זקוקים לעזרתכם

יום שבת בבוקר כל כך מוקדם אפילו הציפורים ישנות....תחילת תנועה 3 מכוניות עמוסות בפיצות ויםםם דברים טעימים בדרך לגבול.רק עכשיו אני מתחילה לקלוט לאן אנחנו נוסעים.כל השבוע היינו כל כך עסוקים בהכנות,למי בכלל היה זמן לחשוב.....ועכשיו אני במכונית עמוסה ,אהוד בנאי צועק ברקע "עיר מיקלט" ואני תוהה לעצמי איך יגמר היום הזה .קצת אחרי צומת גולני אפשר להרגיש שהגענו למקום אחר פתאום למוזיקה ברדיו יש קול שני-בומים מטורפים מכל הכיוונים-אחלה קבלת פנים! אני מנסה לשמור על קור רוח,בכל זאת יש אנשים שזו השיגרת חיים שלהם בזמן האחרון. ממשיכים צפונה........הנוף מוכר אבל משהו חסר בגדול....איפה השיירות של המכוניות לאבו קייק? החופים בכינרת כל כך נטושים,אין נפש חיה על הכביש חוץ משיירות צבא שתוקעות את התנועה דווקא כשאפשר להרביץ 150 קמ"ש-מה שגורם לי לחשוב שוב פעם מה לעזעזל העולם אני עושה כאן לבד במכונית . ממשיכים ליסוע .......מנרה לפנינו,כאילו מישהו עשה לנו בצפון ל"ג בעומר אחד גדול-הכל שרוף וריח מחניק של עשן. נפילות הקטיושות ברקע מתחילות להוריד לי את המורל לתחתונים. נראה לי שעישנתי עד עכשיו חצי קופסא -אם הקטיושות לא יהרגו אותי יש מצב דיי טוב שהסרטן כן. קריית שמונה! ב ל א ג ן!!! 30 ומשהו קטיושות בעשר דקות ואנחנו עומדים עם השוטרים באמצע הכביש ,אנחנו רואים את הנפילות מטר מאתנו ,המשטרה חוסמת את כל המעברים ואנחנו מנסים לרגע לתכנן איך להגיע ליעד שלנו בדרכים עקיפות.בסוף מחליטים על שינויי כיוון. שוב נכנסים למכונית,כל אחד עכשיו מנהל שיחה פרטית משלו עם ההוא שם למעלה שרק ישמור על כולם,קטיושות לא מפסיקות ליפול,שומעים את הבומים מכל הכיוונים ואנחנו נוסעים כמו מטורפים. לבסוף הגענו -איי שם בגבול שלנו עם השכנים מצאנו אותם....250 חיילים ,עוד כמה שעות הם יהיו בתוך לבנון ואנחנו היינו הדבר הכי טוב שקרה להם באותו רגע.אנשים שלא ראו מיקלחת כבר הרבה זמן....שלא נדבר על אוכל שלא מצריך פותחן כדי לאכול אותו. אז מה היה לנו שם? המון פיצות,מלא ממתקים,מגאזינים,שש-בש,שתיה קרה ועוגה אחת . היה שווה כל רגע ,לראות את כל החברה האלה מחייכים ,מה שבטוח -מגיע להם,מגיע להם הרבה יותר ממה שאנחנו (3 מכוניות,4 אנשים ניירוטים והרבה תפילות הדרך) הבאנו להם. אחרי שעה מתקפלים מהמקום וחוזרים הביתה.בדרך אני מצלמת בעיניים את הצפון,את המקום הזה,שאני כל כך אוהבת,שנראה כל כך אחר עכשיו ומתפללת לאלוהים שזה יגמר בקרוב. אני רוצה להודות מעומק ליבי לכל האנשים המדהימים שעזרו לנו להרים את המבצע הזה: לעידן מקוקה קולה,למחלבות גד,לגידרון,לעמי וגילי מאוריון,למשרד רואי חשבון וודה-דקר,לכל לסניפי סברו:אבנת,גלילות,רחובות,חולון,עזריאלי,גבעתיים,שפיים ורעננה שתרמו מכל הלב ,לאריה וענת מסניף סברו באלונים שפתחו בפנינו את הדלתות ועזרו לנו להכין את כל הפיצות,תודה לחגי ועומר שהתלוו אלינו למסע הזה ,לרות מרמת אביב ,ולדנה בננה על העוגה המדהימה. ותודה מיוחדת לבעלי ניסים שהיה שם מהרגע הראשון ועזר להרים את כל המבצע הזה עד לרגע האחרון(אוהבת אותך)תודה לכולכם ליטל רפאל בימים אלו אנחנו לא נחים לשניה ומתחילים בעוד איסוף של חבילות על מנת שנוכל לעלות לצפון גם ביום שבת הקרוב.מי שיכול לתרום-בעצם כל דבר ממזון,שתיה ,סבונים,משחות שיניים,מטליות לחות,סכיני גילוח סיגריות ובעצם כל דבר שיעשה טוב לחיילים המדהימים האלו ,נשמח אם יצור קשר אתנו ואנחנו נגיע ונאסוף את החבילות תודה לכולכם ליטל רפאל blital@walla.co.il
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ראיית חשבון ומיסוי