די להנקה בפומבי

נשים - מבין שהנקה זה חשוב. באמת.
אבל למה בפרהסיה?
זה טיבעי לכן וזה ממש לא טבעי לי!
בכל מקום אתן חולצות שד ואותי זה מביך מאוד
לא בא לי לראות שדיים מלאים חלב מטפטף ככה סתם בקניון או בחנות או במסעדה בזמן שאני אוכל
זה אפילו חצי פורנוגרפי ומעמיד אותי במצב לא נעים
להסתכל או לא להסתכל?
תעשו את זה במקומות פרטיים בצניעות
זה ממש דוחה כשזה בפרהסיה!!
מי מסכים איתי?

אוייי תפסיק להיות תינוק. זה כזה מרגש ומהמם לראות אישה מניקה

גם אני חושבת שכדאי שזה יתבצע בפרטי

בושה לקרוא מה שכתבת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלום הייתי חייבת לשתף את דעתי במה שכתבת אתה חוצפן אחד גדול זה מה שיש לי להגיד לך

שתיהיה אישה תבין את המשמעות חבל לבזבז זמן על אנשים כמוך .....

ממש מפגר  אמרת שזה חצי פונוגרפיה   וזה מפריע לך לאכול אתה חושב על עצמך גם לילד מגיע לאכול וכעת הוא רעב  .אז ראית לאמא שלו

מה רע לך

אני אמא לשתי ילדים מקסימים , ואני ממש שתדע שלו !!!!!זה לא יפה ולא מכובד ! זה מרגש לאמא שמניקה בלבד !

נכון שילד צריך לאכול אבל צריך למצוא מקומות מתאימים לכך ! וממש לא במקומות ציבוריים .

אישה שמניקה לעיניי כל לא מכבדת את עצמה!!!

אני חושבת שזה לאנ מכובד להניק במקומות ציבוריים!

ולא צריך להגזים זה לא חצי פונוגרפיה.

אחר כך מתפלאים למה לגברים עולים רעיונות לראש?  מה קרה לנשים שהניקו בחדרי חדרים והעניקו תשומת לב יחודית לתינוק שלהן?הגיע הזמן שתתחילו להתנהג בצניעות ולא לחשוף את גופכן בפני גברים נשים וילדים, וכן בתור אישה גם אותי זה מביך לראות אותך מניקה..ולסיום באמת תשומת לב אפשר ורצוי להקבל בדרכים אחרות..:)))

זה הכי טבעי ויפה בעולם.אתה תמיד יכול להסב את מחשבותיך ופניך לצד אחר

אמא שלי לא הניקה אותי  וכל  פעם  שחולצים  שד  אני גם  רוצה       אחד  בן  50

מגעיל ! צריך היות ינטמי 

אני לא יודעת בין כמה אתה ,בכל פרסומת אתה מובך , מה יותר טבעי מלהניק תינוק רעב , ומה זה משנה איפה , אני חושבת שכדאי שתשפר את החשיבה שלך אחרת אתה בבעיה יום יומית , אם הייתה מתפשטת במטרה לגרות אני מבינה ,גם אני מניקה בכל מקום ובכל היזדמנות שהתינוק רוצה , אתה לא חייב להישתכל , אני מבטיחה לך אם תחשוב טוב , גם אתה תשנה את דעתך , ולכל המגיבים במילים לא יפות , לא מכובד , הוא בסך הכל רצה להביע את ריגשותיו עם כוונה טובה !

ברברית..................................................emo_28.png

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר