מתארגנת קבוצה לטיול טרק בהרי הפירנאיים בחודש יוני

הטיול יתקיים בהרי הפירנאיים בגבול צרפת-ספרד, מתאריך 11 עד 20 יוני 2019  (10 ימים 9 לילות) הטיול מיועד למיטיבי לכת הרגילים בטרקים (=הליכות מסיביות הרריות כמו שביל ישראל וכדומה) או שהיו רגילים לכך בעבר, המסלולים ברובם בדרגת קושי בינוני ומעלה, מסלולים של 4-6 שעות נטו הליכה ביום, אני דובר המון שפות ומנוסה בטיולים בעולם ואני נוטל על עצמי לארגן את כל הטיול מ-א' ועד ת'.

הטיול יעלה בסביבות שש וחצי אלף שח כולל הכל: טיסה ישירה מנתב"ג לליון. הסעה משדה התעופה ליון הלוך ושוב (כחמש שעות עד הפירנאיים). טיולים יומיים עם מדריך מקומי ששכרתי. לינה בבית הארחה בפארק הלאומי של הפירנאיים ויציאה יום יומית ברכב עם המדריך למסלולים. 3 ארוחות כשרות ביום. התוכנית של הטיול היא שנהיה 3-4 מטיילים+מדריך.

אני אשמח למצוא שותף שומר שבת וכשרות אבל זה לא מעכב וכל שותף יתקבל בברכה, הגיל ממש לא משנה לי, מה שחשוב הוא רק שיהיה אוהב טבע ומיטיב לכת, המעוניין ישאיר לי מספר טלפון ואתן לו עוד פרטים.

דגש מיוחד: הטיול כולל הליכות בשבילים מסומנים ובטיחותיים עם עליות וירידות מסיביות, חלקם לא קלות בכלל עם טיפוס מצטבר של בין 400 ל-800 מ"ר ליום, כמו כן צפויים כמה וכמה חציות של אזורים מושלגים.

הטיולים יתרכזו באיזור:  Massif du Canigou - Pyrénées Orientales

ניתן להתרשם מהאיזור בסרטון יוטיוב:

https://youtu.be/_vaiMRu2XrY

לצפייה בתמונות מטיולים קודמים שלי, כנסו לפייסבוק שלי: https://www.facebook.com/yoyoisraeli 

מי שמעוניין לקבל עוד פרטים ישלח לי מייל עם מספר טלפון שלו ואחזור אליו בהקדם

alpskosher@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל - שותפים לטיול