אני צריכה יעוץ

אני מטפלת הוליסטית ואני פיתחתי שיטת הרזיה מאוד קלה לביצוע ובלי דיאטה.על בסיס הומאופטיה וצמחי מרפא.הבעיהשלי שאין לי חוש עיסקי ויש לי אפשרויות כלכליות מוגבלות.חשבתי לפתוח אתר אינטרנט ולמכור את המוצרים.מה אתה חושב?האם יש אפשרויות אחרות?

עוד לא נתקלתי בשיטת הרזיה קלה לביצוע

ואם אכן הצלחת לפתח שיטה שכזו הרי שיש לך מכרה זהב ביד

למה קלה?

היא קלה כי היא דורשת שכל ישר והבנת תפקודי הגוף.הגוף שלנו הוא מכונה מושלמת.האוכל המתוק השומני עושה רק נזק לגוף.הדיאטות של 1200 קלוריות לא עובדות כי כולם משמנים בחזרה.אז עבודה היא 3 שלבים.לשנות את התזונה ולאכול נכון ומספיק שלב שני להחזיר את הגוף למצב מאוזן ושלב שלישי לרזות.תחשבו כשאתם קונים מכונית חדשה לא יעלה לאף אחד המחשה לתת שמן מקולקל,דלק באכות ירודה....ואנחנו עושים את זה לגוף.השינוי נעשה בעזרת הומאופתיה וצמחי מרפא.וזה מתאים לכל הגילאים.

אני צריכה יעוץ

אני מטפלת הוליסטית ואני פיתחתי שיטת הרזיה מאוד קלה לביצוע ובלי דיאטה.על בסיס הומאופטיה וצמחי מרפא.הבעיהשלי שאין לי חוש עיסקי ויש לי אפשרויות כלכליות מוגבלות.חשבתי לפתוח אתר אינטרנט ולמכור את המוצרים.מה אתה חושב?האם יש אפשרויות אחרות?

אם את צריכה יעוץ

אז כדאי שתפני למישהוא שייעץ לך. מט"י זה מקום לא רע להתחיל איתו. מנסיוני, לא צריך תקציבים מנופחים כדי להתחיל עסק. יותר מזה, ניתן להתחיל גם עם תקציבים צנועים.

למה קלה?

היא קלה כי היא דורשת שכל ישר והבנת תפקודי הגוף.הגוף שלנו הוא מכונה מושלמת.האוכל המתוק השומני עושה רק נזק לגוף.הדיאטות של 1200 קלוריות לא עובדות כי כולם משמנים בחזרה.אז עבודה היא 3 שלבים.לשנות את התזונה ולאכול נכון ומספיק שלב שני להחזיר את הגוף למצב מאוזן ושלב שלישי לרזות.תחשבו כשאתם קונים מכונית חדשה לא יעלה לאף אחד המחשה לתת שמן מקולקל,דלק באכות ירודה....ואנחנו עושים את זה לגוף.השינוי נעשה בעזרת הומאופתיה וצמחי מרפא.וזה מתאים לכל הגילאים.

שעת יעוץ להתרשמות

אני מזמין אותך לשעת ייעוץ ראשונה חינם אצלנו. שעה זו תסייע לך למקד את כיוון העסק שלך ותחדד את ה"שריר" העיסקי. עסקים הם לא חוש, זהו שריר. ניתן לפתחו ולהעצימו אנא מלאי סקר זה, ואנו ניצור עימך קשר. בברכה צוות Success

אני צריכה יעוץ

יעוץ

היי, מכון היצוא עורך את שבוע ה- EPORTime לבעלי עסקים קטנים. לדעתי חלק ממהרצאות והסדנאות יכולות לעזור ולכוון אותך, המחיר שלהן הוא סמלי ויועבר בהן המון מידע מועיל. במיוחד אם את חושבת על מכירת המוצרים שלך באינטרנט- יש שם הרצאה על מסחר אלקטרוני. את יכולה לקבל עוד מידע באתר של מכון היצוא: http://www.export.gov.il/NewsHTML/Information/Exportnew/Export3.html בנוסף, הם גם מנהלים בלוג ב- The Marker cafe, בו את יכולה לשאול שאלות וכו'. http://exportime.cafe.themarker.com/ נועה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר