אבא מעודכן!

אבא מעודכן!

אני שמחה לגלות שיש אבות שיודעים במה הקטנטנים שלהם משתמשים. בעלי לא יודע את המידת נעל/ובגד של בננו בן ה-6. ובתנו בת החודשיים-שלחתי אותו לקנות מטרנה,ופירטתי כמה שאפשר:קופסת פח,מכסה כחול,כתוב עליה: חלבי,שלב 1. יותר ברור מזה?! והוא בסןף הביא לי מטרנה אורגנית! אני שמחה לגלות שיש אבות שבאמת מבינים ואני בטוחה שאתה עוזר לאישתך,לוקח חלק ומסייע לה בגידול הילדה. אני מאחלת לכם שתגדלו אותה בנחת,ובאושר. (אני דרך אגב משתמשת ב-אוונט. )

אני מניח שזה מכוון אלי; תודה

ולפני שאת יורדת על בעלך יותר מידי, אולי לא היה מטרנה חלבית? (ודרך עגב, אנחנו אם הבת הגדולה, הישתמשנו בטרנה עם המכסה הסגול).

כן,מכוון אליך.

אני לא יורדת על בעלי,איתו זה בכלל סרט,לא רק בעניין של הילדים,הוא בכלל אסטרונאוט! אם אני לא טועה-המטרנה עם המכסה הסגול היא "מהדרין"? אני גם קניתי אותה פעם אחת,אבל שמתי לב שהכמות בה היא 50/100 גרם פחות. המשך יום נעים בינתיים!

אבא מעודכן!

אני שמחה לגלות שיש אבות שיודעים במה הקטנטנים שלהם משתמשים. בעלי לא יודע את המידת נעל/ובגד של בננו בן ה-6. ובתנו בת החודשיים-שלחתי אותו לקנות מטרנה,ופירטתי כמה שאפשר:קופסת פח,מכסה כחול,כתוב עליה: חלבי,שלב 1. יותר ברור מזה?! והוא בסןף הביא לי מטרנה אורגנית! אני שמחה לגלות שיש אבות שבאמת מבינים ואני בטוחה שאתה עוזר לאישתך,לוקח חלק ומסייע לה בגידול הילדה. אני מאחלת לכם שתגדלו אותה בנחת,ובאושר. (אני דרך אגב משתמשת ב-אוונט. )

יותר משמשמח שיש אבות מעודכנים ומעורבים...

עצוב מאד שיש אבות שאין להם מושג ירוק בדברים הבסיסיים שקשורים לילדים שלהם. כאילו הילדים שייכים לאמא בלבד. עצוב.

כשאת אומרת "מסייע לה בגידול הילדה"....

זה אומר שהילדה היא שלה,היא זו שצריכה לגדל אותה,והאבא,אם הוא נורא נחמד ומתחשב ומודרני-מסייע (תודה רבה לו באמת...). עם גישה כזו,אי אפשר לצפות לאבא מעורב ומעודכן. חומר למחשבה.

לאורית

בקר טוב לך! יש אבות שעובדים. ועובדים קשה. שעות לא שיגרתיות. בעלי לדוגמא,יוצא לפנות בקר מגיע ב-7:30 לקחת את הילד הגדול לגן,חוזר לעבודה עד 6 בערב. ואז הוא הולך לעבוד בעבודה השנייה שלו עד 10 בלילה,כשהוא מגיע הביתה השעה :22:30. אז הפליאה שלי היא לא על תשומת הלב שאבות נותנים לילדים,אלא על הזמן שהם מקדישים. בעלי מקדיש את ערב שבת ויום שבת רק לילדים,ואני חושבת שמסגרת הזמן שיש לו,זה יפה. יש אבות שעובדים ככה,ורק מחפשים את המיטה להיזרק ולישון-ובצדק! אי אפשר להאשים אותם. שבת שלום לך,ואשמח לקרוא תגובות ממך. מורן

אם מבחינתך זה בסדר...

קטונתי מלחלוק על הסידור.

כשאת אומרת "מסייע לה בגידול הילדה"....

זה אומר שהילדה היא שלה,היא זו שצריכה לגדל אותה,והאבא,אם הוא נורא נחמד ומתחשב ומודרני-מסייע (תודה רבה לו באמת...). עם גישה כזו,אי אפשר לצפות לאבא מעורב ומעודכן. חומר למחשבה.

סיוע בגידול

לא משנה כמה האבא מעורב .. אתה יכול להחליף חיתולים, לרחוץ, להאכיל, לקום בלילה, לבצע את כל הקניות לילד, תשאר איתו גם חצי חופשת לידה גם אם הוא/היא "ילד של אבא"..בסופו של דבר מי שמגדל את הילד = מתווה מדיניות, זו האמא.

כל מילה אמת!

רציתי להגיב למה שכתבת. כל מילה אמת! הדבר היחיד שבעלי לוקח בו חלק זה לקחת את הילד (בן 6) לגן. כי אני נמצאת עם התינוקת בבית (בת חודשיים וחצי),בחופשת לידה. בעלי מדבר על להביא ילד נוסף-אוטוטו! זה בתכנון,אך לא כרגע. הוא ,מבחינתו שאכנס להריון אתמול! אך הצבתי לו עובדה,שאם הוא לא עוזר לי במינימום,שזה בעיקר בימי שישי בערב -מוצא"ש,שהוא בבית,אני מתכוונת להביא עוד ילד רק כשהתינוקת תגדל מעט,כשתהיה בת 4/5 שנים. אני גרה רחוק ממשחתי,כך שאין לי עזרה .

שטויות במיץ!

חינוך הוא לא רק מה שאתה אומר לילד לעשות או עושה באופן אקטיבי. חינוך עובר גם במסרים שהילד רואה וקולט מסביבו.אם הוא רואה אבא אפאתי ולא מעורב,אחד כזה שרובץ על הספה כל היום ולא מעניין אותו כלום,יגדל ויתחנך להיות פרזיט כנ"ל. ילד שרואה אבא פעיל ומשקיען ששותף לכל חיי הבית, יגדל להיות מבוגר דומה. פשוט מעצם החיקוי של הדוגמא אותה הוא ספג בבית. וזו רק דוגמא אחת.

תגובה לאורית!

פרזיט=אדם ללא תעסוקה שלא עובד. ואדם שרובץ על ספה,משמע שהוא בבית,ויש לו את הזמן להקדיש. ילד גודל לתוך מה שהוא רואה-הבן שלי,"במקרה",מאד קשור לאביו,ובעלי מנצל כל זמן פנוי שיש לו להקדיש לו. אולי את מכירה אבות שעובדים מ:8-17, ועןשים קניות,הולכים עם הילד לקו"פ,באים לאסיפות הורים...אז מה נשאר לאמא?! לבשל ולנקות?! אבא הוא מודל לגבריות לא להיות כמו... וכאן סיימתי להתנצח איתך בעניין.

חבל,פיספסת ל ח ל ו ט י ן את כוונתי.

אבל מאחר וסיימת "להתנצח" (לא זכור לי שהתנצחנו בכלל,אבל ניחא,בסה"כ מנהלים דיון) לא אוסיף הסברים,פרט לכך שממש לא התכוונתי למקרה הספציפי שלך.

שטויות במיץ!

חינוך הוא לא רק מה שאתה אומר לילד לעשות או עושה באופן אקטיבי. חינוך עובר גם במסרים שהילד רואה וקולט מסביבו.אם הוא רואה אבא אפאתי ולא מעורב,אחד כזה שרובץ על הספה כל היום ולא מעניין אותו כלום,יגדל ויתחנך להיות פרזיט כנ"ל. ילד שרואה אבא פעיל ומשקיען ששותף לכל חיי הבית, יגדל להיות מבוגר דומה. פשוט מעצם החיקוי של הדוגמא אותה הוא ספג בבית. וזו רק דוגמא אחת.

אבא מעורב

אורית נדמה לי שאינך מתארת בעיה בקשר בין אב לילדיו אלא בעית תקשורת עמוקה בזוגיות. הייתי מציע גם לזוגתו לבדוק את עצמה עם זו המביטה אליה מתוך המראה לפני שהיא ניגשת לפתור את הבעיה במשותף עם בן זוגה

תגובה לאורית!

פרזיט=אדם ללא תעסוקה שלא עובד. ואדם שרובץ על ספה,משמע שהוא בבית,ויש לו את הזמן להקדיש. ילד גודל לתוך מה שהוא רואה-הבן שלי,"במקרה",מאד קשור לאביו,ובעלי מנצל כל זמן פנוי שיש לו להקדיש לו. אולי את מכירה אבות שעובדים מ:8-17, ועןשים קניות,הולכים עם הילד לקו"פ,באים לאסיפות הורים...אז מה נשאר לאמא?! לבשל ולנקות?! אבא הוא מודל לגבריות לא להיות כמו... וכאן סיימתי להתנצח איתך בעניין.

בחיים שלי לא ראיתי גישה כל כך שוביניסטית

לכל אחד יש תפקיד??? כל אחד תורם ככל יכולתו!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר