הודעות פרסומיות זה פה

לכל המפרסמים/ ות - זהו המקום להודעות פרסומיות הודעות שלא ישורשרו להודעה הנ"ל - יימחקו תודה ו...יאללה תצ'פרו אותנו בהמלצות לדברים מעניינים ואיכותיים!

מקפיצה לכבוד השבת - שבת שלום לכולם

פוריות

דעתך חשובה לי. מצאתי אתר חדש לנושא פוריות. מה דעתך? לא ידעתי אם זה נחשב פרסומי :) רשמתי כאן ליתר ביטחון...:)

המלצה על התרסיס "אלו-פירסט"

טיפול מעולה בתפרים!!! המלצת המשתמשות בקובץ המצורף. מוצרי אלו-ורה איכותיים של F.L.P. לגרד הריוני,אקנה,דלקות חניכיים סימני מתיחה,יובש שפתיים, טחורים,פריחות החיתולים, עזרה ראשונה טיפוח העור והשיער ועוד. איכות ללא תחרות. לייעוץ ןהזמנה: 08-6518149 052-2717319

פוריות

דעתך חשובה לי. מצאתי אתר חדש לנושא פוריות. מה דעתך? לא ידעתי אם זה נחשב פרסומי :) רשמתי כאן ליתר ביטחון...:)

האם רק לי הדפים באתר הזה לא נפתחים?

המלצה על התרסיס "אלו-פירסט"

טיפול מעולה בתפרים!!! המלצת המשתמשות בקובץ המצורף. מוצרי אלו-ורה איכותיים של F.L.P. לגרד הריוני,אקנה,דלקות חניכיים סימני מתיחה,יובש שפתיים, טחורים,פריחות החיתולים, עזרה ראשונה טיפוח העור והשיער ועוד. איכות ללא תחרות. לייעוץ ןהזמנה: 08-6518149 052-2717319

ממליצה על השימוש בתרסיס האלו-פירסט

לאחר לידה - לריפוי מהיר ואלחוש של תפרים לאחר חתך / קרעים וגם לאחר לידה ללא חתך / תפרים (עדיין האזור רגיש) ולאחר ניתוח קיסרי. מוצר נהדר!!!

פוריות

שולמית? את מצליחה לגלוש לאתר הזה?

הודעות פרסומיות זה פה

לכל המפרסמים/ ות - זהו המקום להודעות פרסומיות הודעות שלא ישורשרו להודעה הנ"ל - יימחקו תודה ו...יאללה תצ'פרו אותנו בהמלצות לדברים מעניינים ואיכותיים!

מפגש פתוח בנושא צ'י גונג והריון

מפגש פתוח בנושא צ'י גונג והריון ביום חמישי הבא- ה 1 לנובמבר, משעה 19:00 ועד שיגמר, יערך מפגש פתוח במועדון הראשי של ההתאחדות לקונג פו וין צ'ון בת"א, ברחוב חפץ חיים 10. את המפגש יעביר ראש ההתאחדות, מר איגור זקשנסקי. המפגש יעסוק בצ'י גונג ותרפיית צ'י גונג, וההשפעות על הריון- מהכניסה להריון, דרך התפתחות העובר ועד הלידה. כולל טיפול בבעיות שונות הקשורות להריון, כמו בעיות בכניסה להריון, מניעת הפלה טבעית, ובעיות ספציפיות כמו סיבוב העובר ועוד. החומר במפגש נובע מתיאוריית הצ'י גונג, מאימון ארוך טווח בצ'י גונג ומניסיון עשיר וספציפי בטיפול בבעיות אלו באמצעות צ'י גונג. המפגש חינם, ומיועד לכל מי שמתעניין. לא נדרש רקע כלשהו. לפרטים- נועם 052-4327040
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הריון ולידה
בחר
בחר