דחוףףףףףף עזרה!!!!!!!!!!!!!!

אני מחפשת DJ טוב לחתונה משו ברמה כי יש לי מוזמנים מארה"ב ומהארץ ואני רוצה שיהיה לנו חתונה אכותית ושווה. עיזרו לי למצוא מישו מכיר? החתונה בתחילת אוקטובר, אני ממש במתח וכבל הריגוש הזה עוד יותר מכניס בי לחץ. עיזרו לי בבקשה אנחנו ממש רק בתחילת הדרך והדבר היחיד שסגור זה האולם שהוא גן מדהים,איי שם בלב?????

המלצה לדיג'יי

לירון פיקר מ"אופוריה"- מומלץ בחום.- מקצועי, מתחבר לזוג, מתחבר לקהל, אנרגטי ומבין עניין! הוא היה התקליטן בחתונה שלנו ושל חברים טובים- והקפיץ את הקהל! אין מ להוסיף, פשוט מדהים. המון מזל טוב!

חוות דעת אחת על אופוריה

באתר מתחתנים למען מתחתנים חוות דעת אחת על אופוריה..

אני מחפשת DJ טוב לחתונה משו ברמה כי יש לי מוזמנים מארה"ב ומהארץ ואני רוצה שיהיה לנו חתונה אכותית ושווה. עיזרו לי למצוא מישו מכיר? החתונה בתחילת אוקטובר, אני ממש במתח וכבל הריגוש הזה עוד יותר מכניס בי לחץ. עיזרו לי בבקשה אנחנו ממש רק בתחילת הדרך והדבר היחיד שסגור זה האולם שהוא גן מדהים,איי שם בלב?????

לנו היה דיג"י מדהים וגם לנו היו אורחים מארגנטינה ארה"ב וישראל

כפיר דיגי מספר 1 050-4550001 הכי טוב שיש לא מפסיק לרגע לא מדבר במהלך האירוע אלא רק מה שמבקשים. שירים הכי טובים הרקיד את הקהל שלנו בלי מנוחה מ-21:30 עד 2:30 בבוקר.שיהיה במזל טוב

YELLOW, עופר ברקן !

איכותי, שונה ומיוחד. הוא עשה בדיוק מה שביקשנו ממנו, בניגוד לתקליטנים אחרים ששמעתי שפשוט שמים מה שבא להם... הוא אחלה !!! 052-2244717 זה הטלפון שלו. בהצלחה !

איפה החתונה?

YELLOW, עופר ברקן !

איכותי, שונה ומיוחד. הוא עשה בדיוק מה שביקשנו ממנו, בניגוד לתקליטנים אחרים ששמעתי שפשוט שמים מה שבא להם... הוא אחלה !!! 052-2244717 זה הטלפון שלו. בהצלחה !

מה התקציב לתקליטן?

יש מצב ליונים בלונים זיקוקים ועוד????????. אם את יודעת אשמח אם תחזרי אליי תודה מתוקה

איפה החתונה?

בגני כנען ! למה ?

אני יודעת שלכול אולם או גן יש את רשימת המומלצים ולצערי איבדתי אותה ולא נעים לי לבקש שוב, אוליי אנסה ביום ראשון,

בחירת די ג'יי

כאן תוכלי למצוא כמה טיפים וכן שמות שיעזרו לך בבחירת די ג'יי. מזל טוב!

אנחנו יכולים להמליץ על צלמים טובים

תתקשרו אלי ואני ימליץ לכם בלה - 0508835400

תקליתן

אם את רוצה באמת שני תקליתנים ממש טובים אבל ממש וגם לא לוקחים כמו כולם 2500$ אבל ממש טובים זורמים לפי הרצון שלך ועושים גם מוזיקה שי וטל היו בחתונה שלי ממש ממש ממומלץ בחום ואהבה 0508380440 ואם אין לך שמלת כלה ואת מידה 28-30 גם בזה אני יכול לעזור הטל' שלי הוא 050-6924193

ושיר בהזמנה כבר יש לך?

התקשרי לעינב 0522620650 בברכת מזל-טוב נעמה

שיהיה לך במזל

אני ממליץ לך על רוברט גיטלמן הוא אחד המוכרים והטובים שאפשר להציע לך

תקליטן

תקליטן מעולה דובר אנגלית ברמה גבוהה. יאיר 0549989942 www.onedjs.co.il

חברה תודה תודה תודה{היתחתנתי כבר באוקטובר!!!!!!

אין כמוכם אתם אחלה התקליטן היה אלירן מ-YELLOW והיה ממש מדהים ולהמחשה מיום החתונה הינה תמונה אלף תודות!!!!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חתונות
בחר
בחר