זוג לערוץ 2

זוג לערוץ 2

לתוכנית טלוויזה חדשה בערוץ 2 דרושים זוגות לפני חתונה המעונינים לצאת מהמינוס!!!!תקרת האשרי לוחצת ?רוצים להתחיל את החיים בפלוס? מומחים כלכליים שתעמיד לרשותכם התוכנית יסייעו לכם ללמוד לנהל תקציב משפחה ולסגור את האוברדראפט. אם אתם מעונינים אנא צור קשר שם וטלפון

בשימחה

בשימחה נשתתף תשאירו טלפון אני יתקשר

אושרית שלום

אושרית אנו לא יכולים להשאיר טלפון אנא אם את מעונינית השארי את שמך ואת הטל' שלך שהיה יום טוב

זוג לערוץ 2

לתוכנית טלוויזה חדשה בערוץ 2 דרושים זוגות לפני חתונה המעונינים לצאת מהמינוס!!!!תקרת האשרי לוחצת ?רוצים להתחיל את החיים בפלוס? מומחים כלכליים שתעמיד לרשותכם התוכנית יסייעו לכם ללמוד לנהל תקציב משפחה ולסגור את האוברדראפט. אם אתם מעונינים אנא צור קשר שם וטלפון

מוכנות להעניק לך את שיר הפתיחה לתוכנית

פרטים בענין

היי אשמח לקבל פרטים ניתן ליצור קשר 054-2470749 רויטל

אושרית שלום

אושרית אנו לא יכולים להשאיר טלפון אנא אם את מעונינית השארי את שמך ואת הטל' שלך שהיה יום טוב

אשמח לשמוע פרטים

הטלפון שלי זה 0576581987

זוג לערוץ 2

חסות......

אנו בעלי חנויות לטבעות נישואין לחתן ולכלה מעוניינים להעניק לחתן ולכלה ליום המיוחל טבעות מרהיבות ביופיין ובעיצובן לפי טעמם האישי של הזוג, וזאת בתמורה לחסות להתעניינות אנא פנו לעופר לוי בטל' 981102-0544 מיכאל גל 7791282-054

בשימחה

בשימחה נשתתף תשאירו טלפון אני יתקשר

אסור להשאיר כאן טלפונים

תוכלי לשלוח לי הודעה במייל דרך וואלה ואשוב אלייך או דרך האתר שלנו
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתונות
בחר
בחר