מסחר בebay

מסחר בebay

לכבוד : אלעד הדר מה דעתך על מסחר בebay יש כל מיני קורסים על מסחר בebay עלות הקורסים כ (900-1900) ש"ח האם לתושב ישראל מסחר בeby זה דבר פרקטי כתושב ישראל יש מספר קטן לדעתי של מוצרים יחודים כגון מוצרי ים המלח .דברי קודש-מזוזות וכו.ולנוצרים מים קדושים אך מוצרים אחרים עלות המשלוח מעלה את מחיר המוצר והלקוח יכול למצוא את אותו מוצר זול יותר תודה מראש שי צביה

ebay

אין כל פסול לסחור ב EBAY יש הרבה אנשים שמתפרנסים מזה בכבוד, לגבי בחירה של קורס בנושא הייתי בודק טוב טוב.

ebay

האם תוכל להמליץ על מקום ספציפי תודה מראש שי צביה

(אין כל פסול לסחור ב EBAY יש הרבה אנשים שמתפרנסים מזה בכבוד, לגבי בחירה של קורס בנושא הייתי בודק טוב טוב.) האם תוכל להמליץ על מקום טוב ללמוד על ebay

ebay

האם תוכל להמליץ על מקום ספציפי תודה מראש שי צביה

לצערי אינני מכיר

תודה בכל מקרה

שתפי אותנו אחרי שתמצאי, בהצלחה

שי צביה (זכר)

סליחה

מסחר בebay

לכבוד : אלעד הדר מה דעתך על מסחר בebay יש כל מיני קורסים על מסחר בebay עלות הקורסים כ (900-1900) ש"ח האם לתושב ישראל מסחר בeby זה דבר פרקטי כתושב ישראל יש מספר קטן לדעתי של מוצרים יחודים כגון מוצרי ים המלח .דברי קודש-מזוזות וכו.ולנוצרים מים קדושים אך מוצרים אחרים עלות המשלוח מעלה את מחיר המוצר והלקוח יכול למצוא את אותו מוצר זול יותר תודה מראש שי צביה

לצביה-קורס EBAY

אני יכולה להמליץ לך על מקום מצוין ללמוד בו על EBAY, מקימי הקהילה הישראלית באתר ILEARN.CO.IL, בהצלחה

תודה רבה !!!!

סליחה

אני רוצה להמליץ .. יש קורס של מרכז הדרכה - שטרודל, מועבר ע"י מדריך מוסמך ו..

הוא כולל 25 שעות לימוד. ניתן להגיע לכנס מבוא לקראת הקורס, לשמוע ולהתרשם (ללא תשלום) עוד ניתן למצוא באתר - www.limudebay.com או ב - קורס איביי בהצלחה לכולם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר