אוף אני מיואשת

אוף אני מיואשת

אוף נמאס לי באמת שכבר אין לי כוח אני והחצי מעונינים להתחתן במאי אנחנו מחפשים אולם באזור רחובות בגלל שיש לנו משפחה גם במרכז וגם בדרום אבל המחירים בשמיים עם חתונה כזו אני מתחילה את החיים המשותפים במינוס מאוד גדול אם יש מישהו שמכיר או יכול להמליץ על אולם ברחובות/ כנות במיחר של עד 170 ש"ח למנה אני אשמח מאוד תודה

היי חמודה..אל תתיאשי...תנסי לראות את "גני טל"

זה בצומת כנות....או אולי"ירוק על המים" בקיבוץ חולדה...בדקתם שם?

אני מכירה גם את אולמי "אליזה" באיזור תעשייה ברחובות...

אה...איך שכחתי..אולם מקסים..באמת...גן סיטי

במתחם אמריקו סיטי ברחובות..מקום נחמד באמת ולא יקר..בהצלחה...

אוף אני מיואשת

אוף נמאס לי באמת שכבר אין לי כוח אני והחצי מעונינים להתחתן במאי אנחנו מחפשים אולם באזור רחובות בגלל שיש לנו משפחה גם במרכז וגם בדרום אבל המחירים בשמיים עם חתונה כזו אני מתחילה את החיים המשותפים במינוס מאוד גדול אם יש מישהו שמכיר או יכול להמליץ על אולם ברחובות/ כנות במיחר של עד 170 ש"ח למנה אני אשמח מאוד תודה

אחוזת הברון

המקום הכי יפה שראיתי מקום מושלם לאירועים נמצא במזכרת בתיה 5 דק' מצומת בילו

אל תתיאשי :)

חיפוש האולם ושאר הספקים אמנם ארוך וקשה, אבל בסוף זה משתלם. ואם תשתמשי היטב באינטרנט (פורומים, אתרים) תוכלי לקצר אותו מאוד. את יכולה להשתמש ברשימת גנים ואולמות לפי איזורים במתחתנים למען מתחתנים. תוכלי גם לראות שם אם יש אתרים לאולמות ןעל חלקם יש גם חוות דעת. כרגע זה הכיוון הטוב ביותר שאני יכול להציע. תנסו להגיע לשניים שלושה טובים ואז לבחור בעזרת הפורום.. ליאור

היי לך

מנסיון ברגע שאת רוצה להזמין מהיום לחודש מאי שזה עוד כ-8 חודשים מן הסתם כל האולמות שתראי יקפיצו לך את המחיר כי את סוגרת להם תאריך לעומת אם תחפשי 2-3 חוד' לפני המחיר ירד וזה בוודאות מוחלטת. הם יעדיפו להוריד את המחיר למנה מאשר לסגור את האולם באותו יום,כי רק כשהוא סגור הם מפסידים הם לא יפסידו כשייתנו לך את המקום ב-170 ש"ח. ככה אני עשיתי סגרתי חודשים לפני ועוד בחודש אוגוסט! נכון את צריכה רק להתפשר על היום הפנוי שנשאר להם אם זה לא עקרוני לך שזה יהיה יום/תאריך ספיציפי!!! אז בהצלחה וקחי את זה באיזי כי הדרך עוד ארוכה ומפותלת....

עצה טובה שמאד תעזור לך

קודם כל שיהיה במזל אני מתחתנת ב8 בנובמבר וגם אני מהדרום והחבר שלי מהמרכז ואני מתחתנת בדרום משני סיבות גם כי הרמה של האולמות שם מאד גבוהה וגם כי אני מרוויחה המון המון כסף !!!! אני משלמת 125 ש"ח מנה שפה באיזור ביקשו ממני 180 ו200 למנה ובדרום הביאו לי 6 סוגי מאכל שונים בכל מנה ופה הציעו לי במחיר כ"כ יקר רק שני סוגים . בדרום תוכלי למצוא שפע של אוכל ורמה של אולם במחיר מצחיק . תעשו הסעה מהמרכז ותאמיני לי שהם יהנו מאד באולמות בדרום אולם מומלץ זה "ארמונות לוגסי" בנתיבות שפע של אוכל ואיכות אני ממש בשלבים סופיים של הכנות לחתונה ואני יכולה לעזור לך המון בשיקולים כלכליים כי לא הייתי פרייארית וחיפשתי איכות במחיר זול ומצאתי הולכת להיות לי חתונה משגעת עם מחירים שאף אחד לא מאמין שהצלחתי להוציא ממקומות ברמה תצליחו ושהיה במזל ואני פה כשתצטרכי

אה...איך שכחתי..אולם מקסים..באמת...גן סיטי

במתחם אמריקו סיטי ברחובות..מקום נחמד באמת ולא יקר..בהצלחה...

לילות קסומים

מקום מאוד יפה אני סגרתי שם בתאריך 28.6.07

גם אני סגרתי בלילות קסומים בחודש יוני 07

מזל טוב !!! מקום מאד יפה ומומלץ

אוף אני מיואשת

את יכולה לנסות את גבעת האירוסים שנמצא בין נס ציונה לראשון לציון

יש עוד אולם שאני מאוד ממליצה לך עליו אבל רק אם מוכנה לעלות טיפה למרכז אבל הוא שווה כול שקל והמחירים לא בשמים קוראים לו האגם והוא נמצא בכפר טרומן ליד שדה תעופה נתב"ג מקום מהמם ביופיו כדאי לנסות.

עצה טובה שמאד תעזור לך

קודם כל שיהיה במזל אני מתחתנת ב8 בנובמבר וגם אני מהדרום והחבר שלי מהמרכז ואני מתחתנת בדרום משני סיבות גם כי הרמה של האולמות שם מאד גבוהה וגם כי אני מרוויחה המון המון כסף !!!! אני משלמת 125 ש"ח מנה שפה באיזור ביקשו ממני 180 ו200 למנה ובדרום הביאו לי 6 סוגי מאכל שונים בכל מנה ופה הציעו לי במחיר כ"כ יקר רק שני סוגים . בדרום תוכלי למצוא שפע של אוכל ורמה של אולם במחיר מצחיק . תעשו הסעה מהמרכז ותאמיני לי שהם יהנו מאד באולמות בדרום אולם מומלץ זה "ארמונות לוגסי" בנתיבות שפע של אוכל ואיכות אני ממש בשלבים סופיים של הכנות לחתונה ואני יכולה לעזור לך המון בשיקולים כלכליים כי לא הייתי פרייארית וחיפשתי איכות במחיר זול ומצאתי הולכת להיות לי חתונה משגעת עם מחירים שאף אחד לא מאמין שהצלחתי להוציא ממקומות ברמה תצליחו ושהיה במזל ואני פה כשתצטרכי

יריד החתונות בגני התערוכה

בוקר טוב מה אתם אומרים כדי לבקר ביריד? ואיזה מציאות אפשר להשיג שם? וכמה עולה כניסה

גם אני סגרתי בלילות קסומים בחודש יוני 07

מזל טוב !!! מקום מאד יפה ומומלץ

אפשר לדעת

על כמה סגרת ולאיזה תאריך?

אין לי בעיה להגיד לך , אבל לא פה

תני לי כתובת אימייל

בבקשה ,לא להתקב לשמים כחולים!!!!!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום: