מכשיר מכני חדש הצעה אדירה ולא יודע מאיפה להתחיל למשהו יש הצעה לעזרה

יש במוחי רעיון פשוט וקליל שקל מאוד יהיה לשווקו וכמעט כל בית שני יהיה צריך מוצר חסכוני זה (עצם השימוש בו יחסוך כסף ויועיל לסביבה) בנוסף עלויות של יצור והתקנה שלו לא אמורות להיות יקרות שכן מדובר בטכנולגיה פשוטה מאוד השאלה היא איפה להתחיל אם אני רוצה עזרה בהקמת המוצר בפועל (מדובר במשהו מכני פשוט) השאלה לאיזה בעל מקצוע פונים בכדי להתחיל את התהליך כמובן מי שירצה להשקיע ברעיון מוזמן לפנות אלי ....בנושא אך עזרה תתקבל בברכה

במה אתה מתקשה?

בייצור? בשיווק? בתפעול? בגיוס השקעה? בתכנית הכלכלית? כמו כן - זה רק רעיון או שזה כבר עובד? מה כבר עשית בפועל כדי לקדם את יוזמה הזו?

בעקרון מאיפה להתחיל

הרעיון עצמו יש לו הרבה מוצרים דומים המשמשים לקוחות עיסקים המוצר שאני מדבר עליו הוא ישמש לקוחות פרטיים ברוב בתי המגורים בארץ קודם כל העזרה אותה אני צריך היא ברמת היצור אני רוצה לבדוק עליות יצור (אין פה ענין תכנולוגי מסובך רק נושא מכני ולכן איפה ניתן להתייעץ עם משהו בתחום) לאחר כמובן רישום הצעות מחיר היצור יהיה ניתן להכין תוכנית עיסקית ובה לגייס משקיעים(כמובן לפי הדרישה איזה גודל של שיווק אני ארצה במילים פשוטות לתקוף , בבת אחת את כולם או להתמקד באיזורים,להתחיל מקטן או בגדול ) כל זאת יבחן לאחר שאדע עליות ייצור ולמי לגשת ופה אני נתקל בבעיה הרעיון מצוין והתכנון שלו גם כן אך מי יכול לייצר זאת פה המדרגה שלי ואשמח לעזרה

יש במוחי רעיון פשוט וקליל שקל מאוד יהיה לשווקו וכמעט כל בית שני יהיה צריך מוצר חסכוני זה (עצם השימוש בו יחסוך כסף ויועיל לסביבה) בנוסף עלויות של יצור והתקנה שלו לא אמורות להיות יקרות שכן מדובר בטכנולגיה פשוטה מאוד השאלה היא איפה להתחיל אם אני רוצה עזרה בהקמת המוצר בפועל (מדובר במשהו מכני פשוט) השאלה לאיזה בעל מקצוע פונים בכדי להתחיל את התהליך כמובן מי שירצה להשקיע ברעיון מוזמן לפנות אלי ....בנושא אך עזרה תתקבל בברכה

המלצה חמה - פנה למט

מומלץ בחום לפנות לאחד מ כ 30 סניפי נמט"י הפרוסים בכל רחבי הארץ ושם תוכל להסתייע בייעוץ עסקי נכון. חשוב לציין שיעוץ עסקי נכון בשלב מוקדם של פתחיחת עסק עשוי להוות גורם קריטי להתפתחות נכונה. מט"י = מרכז טיפוח יזמים - עמותה ללא כוונות רווח.

בעקרון מאיפה להתחיל

הרעיון עצמו יש לו הרבה מוצרים דומים המשמשים לקוחות עיסקים המוצר שאני מדבר עליו הוא ישמש לקוחות פרטיים ברוב בתי המגורים בארץ קודם כל העזרה אותה אני צריך היא ברמת היצור אני רוצה לבדוק עליות יצור (אין פה ענין תכנולוגי מסובך רק נושא מכני ולכן איפה ניתן להתייעץ עם משהו בתחום) לאחר כמובן רישום הצעות מחיר היצור יהיה ניתן להכין תוכנית עיסקית ובה לגייס משקיעים(כמובן לפי הדרישה איזה גודל של שיווק אני ארצה במילים פשוטות לתקוף , בבת אחת את כולם או להתמקד באיזורים,להתחיל מקטן או בגדול ) כל זאת יבחן לאחר שאדע עליות ייצור ולמי לגשת ופה אני נתקל בבעיה הרעיון מצוין והתכנון שלו גם כן אך מי יכול לייצר זאת פה המדרגה שלי ואשמח לעזרה

מה רע בכל מפעל ייצרני?

יתכן שאני מפספס כאן משהוא? אתה צודק שאלף בית של בדיקה זה לדעת כמה עולה לך לייצר. למה לא ללכת למפעל ייצרני ולשאול? תחתים אותו על NDA וצא לדרך. לעניין גיוס משקיע באמת תצטרך תוכנית עסקית, אבל היא תצטרך להסביר הרבה יותר ממאמצי השיווק שלך. העלויות להקים עסק לא מתחילות ונגמרות בעלויות יצור ובשיווק. לא חשוב. כשתגיע לגשר הזה תחצה אותו. עמי www.ofek-bar.co.il

הי דביר

אם אינך רוצה לפרסם את הרעיון שלך בפומבי כדי שנוכל לעזור לך על פני הפורום (אני יכול להבין את הרצון לשמור על דיסקרטיות) אתה מוזמן להתקשר למשרדי חברת הייעוץ SUCCESS פגישת ייעוץ ראשונה היא ללא תשלום וללא התחייבות. 03-5615200 www.bizsuccess.co.il elad@bizsuccess.co.il בהצלחה אלעד הדר יועץ עסקי ומנכ"ל SUCCESS

עזרה בפיתרון למוצר חדשני

הי מוכן לעזור לך בהכנת המוצר, אך זקוק למספר דברים, 1. האם יש לך מודל לפיו נלך לבעלי מקצוע, 2. האם יש לך אב טיפוס, 3. האם צריך להכין תבניות למוצר, תתקשר אלי דרך הדואר ואני אלך איתך, או נלך ביחד , יש לי הרבה מקומות ליצור המוצר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר