קבלות מס באינטרנט

הקמתי לפני זמן קצר עסק שיווק והפצה באינטרט. כרגע אני עדיין עוסק פטור. בגלל שהעסק מתנהל באינטרנט וההזמנות ברבו הן דרך הטלפון (אני עובדת עם חברת האשראי), רציתי לדעת האם יש אפשרות להביא קבלות דרך האינטרנט? איך זה נעשה בעסקעות בטלפון ? תודה

מה הכוונה קבלות דרך האינטרנט

אם הכוונה מתוכנה קיימת אזי כיום רוב התוכנות תומכות שליחת מסמכים במיילים. בברכה משה בן מאיר, יועץ מס

בברכה

משה בן מאיר, יועץ מס

תוכנות

יש היום הרבה תוכנות להנהלת חשבונות המכילות בתוכן גם הפקת חשבוניות.. לדעתי יש רק חברה אחת שמורשת להנפיק עם חותמת דיגיטלית וזה עולה הרבה חברת האשראי איננה דורשת ממך להיות עוסק מורשה? טקסמן - הצעות מרואי חשבון ויועצי מס לפתיחת עוסק מורשה ועוסק פטור

כדי לעבוד עם חברת אשראי

לא חייב להיות עוסק מורשה בברכה משה בן מאיר, יועץ מס

בברכה

משה בן מאיר, יועץ מס

לא ידעתי

טוב לדעת

תוכנות

יש היום הרבה תוכנות להנהלת חשבונות המכילות בתוכן גם הפקת חשבוניות.. לדעתי יש רק חברה אחת שמורשת להנפיק עם חותמת דיגיטלית וזה עולה הרבה חברת האשראי איננה דורשת ממך להיות עוסק מורשה? טקסמן - הצעות מרואי חשבון ויועצי מס לפתיחת עוסק מורשה ועוסק פטור

תודה על התגובה

לא. אפשר לעבוד עם חברת האשראי ולהיות עוסק פטור

מה הכוונה קבלות דרך האינטרנט

אם הכוונה מתוכנה קיימת אזי כיום רוב התוכנות תומכות שליחת מסמכים במיילים. בברכה משה בן מאיר, יועץ מס

לא התכוונתי לתוכנה יקרה

אני עסק מתחיל. אין משהו יותר זמין וזול כדי לאפשר לתת קבלות דרך האינטרנט? איך זה נעשה אם לקוח מזמין משהו וירטואלי (כמו הפצה) שולחים לו חשבונית בדואר? אשמח לקבל אינפורמציה תודה רבה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ראיית חשבון ומיסוי
בחר
בחר