איזה שטויות. איזה השוואות, להניק בציבור,לאונן בציבור ????

אף אישה לא צריכה להסטתר בזמן ההנקה .הנקה זה דבר יפה, זה בריא,זה טביעית זה נורמלי, זה לא גורם לבושה.

אני רואה אמאות שלא מניקות ,אלא נותנות בקבוק וחבל לי עליהן כי הן לא מכירות את החוויה הזו 

בדרך כלל נשים מכסות את עצמם בעט ההנקה,  ואם גם זה מפריע לכם, אז סליחה .

בהצלחהemo_01.png

גם אני אמא לילדים ויש לי משהוא מאד חשוב להגיד לכל הטיבעיות.

לכל המניקות למיניהן השדיים שלכן לא מעניינות אף אחד פרט לתינוק שלכן ומכיוון שכך הדבר דאגו שרק הוא יראה אותם

גם אם הוא מאד רעב יש דרך לעשות זאת ובצינעה יש חיתולים מאד גדולים ודקים אפשר להשתמש בהן ומה שטיבעי לכן לא טיבעי לילד בגיל העשרה למשל?! שעובר לו כך במקרה כי גם לפרה ברפת זה מאד טיבעי ולא מתאים לי ללכת עם הילדים לגן השעשועים ולראות פרות , פרות מקומן ברפת. נא לקחת בחשבון.

גם אני אמא לילדים וגם לדעתי זה דוחנ ומגעיל למה כולם צריכים לראות אתן חולצות שד כמו פרה צניעות  קצת סתם הכל בשביל ה"שופוני" שכולם יראו שהן אמהות טובות וטבעיות  גועל נפששש!!!!!

החלק האהוב עליי אצל נשים הוא החזה שלהם, אני יכול להתבונן שעות בחזה חשוף, ישנם מחקרים שסוברים שזה יכול להאריך את חיי הגבר אם יתנו לו לצפות כל יום בחזה של אשה חשוף.

כשאני נוהג לראות אשה מניקה בפומבי אני מתקרב בכוונה עד אליה ומתבונן להנאתי דקות ארוכות על השד החשוף עם הפטמה המתוחה והנוטפת, אני עומד ומאוד משתדל שהיא תשים לב אליי ושתדע שאני עומד שם במטרה לראות את שדיה החשופים, אחרי הכל אני לא רואה כאלו כל יום, אז למה לי לא לנצל את ההזדמנות לראות ב'לייב' ציצי חשוף? ממש לא אכפת לי אם היא מאכילה תינוק או גור של ממוטה! כל עוד הציצי בחוץ אני מאושר עד הגג!

אם בא לה להראות ולהיראות טבעית כשהיא מניקה בפומבי, ואני אוהב להתבונן אז שני הצדדים מרוצים לא?

אם היא לא אוהבת שגבר מתבונן בציצי החשוף שלה באמצע הקניון, אז כנראה שהיא צריכה להסתיר או להחליף מיקום, ואז אני לא אהיה מרוצה.

מתנפחים להשכרה באשדוד

אני גם חושב שזה צריך להיות פרטי ואני בתור עובד בקניון ויצא לי לראות יותר מפעם אחת את הגועל הזה לכו לשירותים או לפינה לאוטו ועם לא אז תשארו בבית!!!

צודק בהחלט. גם אותי מביך לראות אישה מניקה בפומבי ועוד יותר מביך שבעלי והילדים גם צריכים לראות את זה. יש לכבד את הזולת ולא לכפות עליו דברים מעין אלו. איזה דוגמא נותנים לילדים הקטנים? אפשר למצוא תמיד מקום פרטי גם בחוץ בלי שכל העולם ואשתו יראו איך את מניקה ואם לא אז לשים על עצמך חיתול או כל דבר אחר שיסתיר. אפשר עובדה גם אני עשיתי זאת - הנקתי בחוץ אבל בפרטיות בלי שאף עובר ושב יתקע בי מבטים.

אישה כאשר את מניקה, האם אני יכול לינוק מהציץ הפנוי, לראות אישה מניקה זה מרגיעה...

צודק לגמרי. נשים בהיריון מתעצבנות כשכל אחד שחשקה נפשו מניח את ידו על בטנן, כאילו ההירון עושה את הבטן לנחלת הכלל ופתאום זה לא "לא ראוי" לגעת. אותו דבר נכון גם לגבי הנקה בציבור. לא כולם צריכים לראות! החזה הוא עדיין איבר אישי נשי מוצנע שלא צריך לנפנף בו ולשלוף בכל מקום, גם אם הילד רעב. אמא תמיד יודעת את לו"ז ההאכלה של הילד שלה וצריכה לדעת להתנהל בהתאם. היא לא חייבת להיות משועבדת אליו אבל אם היא יצאה והילד רעב, שתאכיל אותו בכיף, אבל לא צריך לשבת באמצע הקניון בשביל זה.

איש יקר, אני אמא לשלושה ילדים קטנים שרק לא מזמן יבש החלב בשדי  ואני מסכימה עם כל מילה שלך!!!!!! למרות שהנקה הנה דבר טבעי לחלוטין , אנו חיים בחברה עם "חוקים" משלה ואחד מהם הוא ששדיים הנם איבר אירוטי , מוצנע שאין חושפים אותו בפומבי. נשים אשר עושות ההיפך מביכות את הנוכחים (לפחות חלק מהם) ואצלי אישית יוצרות תחושת גועל בעליל.

מסכימה עם הכותב,

אני אמא לשתיים וגם אני הנקתי,

אבל זה נעשה בחדרי חדרים.................

גם אותי מביך לראות אישה מניקה במקומות ציבוריים

צודק במליון אחוז התופעה הזו הפכה ל"אין"  אני כאישה נגעלת מהנשים שחולצות שד

באמצע השרדה ,בבית קפה לעיני כל ובכל מקום אפשרי רק כדי  להיות מגניבה  כזה?!

מה יש ,אי אפשר לשים חתיכת בד? אי אפשר להסתובב הצידה ולא לעשות את העירום הדוחה הזה?

התינוק יגוסס? מה יקרה אם עוד דקה תעבור עד

שתצניעו את שדייכן???? או שתחפשו מקום לא לעיניי כל???

מה עשינו עד שהתחלתן להביך בפומבי?????

אני מאוד מסכימה איתך.

אני חושבת שנשים צריכות להיות יותר צנועות, ולהתחשב בשאר הסובבים שזה אולי לא נוח להם.

זה לא אומר שזה מגעיל וכו'..  בסך הכל הנקה זה דבר אינטימי כמו שנאמר כבר, וצריך להבין ששדיים של אישה לא צריכים להיחשף בציבור.

תשתדלו באמת לא לחשוף, ואם כן...לכו לספסל בצד.

שדיים הינם דבר טבעי ולכן יש גם צדק בטיעון הנשים המניקות בפומבי.

כשאני רואה אני מפנה את הראש ומכבד.

אך על הנשים לדעת שכיום ובנוסף שדיים זה גם כלי אחר שונה.

זה גם כלי מיני בעל פוטנציאל לגירוי. במידה ונרצה או לא נרצה יש גברים שזה עושה להם..

העצה שאני יכול להגיד לאותן מניקות היא..

תחשבי על הילד.. אתם מתחברים טבע ואולי, רק אולי מישהוא והמצד "משקיף", מציץ..

המוח של המציץ מלוכלך ומתרגם מיניות (במקום טבע ויופי אורגאני).

כל מחשבת זוהמה מושלכת ומודבקת על הרך היונק ואימו..

אז בשביל מה בלגן. אין כאן מנצחים.

קחי את הילד אל פינה שקטה כדי גם להאכיל וגם להגן עליו.

הנקה נעימה.

אין דבר יפה יותר וטיבעי יותר בעולם מאשר אישה מניקה. וזו גם לא בושה להסתכל על הטבע בהתגלמותו.

אני גם משתינה כשאני חייבת ולא מעניין אותי להשתין מאחורי כל עץ רענן גם אם מסתכלים

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר