הצעת חוק חדשה - חופשת לידה תקוצר בשבועים ??? אני בשוק

כתבה שהופיע היום בוואלה חדשות כנסו !!! פשוט לא יאומ. אנחנו מחכות לזה בטירוף, לנוח קצת אחרי כל הבחילות ההקאות החששות, המרדף אחרי הבדיקות ההכנות ללידה , הלידה עצמה... רוצות קצת נחת ועכשיו רוצים לקצץ לנו את זה! פשוט גועל נפש!

לנוח?!?!

תראי לי אישה אחת שנחה ב"חופשת" לידה.

חופשת לידה זה בשביל התינוק לא בשבילנו

גם ככה להכניס את הקטנטנים האלו למעון בגיל כל כך צעיר זה כואב הלב. אבל הבנתי שעכשיו האריכו את חופשת הלידה בשבועיים.

לנוח?!?!

תראי לי אישה אחת שנחה ב"חופשת" לידה.

אבל אני הבנתי שמאריכים את החופשה ל 14 שבועות

חופשת לידה זה בשביל התינוק לא בשבילנו

גם ככה להכניס את הקטנטנים האלו למעון בגיל כל כך צעיר זה כואב הלב. אבל הבנתי שעכשיו האריכו את חופשת הלידה בשבועיים.

אני לא יודעת אם רק בשביל התינוק

אנחנו חוות בתקופה קצרה של תשעה חודשים שינויים רבים כל כך. והשיא הוא חוויית הלידה, שהיא לא תמיד כל כך מושלמת כמו שאנחנו רוצות. ואין מה לעשות - אחרי לידה, טובה ככל שהיא תהיה, הגוף לא חוזר להיות בדיוק מה שהיה. הגוף השתמש בכל כוחותיו באופן מרוכז וזקוק לתקופת התחזקות עכשיו. מבחינה ביולוגית אנחנו זקוקות לקשר ההדוק עם התינוק שלנו - כדי להישאר מאוזנות ושפויות ובריאות - גופנית, רגשית ונפשית. וכמובן שלתינוק שלנו מגיעה אימא - כמה שהוא צריך. בוודאי שבשלושת החודשים הראשונים, בהם מערכות הגוף שלו עדיין מתפתחות. כולנו שואפות לגדל ילדים בריאים וחכמים - חלק לא מבוטל מכך הוא התקופה הראשונית עם אימא. טוב, זוהי כמובן דעתי האישית.

אבל אני הבנתי שמאריכים את החופשה ל 14 שבועות

גם זה כלום.

תגובה

במחשבה שניה-דיבורים לחוד ומעשים לחוד...נקווה שהכוח הנשי בפוליטיקה ישפיע לטובה

ונקווה שיותר נשים תיבחרנה בבחירות הקרובות לכנסת.

גם זה כלום.

תגובה

במחשבה שניה-דיבורים לחוד ומעשים לחוד...נקווה שהכוח הנשי בפוליטיקה ישפיע לטובה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר