התינוקת שנראית כמו זקנה

בסין נולדה תינוקת שסובלת ממחלת עור נדירה הגורמת לה להיראות כמו אישה זקנה
פניה מכוסים בקמטים, והעור תלוי בכבדות מהלחיים שלה. העור על גופה רופף אפילו יותר. 
היא ככל הנראה סובלת מקוטיס לאקסה (cutis laxa), מחלה נדירה הגורמת לעור לאבד מהגמישות שלו ולהפוך למדולדל.
בנוסף לבעיית העור החריפה שלה, סובלת ממחלת לב מולדת, דלקת ריאות ואסתמה.

מזכיר לי מאוד את הסרט בנג'מין באטן....
שלא נדע!!

מסכנונת!!! לא עלינו! אבל איך הרופא האידיוט לא שם לב לזה?? הרי מותר שם להביא רק ילד אחד ואת הבנות רוצחים אז שהרופא לא ישים לב לדבר מוזר ונדיר כמו המחלה הזו ממש תמוה בעיניי!!!

ואצל הדתיים (או אפרת) היו אומרים.. הפלה זה רצח, וצריך לקבל את מה שאלוהים נתן לך גם אם זה יגרום לך לרצות לקפוץ מהמרפסת כל ימי חייך..

אחח.. החיים יפים.

איך לתינוקת יש שיניים?

זה לא אמיתי ?! זה נורא!

אילה אילה - אני מבינה שחיה/בן אדם פגום לפי מה שאת אומרת... צריך לוותר ואפילו למנוע להביא. מה את היטלר??????

זה לא כ"כ נראה אמיתי...לתינוקת כבר יצאו שיניים וגם האוזניים שלה ממש גדולות ביחס לתינוקות..הזוי מדי..

שלא נדע מצרות!!

זה מזעזע! אבל הקטע של השיניים לא כזה הזוי נולד לי תינוק מתוק ונורמלי לחלוטין ב"ה עם שתי שיניים (לפי האינטרנט זה קורה 1 ל2000)

איזה מיסכנה , אני מקווה שמטפלים בה  היטב על מנת למנוע ממנה סבל מיותר.

מתי בפעם האחרונה, עשית משהו בשביל מישהו?

בואו לעזור לאנשים במצוקות נפשיות, קשיים, בעיות בחיים, דילמות והתלבטויות:

http://www.askpeople.co.il/

זה ממש לא נעים לעין וצר על כל הנוגעים בדבר...ולגבי שיניים,וגודל אוזנים וכ"ו...לא צויין שהתמונה צולמה מיד עם הלידה....

איזה מוזר אם רק העור מדולל איך זה יכול להיות שהיא כבר עם שינים?

אזה מיסכנה ממש מצמרר ומפחיד רחמים על ההורים שלה  ובקשר לזה שהרופאיים לא שמו לב לזה ולא הימלציו להפלה זה פשוט סבל לנוגעים בדבר שייתביישו כיי שיש סיבה מוצדקת כמו סיכון של האם  אוו מחלה נדירה מסוכנת ומעריכה סבל של היילוד יש אפשרות להפייל גם לפיי ההלכה הריי שתורתינו הקדושה היא תורת חיים ....... שהקבה ירחם עליה ועל ובמיוחד על עם ישראל ........

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר