שאלות למומחים!, לא ניתן להם תשובה עדיין.

שלום רב יש לי מס' שאלות שנוגעות לכל בעל עסק מתחיל 1.איך גובים ממני מס הכנסה מע"מ וביטוח לאומי אם הרווח שלי עומד על כ 20000 ש"ח לפני הוצאות חודשיות כגון עמלות חברות אשראי, דמי ניהול לזכיין, חשמל וכ' האם נגבה ממני מס הכנסה על כל הסכום או רק על הרווח הנקי? 2.מה ההנחה שניתנת לי עבור היותי חיילת משוחררת וכיצד זה בא לידי ביטוי מול גופים ממשלתיים? 3.איך בדיוק עובד התשלומים למע"מ אני קונה סחורה נגיד ב 1000 ש: ומקבל זיכוי של 150 ש"ח אך שאני מוכר את הסחורה נגיד ב 2000 ש"ח אז אני צריך לשלם למע"מ 300 ש"ח האם ככה זה עובד? 4.האם ניתן זיכוי מלא של מע"מ על דמי ניהול? 5.האם עליי לשלם על שילוט בחנות או בוויטרינה ואם עליי להציג לרשויות את השלט בטרם הצבתו? 6.איפה לדעתם ניתן למוצר מדפים לסרטי DVD? 7.על איזה תוכנה להנפקת חשבוניות אתם ממליצים? 8.שאלה אחרונה אך חשבוה מאוד בבקשה אולי מישהו יכול להסביר לי את כל הפעולות והשלבים שעליי לבצע כדי לקבל אפשרות לחייב לקוחות שמעוניים לשלם בעסק בכרטיסי אשראי בבקשה לפרט את כל העמלות שידועות לכם תודה רבה אתם עוזרים לי מאוד? תודה רבה למי שיכול לספק לי תשובה לכל שאלותיי אשמח גם במידה ורו'ח משיב לשאלותיי שיצרף מייל אני מחפשת רו'ח תודה לכולם וברכת שלום לכל חיילי צה"ל ותושבי הצפון.

תשובה

לפי דעתי אתה זקוק לפגישת יעוץ מקיפה וחד פעמית. במסגרת הפורום לא אוכל לענות ברצינות לכמות כזו של שאלות מורכבות .בפורום בדרך כלל נוגעים בנקודות ספציפיות לברור. אני אנהג בחוסר מקצועיות במידה ואענה תשובות חלקיות כפי שאולי תקבל ע"י גולשים אחרים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ראיית חשבון ומיסוי
בחר
בחר