אישור להצהרת הון - פוליסת ביטוח חיים

באישור שקבלתי להצהרת הון, מצויין סעיף 45 וסעיף שונות לא מוכר. האם בסה"כ הכללי עליי לכלול גם את הסכום בסעיף שונות לא מוכר?

זה לא האישור הנכון

אתה אמור לקבל מכל הקופות והביטוחים אישור להצהרת הון ליום 31.12.08.(האישורים הם לא בגין סכומים עם סיכון כמו ריסק או ביטוח בריאות) בברכה משה בן מאיר, יועץ מס

בברכה

משה בן מאיר, יועץ מס

אבל זה האישור שנתנו לי,

האם ביטוח ריסק לא צריך לרשום כלל? ומה לגבי ביטוח חיים למשכנתא? תודה

תשובה

גם ריסק לא רושמים. בהצהרת ההון נרשמים סכומים של חסכון (סכומים שתוכל לפדות בעתיד) בברכה משה בן מאיר, יועץ מס

בברכה

משה בן מאיר, יועץ מס

אישור להצהרת הון - פוליסת ביטוח חיים

באישור שקבלתי להצהרת הון, מצויין סעיף 45 וסעיף שונות לא מוכר. האם בסה"כ הכללי עליי לכלול גם את הסכום בסעיף שונות לא מוכר?

תשובה

לפי מה שאתה מתאר האישור הנ"ל מתייחס לשנת המס עצמה (לדוח האישי) ולא להצהרת ההון. אישור של הצהרת ההון צריך לציין את היתרה הצבורה בכרטיס הנ"ל ורשום אישור לצורך הצהרת הון. בברכה, אסף מגן,רו"ח http://www.tapuz.co.il/blog/userblog.asp?foldername=asafcpa

אשור

שלום את אמורה לדרוש אשור להצהרת הון לשנה המבוקשת . מה שקיבלת זה אשור שנתי ישר דודי יועץ מס

פוליסות הביטוח יכולות להיות מצוינות על הנייר. השאלה מה קורה בעת הצורך לממשן. לפני כמה חודשים הפעלתי את פוליסת הביטוח שלי ולצערי נפלתי בפח, אני אשמח להמליץ על עורך דין המתמחה בתביעות ביטוח.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ראיית חשבון ומיסוי
בחר
בחר