כל הגברים גולשים באתרי סקס?

שלום לכם, אני נשואה 4 שנים (אני בת 29 ובעלי 40, 11 שנה הפרש) יש לנו ילד בן 3 ואני בהריון בחודש 7. הכנסנו לפני חצי בערך מחשב הבייתה (תמיד הייתי נגד עד שבעלי זכה בו בעבודה) בעלי הוא לא בקיא במיוחד במחשבים. השבוע כשחזרתי הבייתה הדלת הייתה נעולה והוא היה נראה מבולבל. האינטואיציות שלי מאוד גבוהות וידעתי שהוא היה במחשב. שאלתי אותו מה הוא עשה והוא אמר שהיה בשירותים. נכנסתי למחשב וראיתי שהוא היה באתרי סקס, בעיקר באתר שבו אומרים לנשים מה לעשות והם עושות בשידור. הדבר מאוד פגע בי והרגשתי שזהו אני לא מספיק טובה/סקסית וכד'. הוא אמר שלא סיפר לי כי זה מביך אותו... אני סתם פרימיטיבית וכולם היום עושים את זה או שזה רק הוא?

אני לא בטוחה שכל הגברים

גולשים לאתרים כאלו... אבל את לא צריכה להיעלב מזה!!! יש הרבה גברים שרואים סרטיפ פורנוגרפים לצורך גירוי והנאה וזה לא אומר בהכרח שהאישה שלהם לא מושכת/סקסית. אולי בגלל ההריון את יותר רגישה עכשיו וחשה פחות מושכת. לדתי את צריכה לשתף את בעלך ברגשות הללו ולהגיד לו מה שאת חושבת וחשה. לא לשמור דברים בבטן. בהצלחה

אני לא מכירה את כולם

"כולם" שלי עושה את זה לפעמים. באתר זה או אחר. את לא סתם פרימיטיבית וזה לא מובן מאליו שלא תיפגעי ועובדה שהוא חש מבוכה. אולי תשתפי אותו באיך את מרגישה, זה יכול לעזור. כלומר - לא מתוך פגיעות אלא מתוך לדבר על זה. עצה קטנה: תסבירי לעצמך, וגם לו - שהוא התחתן איתך כיוון שאת הכי סקסית והכי יפה בעולם. וכלום לא ישנה את זה. מראה עיניים רחוק מלהיות מגע ידיים ואולי זה בדיוק העניין....

כן!!!

ברגע שהם לומדים להשתמש במחשב, זה רק מה שהם יודעים לעשות בו. אבל אלה הם הגברים, זה מוטבע אצלהם גנטית.

אני לא בטוחה שכל הגברים

גולשים לאתרים כאלו... אבל את לא צריכה להיעלב מזה!!! יש הרבה גברים שרואים סרטיפ פורנוגרפים לצורך גירוי והנאה וזה לא אומר בהכרח שהאישה שלהם לא מושכת/סקסית. אולי בגלל ההריון את יותר רגישה עכשיו וחשה פחות מושכת. לדתי את צריכה לשתף את בעלך ברגשות הללו ולהגיד לו מה שאת חושבת וחשה. לא לשמור דברים בבטן. בהצלחה

עד כמה שאני יודעת- כולם עושים זאת, אל תתרגשי אבל שתפי אותו בתחושותיך

כן!!!

ברגע שהם לומדים להשתמש במחשב, זה רק מה שהם יודעים לעשות בו. אבל אלה הם הגברים, זה מוטבע אצלהם גנטית.

karnusha294

יש גברים יותר אינטלגנטים ממה שאת מתארת! יש כאלו שיודעים לגלוש רק לאתרים האלו - אלו גברים שאת מכירה ויש שיודעים לגלוש לעוד אתרים חוץ מאתרי הסקס, ויש שגולשים רק באתרים האחרים היות ואתרי הסקס פשוט מגעיל אותם!

עד כמה שאני יודעת- כולם עושים זאת, אל תתרגשי אבל שתפי אותו בתחושותיך

גם לי היה מקרה דומה והרגשתי

מאוד פגועה מהעניין...אך במחשבה מעמיקה יותר הגעתי למסקנה שחבל לי להרגיש כך...כי אז זה יותר יאתגר אותו המצב שאני לא מסכימה לו לגלוש... אז שיהנה ואפילו יקרא לי להצטרף...

כל הגברים גולשים באתרי סקס?

שלום לכם, אני נשואה 4 שנים (אני בת 29 ובעלי 40, 11 שנה הפרש) יש לנו ילד בן 3 ואני בהריון בחודש 7. הכנסנו לפני חצי בערך מחשב הבייתה (תמיד הייתי נגד עד שבעלי זכה בו בעבודה) בעלי הוא לא בקיא במיוחד במחשבים. השבוע כשחזרתי הבייתה הדלת הייתה נעולה והוא היה נראה מבולבל. האינטואיציות שלי מאוד גבוהות וידעתי שהוא היה במחשב. שאלתי אותו מה הוא עשה והוא אמר שהיה בשירותים. נכנסתי למחשב וראיתי שהוא היה באתרי סקס, בעיקר באתר שבו אומרים לנשים מה לעשות והם עושות בשידור. הדבר מאוד פגע בי והרגשתי שזהו אני לא מספיק טובה/סקסית וכד'. הוא אמר שלא סיפר לי כי זה מביך אותו... אני סתם פרימיטיבית וכולם היום עושים את זה או שזה רק הוא?

כל עוד זה לא גוזל זמן וכסף מהמשפחה, זה בסדר

אם הוא נכנס פעם בה, ולאתרים חינמים (לדעתי, רק פרייר, או מכור, יכנס לאתרים שבתשלום), אז אין לך מה לדעוג. אם הוא נכנס כל יום לאתרים כאלו, ומוציא 1000 שקל, ונישאר עד 5 לפנות בוקר, אז יש בעיה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר