מה זה עסק מזאיר ומה זה פטור מה הבדל?

אני רוצה לפתוח משרד וזקוקה למדע ראשונית האם אפשר לקבל באתר קצת אינפורמציה או הדרכה כל שהי? תודה מראש רחל

באיזה סוג עסק מדובר?

שלום

מדובר בגישור

רחל היקרה

האם בדקת שיש צורך בכזה שירות באיזור מגורייך? מדוע דווקא גישור?

אני רוצה לפתוח משרד וזקוקה למדע ראשונית האם אפשר לקבל באתר קצת אינפורמציה או הדרכה כל שהי? תודה מראש רחל

עוסק פטור ושאר ירקות

אין יותר מעמד של עוסק זעיר אלא עוסק פטור מצאתי קישור שמסביר את הנושא. רב נותני השירותים לא יכולים להיות עוסק פטור כיון שאת מציעה שירותי גישור יש מקום לבדוק את הנושא באופן פרטני אצל רואה חשבון עורך דין או יועץ מס

רחל היקרה

האם בדקת שיש צורך בכזה שירות באיזור מגורייך? מדוע דווקא גישור?

שלום אלעד

באמת יש במקום מגורי הרבה ע"ד שמגשרים, אבל אני מאוד אוהבת לעזור לאנשים ורוצה לעסוק בתחום זה, אני לא יודעת אם הישתלם לי לעסוק בגישור מחוץ למקום מגורי. אני גם פוחדת לקחת סיכון כי אני המפרנסת היחידה וחשוב לי מאוד הפרנסה. מה לעשות? אשמח מאוד לקבל יעוץ נוסף בתודה רחל

פרנסה בטוחה

רחל בתור המפרסנת היחידה היתי ממליץ לך ללכת לחפש משרה כשכשכירה ולפתח קריירה שניה אחה"צ, גישור בהחלט יכול להתאים לעבודה כזו, אך קודם כל צרי מקום עבודה עם הכנסה קבועה ובטוחה לאור האחריות למשפחתך. עסק הוא גם הוצאה ולא רק הכנסה במיוחד בתחילת הדרך, זה לא ורוד כמו שזה לעיתים נראה, רק בשנת 2008 נסגרו 47000 עסקים רובם עסקים של אדם אחד בדיוק כמו זה שאת רוצה לפתוח. אני בעד יוזמה ועסקים אבל צריך את התזמון הנכון לכל דבר בחיים. אלעד הדר יועץ עסקי מנכ"ל SUCCESS ייעוץ עסקי

אלעד תודה על תגובתך, אבל...

אני מחפשת עבודה כבר הרבה זמן, היו מקומות שניצלו אותי, היו אנשים שעזרתי להם להיתקדם , אחר כמה זמן מצאתי את עצמי בחוץ. אני מתנדבת רוב הזמן בקהילה, עובדת פעמיים בשבוע לפרנסתי,גם לומדת. אני מסוגלת לעבוד יותר שעות ( לא רק בעבודות מזדמנות). לכן ברצוני לפתוח משרד לגישור. אשמח לתגובות נוספות. רחל

כן

שעת יעוץ מתנה

הי רחל בחברתינו Success אנו עושים בדיוק את מה שאת מבקשת - ליווי עסקי. אני מזמין אותך לשעת יעוץ מתנה ממני פני עם הפרטים לimarketing@bizsuccess.co.il או התקשרי ל03-5615200 ואנו נשמח לסייע לך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר