אני מתפלא איך אתם ייפי הנפש לא מגיבים על דברי עובדיה יוסף?????????!!!!!!!!!!!!!!

הרבה עובדיה יוסף

ערב טוב סליחה, אני לא שמעתי מה נאמר האם מישהו יכול לספר? תודה

כל מה שהרב עובדיה יוסף אומר זה אמת...

ואם אנו לא מבינים אותו, הבעיה זה אצלנו. ומי שמכיר את הרב יודע שכל מילה שלו זה שקול מאוד. ואין כאן המקום להרחיב על הרב עצם העובדה שראשי ממשלה שרים אנשי עסקים בארץ ובחול מתיעצים איתו זה אומר מי האדם!

אני מתפלא איך אתם ייפי הנפש לא מגיבים על דברי עובדיה יוסף?????????!!!!!!!!!!!!!!

הרב עובדיה-

באמת לא ניתן להבין אותו-כנראה הכל מוצא מהקשרו-כי רק הוא מבין איזו שטות הוא מאמין-אלו מילים פולט מפיו הזקן-פשוט נורא-אמונה בגרוש-כבר שמעתי מיךלים כאלו מאנשים כביכול מאמינים-עצוב-מחריד-מזעזע-בלשון המעטה-צר לי מאד שזה בכלל עולה על שפתיים של בני אנוש-מי צריך אויבים-כשיש לנו אנשים כאלו בינינו

בזכות הרב אנו חיים...

כל דבריו שקולים בפלס. הבעיה זה אצלנו. שאנו הקטנים לא יורדים לסוף דעתו של הגאון האדיר ששמו הרב עובדיה יוסף. שראשי ממשלות שרים חכים ואנשי עסקים מכל העולם מתיעצים איתו. לפני שמדברים על הרב לפתוח את ספריו ולראות את חכמתו וכל מילה שלו מדודה כחוט השערה!

בזכות הרב???????

צר לי שמי שיש עדין אנשים שחושבים ככה נדמה לי שכתוב שהכל צפוי והרשות נתונה לא כתוב שהרב הפלטן אחראי על חיי-לא קוראת לו אבאב ולא אמא-

כל מה שהרב עובדיה יוסף אומר זה אמת...

ואם אנו לא מבינים אותו, הבעיה זה אצלנו. ומי שמכיר את הרב יודע שכל מילה שלו זה שקול מאוד. ואין כאן המקום להרחיב על הרב עצם העובדה שראשי ממשלה שרים אנשי עסקים בארץ ובחול מתיעצים איתו זה אומר מי האדם!

צר לי עליך אם זו דרך חשיבתך

בזכות הרב אנו חיים...

כל דבריו שקולים בפלס. הבעיה זה אצלנו. שאנו הקטנים לא יורדים לסוף דעתו של הגאון האדיר ששמו הרב עובדיה יוסף. שראשי ממשלות שרים חכים ואנשי עסקים מכל העולם מתיעצים איתו. לפני שמדברים על הרב לפתוח את ספריו ולראות את חכמתו וכל מילה שלו מדודה כחוט השערה!

אנו חיים בארצנו בזכות עוצמתנו ולא בזכות עבודת אלילים!!!!!!!!!!!!!!!

הרב רנגן

האם יש לו פורום?

בזכות הרב אנו חיים...

כל דבריו שקולים בפלס

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דור שני לשואה
בחר
בחר