מתארגנת קבוצה לטרק בהרי האלפים בקיץ הקרוב

אהלן, שמי יויו, בן 39, דתי, שומר שבת וכשרות, אוהב טבע וטרקים, מחפש שותף/שותפים לטיול בהרי האלפים בקיץ, מותאם במיוחד לשומרי שבת וכשרות...

התוכנית היא לשכור וילה נחמדה באזור כפרי, באלפים, ולצאת לטייל מידי יום בהרים, המסלולים יהיו של 4-6 שעות הליכה נטו ליום, ובסיום כל יום נשוב לדירה נוחה נקיה עם ארוחה חמה כשרה, מקלחת חמה וסדינים נקיים. (אני לא כל כך אוהב לישון בשטח באוהל...).

בנוסף אחת לשבוע נעשה טרק ארוך של יומיים (25-35 ק"מ בסה"כ עם הפרשי גבהים של כאלף מ"ר), ונלון באכסניות הממוקמות על מסלול הטרק באזורים יפהפיים מבודדים בלב הטבע.

אני חובב לכת ונווט מקצועי, עשיתי טרקים רבים באזור האלפים (צרפת, איטליה ושווייץ, וגם יוון) וכמובן גם בישראל, אני דובר 5 שפות ויכול להסתדר בכל ארץ (כמעט! מלבד איראן חחח). אני גם יודע להכשיר מטבח וגם טבח מצוין, אני אבשל לחבר'ה יום יום ארוחות חמות ומזינות.

אני מחפש שותף/שותפים ספורטיביים, הגיל ממש לא משנה, העיקר שיהיו חבר'ה על הכיפק שאוהבים ללכת הרבה ונהנים מהטבע! התוכנית שלי היא טיולי הליכה בטבע בהרים, (ולא שופינג בערים ובקניונים...).

אני שומר הלכה: זה אומר שאת השבת אני מנצל עבור מנוחה, אני אישית לא מטלטל כלל מחוץ לבית וכן לא מטייל מחוץ לגבולות העיירה.

מבחינת כשרות זה אומר שאני אדאג למזון כשר לכל התקופה, הבשר והעוף אקנה בחנות כשרה אחרי הנחיתה בג'נבה, ואת שאר המזון נצטייד בכפר על פי רשימת כשרות של הרבנות המקומית.

מבחינת צניעות זה אומר שיהיו 2 דירות, אחת לגברים ואחת לנשים.

יציאה מובטחת ב-4 מועדים:

מועד א: 30-06-2019 עד 10-07-2019

מועד ב: 22-07-2019 עד 01-08-2019

מועד ג: 13-08-2019 עד 23-08-2019

מועד ד: 19-08-2019 עד 29-08-2019

שכרתי וילה יפה ומרווחת בכפר האלפיני: בור-סנט-מוריס (Bourg-Saint-Maurice) שבאלפים הצרפתיים בגבול צרפת-איטליה, במרחק כחצי שעה נסיעה מהפארק הלאומי הענק: פארק נסיונל דה-לה-ונואז (parc national de la vanoise) בגבול צרפת-איטליה, שהוא הפארק הלאומי עם מרחב הטבע הגדול ביותר בכל מערב אירופה (שמורת טבע בשטח מעל 1200 ק"מ מרובע), ובו אלפי מסלולי הליכה וטרקים מרהיבים מול הרי שלג והרים ירוקים, ולמרגלות נחלים זורמים, אגמים וקרחונים, פשוט כיף של טבע עם אוויר קריר וצלול בתקופה שבארץ סובלים משרב ואובך, באלפים עושים חיים... עם טמפרטורות קרירות שאינם עולות על 24-20 מעלות. פרטים על הפארק תוכלו למצוא באתר:

(http://english.vanoise-parcnational.fr/fr/vanoise-national-park.html)

סרטונים המתארים את הפארק ניתן לצפות ביוטיוב

https://www.youtube.com/watch?v=s1WrS9LxoMY https://www.youtube.com/watch?v=t9nJ5Rccncg

https://www.youtube.com/watch?v=nudsuRPcgxg&t=780s

אני נוטל על עצמי לארגן את כל הנופש מ-א ועד ת, אתם יכולים להוריד מעצמכם את כל העול של ארגון טיול מורכב כזה, ואני מארגן את ה-כ-ל: כולל טיסות, הסעה משדה התעופה את האלפים הלו"ש, הסעות מדי יום אל מסלולי הטיול, וילה/צימר, 3 ארוחות ביום, טיולים עם הדרכה, כל הנ"ל במחיר קטן של 6.000₪ לאדם ל-11 ימים (כולל הכול מלבד מחיר הטיסה), מדובר במחיר זול במיוחד לטיול מורכב מסוג זה הדורש עבודת הכנה מדוקדקת של חודשים, ניתן לברר מחירים אצל שאר מארגני הטרקים שם תגלו שהם דורשים מחיר כפול מזה עבור פחות ימי טיול, מלבד שלא קיימים טיולים כאלה עם דגש על שמירת כשרות ושבת.

יש לציין כי בעשר שנים האחרונות אני מטייל שם מדי קיץ במשך חודש שלם! ואני מכיר את האזור היטב ממש על כף היד.

דגש מיוחד: הטיול מיועד לאנשים/נשים בכל הגילאים "מיטיבי לכת" הרגילים בטרקים (=הליכות מסיביות הרריות כמו שביל ישראל וכדומה) או שהיו רגילים לכך בעבר, המסלולים ברובם בדרגת קושי בינוני ומעלה.

הטיול כולל הליכות בשבילים מסומנים ובטיחותיים עם עליות וירידות מסיביות, חלקם לא קלות בכלל! כלומר: טיפוס מצטבר של בין 400 ל-800 מ"ר ליום.

אם את/ה מעונין נא ליצור קשר בהקדם, ונוכל לדון על כל פרטי הטיול, אם נמצא מתאימים נוכל לסגור את העניינים בהקדם טרם יעלו מחירי הטיסות.

מטעמי בריאות אני מחפש שותף לא מעשן!

להלן המייל שלי, נא להשאיר לי מספר טלפון שלך ואחזור אליך בהקדם alpskosher@gmail.com

לפרטים נוספים כנסו לפייסבוק שלי: https://www.facebook.com/yoyoisraeli שם תקבלו פירוט מלא של מסלול הטרק למועדים השונים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל - שותפים לטיול