ילדות, חוזר על עצמו, מתקן טעויות.. לפעמים בהחלט ילדים ממש.. ועכשיו הוספת לזה פירוש משלך, אהבתי. שמעתי פעם את פינצ'י גבריאל אומרת שהיא רואה בקלף הזה את משמעות הנדל"ן, בתים.. רכוש.. מעניין לא?? אהבה הלני

מעניינת הגישה הזאת של עסקאות נדל"ן...

מי הייתה פינצ'י גבריאל? זה ממש יפה איך שאתה קובע פירוש שנראה די מוזר לקלף מסוים והוא תופס גישה מאוד מעניינת בפריסות שנראות "תקועות" בפירוש הסטנדרטי שלהם. לא התכוונו לענות על זה בפורום בגלל אתיקה מוסרית. זה בגלל שתמי רצתה לראות את הפירוש של 6 גביעים בפריסה הנוכחית. אבל הפריסה הזאת ספציפית ללא קשר לאדם או הסקרנות, מבחינת פן קריירה היא מאוד מעודדת לדעתי. השבתי לך מייל לילה טוב! אופיר

השאלה היא לא אם נכון, האם אנחנו יכולים...

ובמקרה הזה אנחנו יכולים. תקופת המסר נקבעה לחצי שנה, ובראש הפריסה מופיע 6 גביעים (6 חודשים) ובמקרה זה מסמל חצי שנה. ואני רשמתי באחד השרשורים שאני מתייחס ל6 גביעים גם כאל מתנה, יחס טוב ושיתוף ופעולה וזה מה שהמנהל צפוי לקבל. אני מתייחס מאוד לעניין של גורל. אם הוא קבע שבמקום זה בזמן כזה את תהיה, אז על אפו וחמתו את תהיה שם. הגורל מכוון את המציאות בדרך "שכאלו" יש לך בחירות בחיים. אבל אם יש שיעור שאתה צריך ללמוד, ברור שהגורל יכוון זאת שאתה תבצע טעות ותלמד סבל. אני לא יודע מה דעתך על עניין של זוגיות (אני אישית מאמין שזה נקרא זיווג משמים) ואם (ואפשר לבדוק זאת מבחינה נומרולגית-אסטרולגית) הזוג אינו מתאים, הגורל יעשה הכל בשביל להפריד בין הזוג (גם אם מוות זאת אופציה). זה לא עניין פטליסטי פה, זה עניין של עקרונות היקום. יש חוקים ליקום זה לא דבר חופשי שאפשר להתעסק איתו, אדם לא יכול לקום בבוקר ולהחליט החלטות שנוגדות את "אינטרס" היקום בו. לכל אחד יש "תפקיד" שלשמו הוא נוצר (ובכך תומכת הנומרולוגיה), לא כולם נועדו להיות מנהלים (מספרי 1) גם אם הם רוצים וגם אם הם מחלטים החלטות, ולא כולם יכולים להיות טבחים, ספרים ועוד כל מיני מקצועות נשיים (מספרי 2) ולכך נחזור למר מנהל. אם רשום לו בגורל להיות מנהל הוא יהיה בכל הקשור לניהול עסק.

זהו אינו מידע מדוייק . זה ברור שליקום יש תוכנית על

אבל היעודים שלנו לא נבחרים ככה ברמה הגשמית . נבואה שכזו אינה מידע מדוייק בכלל . אין כאן שום מקום של אתיקה מקצועית בשאלה הזו כיוון שהשואלת לא ביקשה מידע מרצון לדעת על חייו הפרטים אלא שאלה שאלה שבהחלט רלוונטית לה ונובעת ממערכת היחסים שלה איתו. בדיוק כמו שהיא היתה שואלת האים מישהו עומד לחזור אליה, או כל שאלה נבואית דומה. הבחירה היא בהחלט חופשית ,יש לנו מספר דרכים שאנחנו יכולים לחוות את השיעורים שלנו. שם הבחירות שלנו מאוד רלוונטיות . אתה יכול לנבא מה יהיה איתו רק נכון לעכשיו, ברגע שיכנס משתנה חדש למשוואה יתכן שהבחירות שלו ישתנו לחלוטין ואת זה לא ניתן לחזות . אני אסביר מאוחר יותר על הנתיבים הרוחנים שלנו והבחירה החופשית ומדוע ניתן ללכת "נגד" היעוד והפוטנציאל , אבל כרגע יש לי פה תינוקות מצייצת אז ... נשיקות ... .

