ספר הפעלה לתינוק שבדרך

ביתי בקשה שאשלח לה לחו"ל ספר הדרכה בעברית, משהו כמו "איך חפעילי את תינוקך ותשארי בחיים [וגם הוא]". מכיוון שזה ילד ראשון אני רוצה את הטוב ביותר, האורים והתומים, של האמהות הצעירות. המלצות תתקבלנה בהמון תודה!

הלוחשת לתינוקות

לא יודעת איזה ספר אחד להמליץ לך

כרגע כל מה שאני רואה, בא לי לאכול זה כבר בלתי אפשרי תוך 4 חודשים עליתי 8 קילו! זה לא הגיוני אני דבה כל מה שאני רואה עושה לי חשק לאכול הבוקר אני ממתינה לאוטובוס ומולי אני רואה את השלט ההוא של שטראוס עם כל המוצרם והמילקי, החלטתי שאני מוותרת על האוטובוס שכבר הגיע לתחנה ונכנסתי לסופר והתפרעתי על מילקי :) מה יהיה?

ראיתי גם אני את הפרסומות האלה

אין לי מושג למה זה אמור להיות. שאלתי את בעלי , הוא אמר שלדעתו מדובר בסדנאות בישול בכלל נראה לי מוזר אבל אולי (ממתי שטראוס עושה סדנאות בישול ועוד עם מילקי?)

גם לי לא נשמע הגיוני בעליל

הם מילאו את כל גבעתיים עם השלטים האלה אולי זה איזה פסטיבל מזון או אולי אפילו ספר שהם הוציאו עם "הדברים הקטנים" דוווקא רעיון לא רע.

ספר הפעלה לתינוק שבדרך

ביתי בקשה שאשלח לה לחו"ל ספר הדרכה בעברית, משהו כמו "איך חפעילי את תינוקך ותשארי בחיים [וגם הוא]". מכיוון שזה ילד ראשון אני רוצה את הטוב ביותר, האורים והתומים, של האמהות הצעירות. המלצות תתקבלנה בהמון תודה!

לא יודעת איזה ספר אחד להמליץ לך

כרגע כל מה שאני רואה, בא לי לאכול זה כבר בלתי אפשרי תוך 4 חודשים עליתי 8 קילו! זה לא הגיוני אני דבה כל מה שאני רואה עושה לי חשק לאכול הבוקר אני ממתינה לאוטובוס ומולי אני רואה את השלט ההוא של שטראוס עם כל המוצרם והמילקי, החלטתי שאני מוותרת על האוטובוס שכבר הגיע לתחנה ונכנסתי לסופר והתפרעתי על מילקי :) מה יהיה?

דווקא מילקי?! איזה ביזבוז!

לא עושה לי את זה!

פיתויים לאוכל

אוכל

ממש הצחקת אותי עם המילקי ממש מיזדהה איתך לי זה קורה שאני הולכת עם בעלי למרכזי קניות אז הוא שואל אותי לדוגמא מאחד המוצרים מה בא לך אז אני רואה כול מיני תמונות ואני אומרת לו כרגע הכול בא לי כאן חח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר