גריפווטר . גזים לילד בן חודש

היי ילדי בן חודש סובל מכאבי בטן ( גזים ) בעיקר בלילה נתנו לו סימיקול במשך שבוע אך הדבר אינו עזר חברה המליצה על ( גרפווטר ) מישהו מכיר את התחשיר הזה ? והאם הדבר בטוח לילד בן חודש ? אבינועם

גרייפ ווטר - חוות דעת

ראשית לשאלתך - בטוח לחלוטין העניין עם הגרייפ ווטר הוא שזה יותר טיפול מונע (סוג של) ואת/ה אמור/ה לתת לו לפני האוכל. למקרים יותר דחופים של גזים שגורמים לילד ממש סבל הייתי ממליץ על גליכל של חברת ינשוף (תכשיר הומאופטי בטוח לחלוטין) - בכלל כל הסדרה של ינשוף (גליכל - לגזים / גלימון - להרגעה ושינה / גליגם - לכאבי שיניים ודרוזטוקס - לנזלת וקשיי נשימה) מומלצת בחום אנחנו השתמשנו גם בגרייפ ווטר וגם בגליכל אבל הכי טוב ומוכח זה סבלנות ולקפל את הילד ובכך לעזור לו להוציא לחצים (גם עיסוי עדין עם תנועות לכיוון האגן מעולה) מקווה שעזרתי הכתוב הוא מניסיון אישי ולא פרסומת כזו או אחרת למוצרים שונים (למרות שזה נראה כך

תכשיר לגזים

הי אבינועם , לאחרונה אני שומעת מהרבה זוגות שמשתתפים בקורסים שלי , שמה שעזר להם מאד עם גזים זה תכשיר טבעי של שרון קוצר מחברת ברא שנמצא בקיבוץ הזורע מה שטוב בחליטה שהוא עושה ....שאם האמא מניקה היא לוקחת וזה עובר בחלב ואם התינוק לוקח תמ"ל אז נותנים לו ישירות אמהות מדווחות שזה עשה הבדל של שמים וארץ כמו כן אבינועם , קפיצה על כדור פיזיו יחד עם התינוק, הליכה עם מנשא בתנוחת ערסול , עיסוי בבטן עם כיוון השעון שיהיה בהצלחה הילה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר