חזרה על הודעתי מ11/5-חיפוש קרובים

כל מי מהכותבים כאן שאביו,אמו או כל קרוב אחר שלו עדיין מחפש את בני משפחתוהאחרים,ידידים מכרים שנעלמו בתקופתהשואה מוזמן לכתוב לכאן בצירוף פרטיו ופרטים זכןריםמי שאותו הוא מחפש,ההגיון בכך הוא שייתכן ובני משם\פחתו של אותו אדם אחריו מחפשים יגיעו גם לאתר(במקרה או שלא במקרה) וכך יוכל להיווצר קשר

חיפוש קרובים

מחפשת משפחת קולב מיגוסלביה

תגובה

האם יש לך יותר פרטים:באיזו עיר נולדו,הערכת גילאים וכדומה כדי שמי שקורא אולי ירד לו האסימון. כמו כן האם יש לך איזה מידע מה קרה להם,לבני משפחה אחרים שכן הכרת? נראה לי שאלו פרטים חשובים(אם כמובן הם בידך) שיכולים לסייע ואני מברכת שאת/ה הראשון/ה שהשתמש/ה בשירות

ובהתגובה

אם את היא זו ששלחה לי את המייל אחרי הדיאלוג פה,אנא ראי תשובתי שם. אם לא-אעתיק אותה לכאן בנתיים שבת שלום יונה

המשך ךתגובה מהבוקר

אם את היא זו שפנית אלי במייל,אנא ראי תשובתי לך. אם לא, צייני זאת ואעביר את התשובה לכאן

תגובה

האם יש לך יותר פרטים:באיזו עיר נולדו,הערכת גילאים וכדומה כדי שמי שקורא אולי ירד לו האסימון. כמו כן האם יש לך איזה מידע מה קרה להם,לבני משפחה אחרים שכן הכרת? נראה לי שאלו פרטים חשובים(אם כמובן הם בידך) שיכולים לסייע ואני מברכת שאת/ה הראשון/ה שהשתמש/ה בשירות

משפחת קולב מיוגוסלביה

לא יודע איך אבל יכול להיות שזה יעזור א יש משפחה בשם קןלב במושב בית זית הם דור שני הם מיוגוסלביה ואני בקשר איתם ב שם משפחתה של סבתי היה קולב

המשך ךתגובה מהבוקר

אם את היא זו שפנית אלי במייל,אנא ראי תשובתי לך. אם לא, צייני זאת ואעביר את התשובה לכאן

my parents

Hi Yona Can you please copy your answer . as I have'nt received your messege. Many Thanks S

משפחת קולב מיוגוסלביה

לא יודע איך אבל יכול להיות שזה יעזור א יש משפחה בשם קןלב במושב בית זית הם דור שני הם מיוגוסלביה ואני בקשר איתם ב שם משפחתה של סבתי היה קולב

תגובה

היי,זה ממש מרגש.אני מקווה שחנחנ נכנסת הרבה לפורןם ותראה זאת. אולי מצאתם קשר משפחתי. אני מקווה בכל ליבי

חזרה על הודעתי מ11/5-חיפוש קרובים

כל מי מהכותבים כאן שאביו,אמו או כל קרוב אחר שלו עדיין מחפש את בני משפחתוהאחרים,ידידים מכרים שנעלמו בתקופתהשואה מוזמן לכתוב לכאן בצירוף פרטיו ופרטים זכןריםמי שאותו הוא מחפש,ההגיון בכך הוא שייתכן ובני משם\פחתו של אותו אדם אחריו מחפשים יגיעו גם לאתר(במקרה או שלא במקרה) וכך יוכל להיווצר קשר

חיפוש קרובים ומידע.

שלום, אני דור שלישי לניצולי שואה ואני מנסה לחקור אודות משפחתי. אם מישהו שמע פעם את אחד מהשמות הבאים,אז בבקשה שייצור איתי קשר: הינדה בירנבוים. דבורה בירנבוים. אברהם וחומה בירנבוים. זאב וישנובסקי. יעקב וישנובסקי. כולם מפולין. תודה מראש, עמית.

משפחת קולב מיוגוסלביה

חיפוש קרובים

אבי שלום תודה על התשובה לא זכור לי משפחה מבית זית אבל מירושלים כן יש לנו משפחה שם אבי הוא ברוך קולב.

הי

את ממשפחת קולב?

דרושים לעבודות קלות מהבית בקלדנות והזנת תוכן מהבית, לפניות שלחו לי הודעה בוואצפ 058-7338281 אלעד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דור שני לשואה
בחר
בחר