מיכל- אשמח גם אם תפרטי בהמשך

האם כל החלטה שלנו - כבחירה מתוך השיעורים חיינו - נועדה בסופו של דבר להיות לטובתנו? או שזו התנשאות למעשה להגיד את זה? כי כמו שזה יכל לעשות טוב ובחרנו בו.. אנחנו יכולים לבחור משהו ש..."לא היה לנו טוב" לא?!

סליחה, אבל אני לא מבינה מה ההבדל בין מה שאופיר אומר למה שמיכל

אפשר בבקשה לחדד את ה"קונפליקט"? לא הבנתי על מה הויכוח נראה לי שהם אומרים אותו הדבר

סוגיה מעניינת בהחלט קרן, אני אוריד עוד מידע ואחזור עם הכל מסודר.

אחלה!!!! תודה.

זהו אינו מידע מדוייק . זה ברור שליקום יש תוכנית על

אבל היעודים שלנו לא נבחרים ככה ברמה הגשמית . נבואה שכזו אינה מידע מדוייק בכלל . אין כאן שום מקום של אתיקה מקצועית בשאלה הזו כיוון שהשואלת לא ביקשה מידע מרצון לדעת על חייו הפרטים אלא שאלה שאלה שבהחלט רלוונטית לה ונובעת ממערכת היחסים שלה איתו. בדיוק כמו שהיא היתה שואלת האים מישהו עומד לחזור אליה, או כל שאלה נבואית דומה. הבחירה היא בהחלט חופשית ,יש לנו מספר דרכים שאנחנו יכולים לחוות את השיעורים שלנו. שם הבחירות שלנו מאוד רלוונטיות . אתה יכול לנבא מה יהיה איתו רק נכון לעכשיו, ברגע שיכנס משתנה חדש למשוואה יתכן שהבחירות שלו ישתנו לחלוטין ואת זה לא ניתן לחזות . אני אסביר מאוחר יותר על הנתיבים הרוחנים שלנו והבחירה החופשית ומדוע ניתן ללכת "נגד" היעוד והפוטנציאל , אבל כרגע יש לי פה תינוקות מצייצת אז ... נשיקות ... .

מיכל יקרה, ברור שליקום יש תוכנית על...

וזה אינו מדע מדויק זה ברור. אני לא יודע כמה מכן מכירות את "תורת האיזון" ספר נפלא וגם קלפים נהדרים. בקצרה ועל רגל אחת, התורה הזאת עוסקת בכל הקשור לנשמה שלנו. הרי העולם הזה הוא כמו בית ספר אחד גדול ואנחנו צריכים ללמוד שיעורים בו. נשמה, לפני שהיא מתגלגלת שוב היא מגיעה לברדו (המקום שאליו מגיעות כל הנשמות) שמה היא נותנת סקירה קצרה על כל החיים הקודמים שלה, מה למדה איך למדה וכו' ואז היא "רושמת" את עצמה לכמה שיעורים שהיא רוצה ללמוד בחיים בתקופת זמן. למשל היא רוצה ללמוד "נתינה" ו"אהבת הזולת" אז היא "תיכנס" למציאות (קלה או קשה) שבה היא "תלמד" את השיעורים שלה וזה החלק הראשון של "הכל צפוי", אז מס' הגורל שלה היא יהיה 2 6 או 4 (מספרים רגישים) לדוגמה או הקלף האידאני שלה יהיה דביבון וכך הגורל מתאים את עצמו למצב, לפעמים המציאות והאופי של הבנאדם הוא מנוגד לנתינה ובגלל זה יצטרך ללמוד קשה יותר את השיעור. עכשיו פה מגיע החלק השני של המשפט "והרשות נתונה", הרשות נתונה איננה אומרת שכל מה שאנחנו רוצים יתגשם אלא אנחנו בסוף נגיע לייעוד שלנו אבל השאלה היא "איך", בדרך הקלה או בדרך הקשה, הגורל זורק מסרים תמיד השאלה היא האם אנחנו תופסים אותם האם אנחנו מבינים אותו ואת משמעותו, אם נבחר דרך כלשהי ברור שנוכל לצפות את התנהלות המהלכים ע"י קלפי טארוט. הדרך הקשה זה כשאדם (לדוגמה במקרה של נתינה) הוא רכושני, קמצן ולא תורם לאף אחד וצועק כל הזמן על הסביבה, אז מחלה תבוא בדרכו, תאונה שתזעזע את נתיבו של האדם ותגיד "הלו...תסתכל על עצמך". הכל רשום בספריה הקוסמית אנחנו רק צריכים לשלוף את המידע הנכון. וטארוט עמו אנחנו מתקשרים עוזר לנו לדעת, מה קשה לנו, מה הבעיה , איפה טעינו והכי חשוב איך מתקנים ומה צפוי לנו בהמשך אם נחליט כאלו או כאלו החלטות. אנחנו ניצא מנקודת הנחה שאנחנו כרגע לא מתייחסים לשאלה הזאת מבחינה אתית. אלא שאלה שנשאלה כשהאדם עצמו שאל אותה (טוב?) הפריסה מאוד מעודדת פה אין ספק לדעתי. זה לא ניבוי לעכשיו, אין כזה דבר גורם אחר למשוואה- אם הגורל שלו כזה והנתיב שלו כזה אין שום סיבה שלא. זה לא סתם ההורים שלנו הם ההורים שלנו ולא סתם הילדים שלנו הם הילדים שלנו, זה עקרון קוסמי אחד גדול של איזון אחד אחרי השני אין מקריות ואין פתאום "עולה על הדעת" ואין החלטות שהן סתם כי מתחשק לי ללכת נגד הגורל. יש פה אי הבנה של המשפט "הכל צפוי והרשות נתונה" אנחנו נהיה מי שנהיה וזה לא קשור בכלל ואין כזאת מילה שנקראת "החלטה" פה. הרשות הנתונה זה שוב איך נגיע לזה ופה ההחלטה. החלק של הניבוי הוא לא בא להגיד "אוקי אל תעשה כלום הכל קבוע מראש" הוא בא לתת תמונה וזיקה על העתיד שצפוי לנו אם נלך בדרך הזו או האחרת. לדוגמה- אתה תהיה רופא, רשום לך בגורל אבל רצוי שתלמד בארץ ולא בחו"ל וכאן מגיעה ההחלטה,אם למד בחו"ל הוא נהיה רופא אבל סבל מויכוחים וחוסר הסתדרות עם המרצים, אם למד בארץ נהיה רופא גם אבל בדרך קלה יותר. זה כמו שהלן אמרה, זה כמו קולנוע, אנחנו יכולים לדעת איזה סרטים אנחנו צריכים לראות אבל את תוכן הסרט אנחנו נקבע איך הוא יראה ושוב אני אתן דוגמה קטנה אם בחורה צריכה ללמוד שיעור של "לוותר" והיא נדבקת לבחור שלא סובל אותה. והיא מתעקשת ומתעקשת להישאר איתו הגורל יצטרך להתערב בדרך הקשה הוא אומר לה "סורי מותק את לא מבינה שהוא לא רוצה אותך כנראה שאני צריך ללמד אותך" אז היא תעבור תאונה או מחלה קשה שהבחור בכלל לא יבקר אותה והיא תחשוב "וואלה, יצאתי דפוקה..כנראה שאצטרך לוותר עליו". ולסיכום אחרי ההרצאה ה"קצרה" הזאת יש לכולנו תוכניות ברורות בחיים ואף אחד (לא גורם משוואה אחד, ולא בנאדם ולא כלום) יכול לשבש את הייעוד שבנו להגשים בחיים. אנחנו יכולים לדעת איזו תוכנית (הכל צפוי) יש לנו לעבור אבל יש גם את הדרך הוצאתה לפועל שאנחנו בוחרים (הרשות נתונה) וגם פה אחרי הבחירה אנחנו יכולים לראות את התנהלות הדברים. שבת שלום אופיר
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט - לוח הודעות
בחר
בחר