היי גדי

אני רואת חשבון במשרד בינוני כשהגעתי לעבוד אז שאלתי את המראיין שלי אם זה יהיה בסדר להגיע בשעה 9.00 9.30 למשרד סוכם איתי שאין כל בעיה. בינתיים החלף לי המנהל(השותף) האחראי עליי והוא אמר שלא מתאים לו שאגיע בשעה הזו בגלל שיש אנשים שמגיעים לעבודה ב-7.00 8.00 מזה הבנתי שריכלו עליי שאני באה מאוחר. יש לציין שאני גם הולכת מאוחר ואני נותת את ה-9.30-12 שעות שלי ליום עבודה אני ממש נסערת מה היית עושה במקומינשאר או מחפש משרד אחר? יש לציין שזה חשוב לי לבוא מאוחר למשרד כי אני מתפללת בבקר,שותה קפה בנחת קוראת עתון ואין לי לקוחות שמתחילים את יום העבודה שלהם לפני 10.00 בבקר. חשבתי לעצמי שאולי הגעתי לגיל שאפשר להתחיל,להיות עצמאית בשטח אבל העננין הוא שכל חיי עבדתי בשביל משרדים וחברות,אין לי בסיס של תיקים קטנים אפילו באופיי אני עצמאית,ועשיתי כבר 2 תפקידי ניהול. אודה לשתובתך אורית

בעיות וכו'

כל הפתרונות טמונים בך בהצלחה!

כמה שאפשר לעזור

אין ספק שנוצרה בעיה. על עצמי אני יכול לספר שאם נונתנים את שעות העבודה הנדרשות במסגרת המעטפת הסבירה של היום - זה בהחלט מספק. קרה מה שקרה והבוס התחלף , בשוק יש דרישה לרואי חשבון ולמשרדים בפרט ולא הייתי פוסל את האפשרות לחפש תחליף . לגבי משרד עצמאי , לדעתי , אם לא הצלחת לבסס לך בסיס מינימלי של לקוחות לתזרים שוטף אקסוגני וקבוע במקביל לעבודתך כשכירה , אין מה לפתוח בהצלחה גדי

גדי תודה רבה

אני מתחילה משבוע הבא לחפש אופציות אחרות בשקט בשקט אני אדגיש גם בריאיונות שחשובה לי ביותר שעת ההגעה כלומר 9.00 עד 9.30 בבקר עזרת לי מאוד בתשובתך ובעידודך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ראיית חשבון ומיסוי
בחר
בחר